קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

אשכולות דומים

1. [שאלה] בקשר לכונן פלופי
    על ידי BuLLeT בפורום תמיכה טכנית
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 03-03-2008, 18:47
  2. שאלה, בקשר ל- CS:S
    על ידי בני2 בפורום Counter Strike
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 21-09-2006, 19:03
  3. [שאלה]בקשר לRED HOT CHILI PEPPERS
    על ידי 8L4(k p1|24+3 בפורום מזרחית ודיכאון להורדה
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 11-09-2005, 21:23
  4. [שאלה] בקשר לרשת(אני רוצה לעשות)
    על ידי DoGow בפורום תמיכה טכנית
    תגובות: 14
    הודעה אחרונה: 06-09-2005, 21:54
נושא נעול
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרון >>
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 23

שאלה | בקשר לארובי

מורחקים
    לייקים
    0
    נקודות
    0

ברירת מחדל שאלה | בקשר לארובי

אני גובה 1.58
    משקל 53
    אני לא יתאמנתי
    ב 29 לחודש ב 14
    אני רוצה להתחיל
    כן לעשות ארובי ?? הוא שזה טוב ולהתחיל מישקלות וזה ??
    נערך לאחרונה על ידי KR3W; 26-08-2007 בשעה 19:04.

2. קישורים ממומנים

משתמש משקיע
    שם פרטי
    Tal CoHen
    לייקים
    0
    נקודות
    222
    משפט מחץ
    כשאתה יוצא מאוטו, שים אפוד זוהר, זה יציל לך חיים.

גובה*
    משקל*
    התאמנתי*

ועכשיו לנושא
    אני די חדש בעסק אבל לפי מה שהבנתי ארובי זה בשביל להרזות...
    (תקנו אותי אם אני טועה...)
    קרא חוקי חתימות

משתמש כבוד
    לייקים
    79
    נקודות
    14,058
    משפט מחץ
    לאוניד המשמיד

ציטוט נכתב במקור על ידי SlutFatma צפיה בהודעה
    גובה*
    משקל*
    התאמנתי*

ועכשיו לנושא
    אני די חדש בעסק אבל לפי מה שהבנתי ארובי זה בשביל להרזות...
    (תקנו אותי אם אני טועה...)
    טועה , אירובי משפר את בריאות הלב , משפר את סיבולת הלב ריאה , כמו כן הוא עוזר לעלות יותר "נקי" במסה , כמו כן יש להשלים את הקלוריות מהאירובי.
    אין להגזים באירובי 3X20 יהיה דיי ויותר למסה

משתמש מתחיל
    שם פרטי
    דינה
    לייקים
    0
    נקודות
    0
    משפט מחץ
    "Don't worry. Be happy!"

Smile

אירובי זה כייף חיים אחי!!! נסה את זה ולא תתחרט!!!
    זה משפר את הסיבולת לב-ריאה, אתה מרזה, מפתח שרירים בצורה לא מוגזמת מידי, מוריד משקל וכל דבר אחר טוב אפשרי!!
    מומלץ בחום!

3X20 אתה מתכוון 3 אימוני אירובי בשבוע של 20 דקות?

משתמש ותיק האוואטר של Frenzy
    שם פרטי
    שפיץ
    לייקים
    35
    נקודות
    1,483

תעשה אבל לא 50 קילומטר ביום
    אתה צריך מאסה

מעצב גראפי לכל מטרה.

משתמש כבוד
    לייקים
    79
    נקודות
    14,058
    משפט מחץ
    לאוניד המשמיד

ציטוט נכתב במקור על ידי (-amit-) צפיה בהודעה
    3X20 אתה מתכוון 3 אימוני אירובי בשבוע של 20 דקות?
    כן

זה משפר את הסיבולת לב-ריאה, אתה מרזה, מפתח שרירים בצורה לא מוגזמת מידי, מוריד משקל וכל דבר אחר טוב אפשרי!!
    זה לא מרזה , אין דבר כזה מרזה , את תורידי באחוזי שומן רק ע"י גירעון קלורי , ופעילות אירובית לא מפתחת שרירים.

משתמש כבוד האוואטר של CompleX
    לייקים
    1
    נקודות
    210

עד כמה שאני יודע
    אירובי בנוסף לשיפור הסיבולת לב ריאה מוריז אחוזי שומן

משתמש כבוד
    לייקים
    79
    נקודות
    14,058
    משפט מחץ
    לאוניד המשמיד

ציטוט נכתב במקור על ידי CompleX צפיה בהודעה
    עד כמה שאני יודע
    אירובי בנוסף לשיפור הסיבולת לב ריאה מוריז אחוזי שומן
    אז אתה לא יודע
    רק גירעון קלורי מוריד אחוזי שומן או משקל בפרט.
    לדוגמה אם תאכל 3 דאבל מק רוייל עם כל התוספות ותלך תעשה אירובי אתה לא תוריד גרם (פרט מנוזלים).

