קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

אשכולות דומים

1. תגובות: 18
    הודעה אחרונה: 26-07-2007, 11:35
  2. בקשר לאורך איבר המין - לא תאמינו
    על ידי משתמש אנונימי בפורום מתבגרים ומתגברים
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 01-10-2006, 03:15
  3. (קונה) מדריך להגדלת איבר המין (מומלץ של XXL)
    על ידי מלך הלשון בפורום עשינו עסק - ארכיון
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 23-12-2005, 23:34
  4. שאלה על איבר המין הגברי
    על ידי KaPaRa בפורום מתבגרים ומתגברים
    תגובות: 10
    הודעה אחרונה: 21-10-2005, 21:12
+ תגובה לנושא
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרון >>
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 28

[עזרהה ]הגדלת איבר המין

ברירת מחדל [עזרהה ]הגדלת איבר המין

אחים שלי אני מבין שיש לי זין קטן הוא 15 ס"מ בערך,ואני בן 17 עכשיו
    אני צריך דרך להגדיל אותו ובלי הרבה סיבוכים .. ואל תגידו משקולות כי זה סתם נשמע מפגר..
    נקווה לטוב

2. קישורים ממומנים

ציטוט נכתב במקור על ידי משתמש אנונימי צפיה בהודעה
    מה למחוק זה אשכול שלי לא שלך
    הוא התכוון למחוק את התגובה..

תסתכל על הנעוץ
    http://www.iatraf.co.il/showthread.php?t=424610

ישלך גדול..

משתמש משקיע
    לייקים
    6
    נקודות
    69

15 זה הממוצע של הממוצע. ממש לא קטן.

כן אבל אני עדיין רוצה יותר גדול מ 15 אני רוצה ככה 18 חחח אז אני צריך איזה דרך להגדלהה וגם לעובי כן ..
    ואני חייב את זה אנשיםם .. תודה:*)

בעלים
    לייקים
    229
    נקודות
    1,090
    משפט מחץ
    אם אין אני לי, מי לי.

איבר המין היחיד שתוכל להגדיל הוא המוח, תתחיל ללמוד איך לספק את האישה שאתה איתה במקום לגרום נזקים מיותרים לעצמך, עדיף איבר מתפקד מאיבר שלא מתפקד.

לא נשמע שיש לך בכלל ניסיון בתחום, אני חושב שאחרי שתשכב עם מישהי תרגיש הרבה יותר טוב לגבי האיבר שלך.

משתמש מתחיל
    שם פרטי
    ללי
    לייקים
    0
    נקודות
    0
    משפט מחץ
    משחקת פוקר ומנצחת !

אל לך לחשוב על הגודל של האיבר כבר הגיעו מסקנות שהגודל לא קובע, אולי הוא תורם לאגו אבל לאו בהכרח לסיפוק האישה, מה שכן אם זה מה שמעניין אותך באמת ישנם כמה שיטות להגדלה אני אישית לא ניסיתי

1. יש באמת את השיטה של המשקולות שאומרים שהיא אמינה וטובה ... אתה בטח יודע לפי התגובה הראשונית (מי שלא יודע קושרים משקולת קטנה לאיבר מין ונותנים לו ליפול שאתם בישיבה כלפי מטה כל יום כמה שעות זה אמור להאריך תוך חודש את האיבר בערך 2 ס"מ .

2. יש מכשירי פומפה אבל זה רק רגעי זאת אומרת לפני שאתה ניגש לסקס אתה מוציא את הדבר הזה ומנפח את האיבר מין שלך, המכשיר בעיקרון גורם לזרימת דם גבוהה אל איבר המין שלך ובכך הוא גורם לו לזיקפה מאוד חזקה שגם מתבטאת בגודל...