לייקים
    1
    נקודות
    210

שמע כמובן שזה בא מת**** נכונה אבל משקולות לא מורידות אחוזי שומן..
    או שאני טועה.
    אירובי היא הפעולה הטובה והיעילה ביותר (בהרבה ממשקולות) כדי להוריד אחוזי שומן

תקן אותי..(?!)

משתמש כבוד
    לייקים
    79
    נקודות
    14,058
    משפט מחץ
    לאוניד המשמיד

ציטוט נכתב במקור על ידי CompleX צפיה בהודעה
    שמע כמובן שזה בא מת**** נכונה אבל משקולות לא מורידות אחוזי שומן..
    או שאני טועה.
    אירובי היא הפעולה הטובה והיעילה ביותר (בהרבה ממשקולות) כדי להוריד אחוזי שומן

תקן אותי..(?!)
    תאמת נמאס לי להסביר את זה , אבל בגלל שאני מאוד מאוהב בך אז אני אעשה זאת שוב (זה דיי מעוס).
    גוף האדם שורף קלוריות במנוחה כמו שאתה יודע מכיוון שהגוף זקוק לאנרגיה אם זה איברים או פעולות מינוריות ביום יום.
    השריפה במנוחה נקראת BMR , גם אם תישן כל היום במיטה זה מה שאתה תשרוף הנוסחאות אפשר למצוא פה ע"י חיפוש קצר , זה תלוי בגובה ובמשקל ובחילוף החומרים בד"כ זה נע בין 1500 ל2000 קלוריות שריפה במנוחה.
    ועכשיו לנושא שלנו , כאשר אתה עושה חיטוב (=דיאטה = הורדות אחוזי שומן = "הרזייה") , אתה בעצם צורך פחות ממה שאתה מכניס , ז"א שאם אתה עומד על 1800 קלוריות מה BMR שלך ביום ואוכל 2000 קלוריות ושורף עוד 500 קלוריות מאירובי אתה בעצם נמצא בגירעון קלורי של 300 קלוריות ביום (אם אכלנו 2000 והגוף שלנו שורף במנוחה 1800 יוצא 200 הפרש? , ושרפנו באירובי 500 , יוצא שאנחנו בגירעון של 300 קלוריות יומית). עכשיו קילו שומן = 7700 קלוריות משמע אתה צריך לנסח את מה שאמרתי למעלה במשך 25 יום כדי להוריד קילו של שומן נקי מהגוף (כמובן שזה ממש לא מדוייק תלוי בתהליכים מטבולים בגוף וכו' וכו'..).
    פעילות אירובית בעצם עוזרת לך להגדיל את הגירעון הקלורי הזה במקום לאכול פחות , אם תאכל ביום פחות 500 קלוריות או שתרוף אותם מהאירובי זהו אותו תהליך והתוצאה של שניהם תהיי זהה.
    לכן אירובי אינו שורף שומן , אינו מוריד אחוזי שומן , אלא רק הגירעון הקלורי , הכל בסופו של דבר מתקשר לתזו נה שלך וכמו שאמרתי אם תדפוק 3 דאבל מקרויילים שהם שווי ערך ל4000 קלוריות~ , אתה תלך על האירובי נגיד תשרוף 500 קלוריות , ואמרנו שאתה שורף ביום במנוחה 1800 קלוריות אתה תיהיה בעודף קלורי (שים לב כבר לא גירעון) , של 1700 קלוריות ביום (7700 קלוריות הם שווי ערך של קילו שומן אני שוב מזכיר זאת).
    לכן אם תעשה את הקטע עם ההמבורגרים במשך 5 ימים אתה תעלה קילו של שומן נקי על גופך.
    ועכשיו בקשר לפעילות משקולות , למשקולות יש את הסגולה של גירוי השריר ושמירה עליו בתהליך של חיטוב(דיאטה, הרזייה תקראו לזה איך שאתם רוצים). מכיוון שאתה צורך פחות קלוריות ממה שאתה מכניס בתהליך חיטוב , השרירים שלך יכולים להתפרק אם זה לחלבון או לאנרגיה או מה שלא יהיה ולכן חשוב מאוד לשמור עליהם כי בלעדיהם אתה פשוט נראה רע והאחוזי שומן שאתה מפחית לא יראו בין אם תפחית אותם על אותה מסה רזה(מסה רזה = המסה שלך הגוף ללא שומן).
    לכן אפשר גם להתחטב יפה מאוד רק עם אימון משקולות עצים ושוב עם תזו נה מתאימה .
    כמובן שאפשר להתחטב גם ללא אירובי או פעילות ספורטיבית כזו או אחרת אלא רק ע"י תז ונה.
    כמו כן יש גירעון קלורי מסויים לבן אדם (בד"כ זה 68~ כפול אחוזי השומן שלו) , שלשם הוא יכול להיכנס בלי לאבד שריר.
    לדוגמה אני שוקל 80 על 10% שומן , אז אני יכול להיות בגירעון קלורי של 800 קלוריות ביום בלי לאבד מסה רזה(=מסה ללא שומן בינהם השרירים).
    משמע אם אני שורף במנוחה 1800 קלוריות אני יכול לאכול רק 1000 ולא לאבד את השריר (כמובן שפעילות מנוריות כגון מקלחת , הליכה לתחנת אוטובוס וכדומה מוסיפות קלוריות לכן מכפילים את ה BMR (במקרה שלנו 1800) , ב1.2 שאלו פעילות מינוריות בסיסיות ללא עבודה פיזית כזו או אחרת ביום יום , בד"כ ישיבה מול שולחן רוב היום [ מה שאני לצערי עושה]).

עד כאן השיעור להיום , לא יהיו עוד כאלה

לייקים
    1
    נקודות
    210

ציטוט נכתב במקור על ידי Moshe צפיה בהודעה
    תאמת נמאס לי להסביר את זה , אבל בגלל שאני מאוד מאוהב בך אז אני אעשה זאת שוב (זה דיי מעוס).
    גוף האדם שורף קלוריות במנוחה כמו שאתה יודע מכיוון שהגוף זקוק לאנרגיה אם זה איברים או פעולות מינוריות ביום יום.
    השריפה במנוחה נקראת BMR , גם אם תישן כל היום במיטה זה מה שאתה תשרוף הנוסחאות אפשר למצוא פה ע"י חיפוש קצר , זה תלוי בגובה ובמשקל ובחילוף החומרים בד"כ זה נע בין 1500 ל2000 קלוריות שריפה במנוחה.
    ועכשיו לנושא שלנו , כאשר אתה עושה חיטוב (=דיאטה = הורדות אחוזי שומן = "הרזייה") , אתה בעצם צורך פחות ממה שאתה מכניס , ז"א שאם אתה עומד על 1800 קלוריות מה BMR שלך ביום ואוכל 2000 קלוריות ושורף עוד 500 קלוריות מאירובי אתה בעצם נמצא בגירעון קלורי של 300 קלוריות ביום (אם אכלנו 2000 והגוף שלנו שורף במנוחה 1800 יוצא 200 הפרש? , ושרפנו באירובי 500 , יוצא שאנחנו בגירעון של 300 קלוריות יומית). עכשיו קילו שומן = 7700 קלוריות משמע אתה צריך לנסח את מה שאמרתי למעלה במשך 25 יום כדי להוריד קילו של שומן נקי מהגוף (כמובן שזה ממש לא מדוייק תלוי בתהליכים מטבולים בגוף וכו' וכו'..).
    פעילות אירובית בעצם עוזרת לך להגדיל את הגירעון הקלורי הזה במקום לאכול פחות , אם תאכל ביום פחות 500 קלוריות או שתרוף אותם מהאירובי זהו אותו תהליך והתוצאה של שניהם תהיי זהה.
    לכן אירובי אינו שורף שומן , אינו מוריד אחוזי שומן , אלא רק הגירעון הקלורי , הכל בסופו של דבר מתקשר לתזו נה שלך וכמו שאמרתי אם תדפוק 3 דאבל מקרויילים שהם שווי ערך ל4000 קלוריות~ , אתה תלך על האירובי נגיד תשרוף 500 קלוריות , ואמרנו שאתה שורף ביום במנוחה 1800 קלוריות אתה תיהיה בעודף קלורי (שים לב כבר לא גירעון) , של 1700 קלוריות ביום (7700 קלוריות הם שווי ערך של קילו שומן אני שוב מזכיר זאת).
    לכן אם תעשה את הקטע עם ההמבורגרים במשך 5 ימים אתה תעלה קילו של שומן נקי על גופך.
    ועכשיו בקשר לפעילות משקולות , למשקולות יש את הסגולה של גירוי השריר ושמירה עליו בתהליך של חיטוב(דיאטה, הרזייה תקראו לזה איך שאתם רוצים). מכיוון שאתה צורך פחות קלוריות ממה שאתה מכניס בתהליך חיטוב , השרירים שלך יכולים להתפרק אם זה לחלבון או לאנרגיה או מה שלא יהיה ולכן חשוב מאוד לשמור עליהם כי בלעדיהם אתה פשוט נראה רע והאחוזי שומן שאתה מפחית לא יראו בין אם תפחית אותם על אותה מסה רזה(מסה רזה = המסה שלך הגוף ללא שומן).
    לכן אפשר גם להתחטב יפה מאוד רק עם אימון משקולות עצים ושוב עם תזו נה מתאימה .
    כמובן שאפשר להתחטב גם ללא אירובי או פעילות ספורטיבית כזו או אחרת אלא רק ע"י תז ונה.
    כמו כן יש גירעון קלורי מסויים לבן אדם (בד"כ זה 68~ כפול אחוזי השומן שלו) , שלשם הוא יכול להיכנס בלי לאבד שריר.
    לדוגמה אני שוקל 80 על 10% שומן , אז אני יכול להיות בגירעון קלורי של 800 קלוריות ביום בלי לאבד מסה רזה(=מסה ללא שומן בינהם השרירים).
    משמע אם אני שורף במנוחה 1800 קלוריות אני יכול לאכול רק 1000 ולא לאבד את השריר (כמובן שפעילות מנוריות כגון מקלחת , הליכה לתחנת אוטובוס וכדומה מוסיפות קלוריות לכן מכפילים את ה BMR (במקרה שלנו 1800) , ב1.2 שאלו פעילות מינוריות בסיסיות ללא עבודה פיזית כזו או אחרת ביום יום , בד"כ ישיבה מול שולחן רוב היום [ מה שאני לצערי עושה]).