3. יש את מכשיר ה"אנדרו פינס" שבדומה למשקולת פועל באותו רעיון רק טבעות ... זה המקום לקנות
    http://www.penis.co.il/how.html

בנוסף מצאתי מאמר הטוען להיות מאמר מדעי איך מגדילים את איבר המין ...
    http://www.penis.co.il/madrih.html

מקווה שזה יעזור לך אך אני חושב שכדאי מאוד שתתיעץ עם רופא לפני כל שימוש.
    גם אני קונה בקיי.אס.פי מחשבים

ציטוט נכתב במקור על ידי megabee צפיה בהודעה
    אל לך לחשוב על הגודל של האיבר כבר הגיעו מסקנות שהגודל לא קובע, אולי הוא תורם לאגו אבל לאו בהכרח לסיפוק האישה, מה שכן אם זה מה שמעניין אותך באמת ישנם כמה שיטות להגדלה אני אישית לא ניסיתי

1. יש באמת את השיטה של המשקולות שאומרים שהיא אמינה וטובה ... אתה בטח יודע לפי התגובה הראשונית (מי שלא יודע קושרים משקולת קטנה לאיבר מין ונותנים לו ליפול שאתם בישיבה כלפי מטה כל יום כמה שעות זה אמור להאריך תוך חודש את האיבר בערך 2 ס"מ .

2. יש מכשירי פומפה אבל זה רק רגעי זאת אומרת לפני שאתה ניגש לסקס אתה מוציא את הדבר הזה ומנפח את האיבר מין שלך, המכשיר בעיקרון גורם לזרימת דם גבוהה אל איבר המין שלך ובכך הוא גורם לו לזיקפה מאוד חזקה שגם מתבטאת בגודל...

3. יש את מכשיר ה"אנדרו פינס" שבדומה למשקולת פועל באותו רעיון רק טבעות ... זה המקום לקנות
    http://www.penis.co.il/how.html

בנוסף מצאתי מאמר הטוען להיות מאמר מדעי איך מגדילים את איבר המין ...
    http://www.penis.co.il/madrih.html

מקווה שזה יעזור לך אך אני חושב שכדאי מאוד שתתיעץ עם רופא לפני כל שימוש.
    אני לא חושב שכדאי לנסות את כל הדברים האלו, אני לא רואה מישהו שבאמת צריך עד כדי כך לנסות דברים כאלו.

כל הדברים שהראת נראים כמו מכונות לעינוי איבר המין, רובם נראים כאילו אחרי שימוש בהם ישאר לך חצי ממש שיש לך.

הרבה שבטים באפריקה קושרים אבן לאיבר המין שלהם ואחרי כמה שנים הם כבר לא יכולים להשתמש באיבר המין, זה דבר סמלי וממש לא מעניין אותם למי יש יותר גודל, הם עושים את זה אחרי שהם הביאו את כל הילדים שלהם, נכון הוא גודל אבל אתם חייבים להבין שבאיבר המין יש המון עצבים, ועצב הוא דבר רגיש ופגיע מאוד, מספיק שתפגע בעצמך קצת ואתה תצטרך מגיל צעיר לחיות על ויאגרה \ סיאליס ושאר התרופות לבעיות זקפה, עדיף איבר מתפקד מאיבר שלא מתפקד.

ד"א אל תאמינו לאף אתר של ישראלים שמציע שירותים כאלו, אנחנו חמדנים, דבר ראשון עשיתי חיפוש קטן ובחול המכשיר הזה האנדרופינס הזה עולה חצי ממה שרוצים עליו בארץ, ולפי תגובות של אנשים בחו"ל הוא ממש לא נוח, והרבה גם אחרי שנה לא ראו ממנו תוצאות אז למה לשבור את הראש?, ראיתי פה בנאדם שאחרי שימוש של 1000+ שעות במכשיר האריך את האיבר בסה"כ ס"מ, והוא גם לא היה בטוח בזה, יכול להיות שזה הייתה תוצאה של מדידה לא נכונה.
    כמה יש לך? 15 ס"מ? מה רע? אתה צריך להיות מאוד מרוצה, אני מכיר כמה אנשים שירצו להתחלף איתך.

עכשיו ראיתי סרטון של הדבר הזה זה נראה כמו גליוטינה(מכשיר לעריפת ראשים) לאיבר המין, כל הלוקשים שמוכרים באינטרנט, יבטיחו לכם הכל, עוד 3 ס"מ ויותר עובי וכל החרטות אבל חבל על הזמן זה נראה רע ואתה עובר 7 מדורי גיהינום בכדי להגיע לתוצאה שלא בטוח שתגיע אליה באמת, זה שווה את המאמץ והסיכון?

יש סיכוי שעוד יגדל לך איבר המין כי אתה עוד צעיר, ואולי אתה לא מודד אותו נכון, בתחילת כיתה ח' מדדתי משהו כמו 15 ס"מ ממה שאני זוכר, פשוט מאוד שכחתי מזה עם הזמן, הפעם הבאה שמדדתי הייתה עם חברים שלי, יצא שהאיבר שלי כמו כל הגוף גדל, ומדדתי 16.5-17 ס"מ ותאמין לי שהפסקתי עם השטויות האלו, לא דאגתי בין כיתה ח' לכיתה י', ופשוט מאוד הוצאתי את זה מהראש שלי, ממש לא שינה לי אם הייתי נשאר בידיוק כמו בכיתה ח', יצא שהוא גדל ל17 אבל זה ממש שטויות, יש לי חברים עם 13 ועם 15 ויש לי גם חבר עם 18, כולנו לא שונים, תחשוב מה זה סה"כ 1-3, זה שום דבר, החברים שידעו שיש להם 13-15 לא התביישו ומדדו ליד כולם, לרוב היה 15-14 ס"מ, היינו משהו כמו 8 חברים מפגרים אבל זה לא הפריע לאף אחד, בסה"כ כולם נראו פחות או יותר אותו דבר.
    אישה לא תדע להרגיש בהבדל בין 14 ובין 16 אז מספיק עם השטויות, הייתי במספיק סיטואציות מיניות שכללו גם חברים שלי ותאמין לי שגם אלו שהאיבר שלהם ממוצע או אפילו קצת מתחת לממוצע תפקדו מעולה, לא הרגישו בהבדלים וזה בקושי נראה לעין.

שים קונדום ותתחיל לתפקד.

ד"א
    טסטסטרון (איך שלא כותבים את זה) מאריך את האיבר..
    בגלל זה לשחקני פוטבול וכדורגל וכל אלה שמתאמנים יש גדול..

בעלים
    לייקים
    229
    נקודות
    1,090
    משפט מחץ
    אם אין אני לי, מי לי.

ד"א
    טסטסטרון (איך שלא כותבים את זה) מאריך את האיבר..
    בגלל זה לשחקני פוטבול וכדורגל וכל אלה שמתאמנים יש גדול..
    זה פשוט שטויות, דבר ראשון טסטסטרון לא משפיע על שום דבר, הוא יכול להשפיע על גודל איבר המין אך ורק כשאתה בתהליך ההתבגרות, כשבלעדיו אתה פשוט מאוד לא תוכל לגדול כמו שצריך, ד"א, לא חוקי להשתמש בטוסטסטרון כשמתאמנים, אם יתפסו שחקן כדורגל \ פוטבול \ כדורסל וכו' שמשתמש בטסטסטרון הוא פשוט יושעה לצמיתות, אז אל תבלבל בשכל ותגיד שטויות, אתה יכול ללכת ולשאול כל אנדורינולוג מומחה אם טסטסטרון יכול להביא לגדילה באיבר המין ותראה שזה ממש שטות, רק אם לילד יש חוסר בגוף בטוסטסטרון שזה דבר שהוא מורגש מאוד (חוסר התבגרות פיזית ומינית), רק אז ניתן לתסף בטוסטסטרון וזה יעזור, אבל אם לא חסרים לך הורמונים ותתסף סתם ככה בטוסטסרון הדבר היחידי שיצא לך מזה הוא תופעות לוואי לא נעימות בכלל.

מה שיקרה שעודף טוסטסטרון יומר לאסטרוגן שזה הורמון המין הנשי ויכול לצאת לך גניקומסטיה, שזה הגדלה של רקמת השד אצל הגבר.

אם יהיה לך חוסר בטוסטסטרון כשאתה עובר את גיל ההתבגרות, רוב הסיכויים שלא יצמח לך שיער ערווה, ההתפתחות המינית שלך תתעכב וכו', אבל כשתהליך ההתבגרות נגמר כך גם הצמיחה, זה כמו שתגיד שאני אזריק טסטסטרון ואהיה יותר גבוהה.

הטוסטסטרון אחראי להרבה דברים אצל גברים כשאנו מתפתחים, וכשאנחנו כבר יחסית מבוגרים ויש לנו חוסר בטוסטסטרון.

תופעות לוואי:
    • סרטן - בעיקר סרטן הכבד והפרוסטטה.
    • נזק לתפקוד הכבד, לעיתים עד כדי דימומים בכבד.
    • גניקומסטיה (הגדלת רקמת השד בגבר).
    • הקרחה.
    • עור שומני, הגורם לנטייה מוגברת לזיהומים ואקנה.
    • שינויים הורמונליים: שינויים אילו גורמים להפחתה במספר תאי הזרע והתכווצות בלוטות האשכים.
    • כאשר ילדים נוטלים סטרואידים באופן בלתי מבוקר צמיחת העצמות עשויה לעצר.
    • מחלות לב וכלי דם: סטרואידים עשויים לגרום לאירוע מוחי והתקפי לב באנשים צעירים אפילו מתחת לגיל 30. רמת הכולסטרול הרע LDL עולה והכולסטרול הטוב HDL פוחת. כך מתפתחת טרשת העורקים.
    • אימפוטנציה.
    • הגדלת בלוטת הפרוסטטה.
    • שינויים במצבי הרוח: עלייה באגרסיביות, דיכאון,
    • בנשים פיתוח סימני מין גבריים, כמו: קול מעובה, צמיחת שיער הגוף ונשירת שיער גברית. הגדלת הדגדגן, הקטנת החזה.

ציטוט נכתב במקור על ידי אור צפיה בהודעה
    זה פשוט שטויות, דבר ראשון טסטסטרון לא משפיע על שום דבר, הוא יכול להשפיע על גודל איבר המין אך ורק כשאתה בתהליך ההתבגרות, כשבלעדיו אתה פשוט מאוד לא תוכל לגדול כמו שצריך, ד"א, לא חוקי להשתמש בטוסטסטרון כשמתאמנים, אם יתפסו שחקן כדורגל \ פוטבול \ כדורסל וכו' שמשתמש בטסטסטרון הוא פשוט יושעה לצמיתות, אז אל תבלבל בשכל ותגיד שטויות, אתה יכול ללכת ולשאול כל אנדורינולוג מומחה אם טסטסטרון יכול להביא לגדילה באיבר המין ותראה שזה ממש שטות, רק אם לילד יש חוסר בגוף בטוסטסטרון שזה דבר שהוא מורגש מאוד (חוסר התבגרות פיזית ומינית), רק אז ניתן לתסף בטוסטסטרון וזה יעזור, אבל אם לא חסרים לך הורמונים ותתסף סתם ככה בטוסטסרון הדבר היחידי שיצא לך מזה הוא תופעות לוואי לא נעימות בכלל.

מה שיקרה שעודף טוסטסטרון יומר לאסטרוגן שזה הורמון המין הנשי ויכול לצאת לך גניקומסטיה, שזה הגדלה של רקמת השד אצל הגבר.

אם יהיה לך חוסר בטוסטסטרון כשאתה עובר את גיל ההתבגרות, רוב הסיכויים שלא יצמח לך שיער ערווה, ההתפתחות המינית שלך תתעכב וכו', אבל כשתהליך ההתבגרות נגמר כך גם הצמיחה, זה כמו שתגיד שאני אזריק טסטסטרון ואהיה יותר גבוהה.

הטוסטסטרון אחראי להרבה דברים אצל גברים כשאנו מתפתחים, וכשאנחנו כבר יחסית מבוגרים ויש לנו חוסר בטוסטסטרון.

תופעות לוואי:
    • סרטן - בעיקר סרטן הכבד והפרוסטטה.
    • נזק לתפקוד הכבד, לעיתים עד כדי דימומים בכבד.
    • גניקומסטיה (הגדלת רקמת השד בגבר).
    • הקרחה.
    • עור שומני, הגורם לנטייה מוגברת לזיהומים ואקנה.
    • שינויים הורמונליים: שינויים אילו גורמים להפחתה במספר תאי הזרע והתכווצות בלוטות האשכים.
    • כאשר ילדים נוטלים סטרואידים באופן בלתי מבוקר צמיחת העצמות עשויה לעצר.
    • מחלות לב וכלי דם: סטרואידים עשויים לגרום לאירוע מוחי והתקפי לב באנשים צעירים אפילו מתחת לגיל 30. רמת הכולסטרול הרע LDL עולה והכולסטרול הטוב HDL פוחת. כך מתפתחת טרשת העורקים.
    • אימפוטנציה.
    • הגדלת בלוטת הפרוסטטה.
    • שינויים במצבי הרוח: עלייה באגרסיביות, דיכאון,
    • בנשים פיתוח סימני מין גבריים, כמו: קול מעובה, צמיחת שיער הגוף ונשירת שיער גברית. הגדלת הדגדגן, הקטנת החזה.
    טסטוסטרון הוא הורמון המופרש בגוף.

אתה לא מזריק אותו או משהו.. הוא בא לבד ><
    טסטוסטרוןאנגלית: Testosteron) הוא הורמון המין הזכרי העיקרי. אצל הגבר מיוצר באשכים, ואצל האישה בכמויות קטנות בשחלות.

והתכוונתי לזה שבגיל ההתבגרות, לעשות ספורט (מה שגורם להפרשה של טסטוסטרון) עוזר לגדילה ולהתפתחות מינית..
    ראיתי את זה פעם באיזה תוכנית..

ויקיפדיה-
    http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%98%...A8%D7%95%D7%9F

בעלים
    לייקים
    229
    נקודות
    1,090
    משפט מחץ
    אם אין אני לי, מי לי.

טסטוסטרון הוא הורמון המופרש בגוף.

אתה לא מזריק אותו או משהו.. הוא בא לבד ><
    טסטוסטרוןאנגלית: Testosteron) הוא הורמון המין הזכרי העיקרי. אצל הגבר מיוצר באשכים, ואצל האישה בכמויות קטנות בשחלות.

והתכוונתי לזה שבגיל ההתבגרות, לעשות ספורט (מה שגורם להפרשה של טסטוסטרון) עוזר לגדילה ולהתפתחות מינית..
    ראיתי את זה פעם באיזה תוכנית..

ויקיפדיה-
    http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%98%...A8%D7%95%D7%9F
    חחחח, טוסטסטרון הוא הורמון המופרש בגוף, נכון מאוד, אז מה עושה מי שיש לו חוסר בטוסטסטרון? מקבל זריקות, מה עושים כל הבאדיבילדרים? מזריקים טוסטסטרון, זה סטרואיד אנאבולי חביבי.

מי שמשתמש בטוסטסטרון עושה זאת בעיקר על מנת לשפר הישגים ולהגיע למגבלות שהגוף האנושי לא מסוגל לעבור ע"י זה שהגוף מייצר את הטוסטסטרון לבד, הוא חייב להוסיף מהצד.

אתה בהתחלה כתבת שיש קשר בין אנשים שמתאמנים וגודל איבר המין, זה לא נכון.

קח תלמד קצת על סטרואידים -
    http://www.lbs.co.il/showthread.php?t=185

חחחח, טוסטסטרון הוא הורמון המופרש בגוף, נכון מאוד, אז מה עושה מי שיש לו חוסר בטוסטסטרון? מקבל זריקות, מה עושים כל הבאדיבילדרים? מזריקים טוסטסטרון, זה סטרואיד אנאבולי חביבי.

מי שמשתמש בטוסטסטרון עושה זאת בעיקר על מנת לשפר הישגים ולהגיע למגבלות שהגוף האנושי לא מסוגל לעבור ע"י זה שהגוף מייצר את הטוסטסטרון לבד, הוא חייב להוסיף מהצד.

קח תלמד קצת על סטרואידים -
    http://www.lbs.co.il/showthread.php?t=185
    פסדר אבל רשמתי שבשביל להגדיל את ה"חביבי" צריך לעשות ספורט כי אז מופרש הרבה טסטסטורון (יותר ממישהו שכל היום רואה טלויזיה או משהו לפחות)
    לא