עד כאן השיעור להיום , לא יהיו עוד כאלה

תעשה לי מדד נסד"ק...

למדתי משו חדש=]

משתמש מתחיל
    שם פרטי
    דינה
    לייקים
    0
    נקודות
    0
    משפט מחץ
    "Don't worry. Be happy!"

Smile

ציטוט נכתב במקור על ידי Moshe צפיה בהודעה
    כן

זה לא מרזה , אין דבר כזה מרזה , את תורידי באחוזי שומן רק ע"י גירעון קלורי , ופעילות אירובית לא מפתחת שרירים.
    הממ.. טוב.. כנראה שלא היית באירובי הרבה זמן.. זה כן מפתח שרירים!
    כל ההרמות רגליים והקפיצות והבלה בלה.. מפתחים שרירים..
    חוץ מזה.. אם המורה יבנה גם וירואציה של כמה תנועות מעניינות זה יפתח את הקואורדינציה שלך..

משתמש כבוד
    לייקים
    79
    נקודות
    14,058
    משפט מחץ
    לאוניד המשמיד

ציטוט נכתב במקור על ידי Dina=) צפיה בהודעה
    הממ.. טוב.. כנראה שלא היית באירובי הרבה זמן.. זה כן מפתח שרירים!
    כל ההרמות רגליים והקפיצות והבלה בלה.. מפתחים שרירים..
    חוץ מזה.. אם המורה יבנה גם וירואציה של כמה תנועות מעניינות זה יפתח את הקואורדינציה שלך..
    תפסיקי לדבר שטויות ולהטעות משתמשים , הסברתי 2 הודעות קודם לכן למה זה לא מפתח ולא יכול לפתח שרירים...

משתמש מתקדם
    שם פרטי
    devilman
    לייקים
    0
    נקודות
    18
    משפט מחץ
    when the music stop evrything stop

תקשיבו אתם סתם רבים
    פחות או יותר כולכם צודקים[בעיקר משה] קודם כול צריך להרים משקולות בטור התחלה כדי שיהיו בכלל שרירים באיזור הרצוי צריך לעות התאמה בין כמות ששורפים לאוכלים ת**** ואירוביוכל ע"י זה [במקרה הזה הבטן יורדת]
    ואז השרירים שעבדת עליהם אפשר לראות אותם
    [בהתחלה שאתה עובד על משקולות\כפיפות בטן אתה תעלה במשקל בגלל מסת השריר]

נושא נעול
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרון >>

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 19:18.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 1,780,645 | הודעות: 7,478,115 | משתמשים: 315,626 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect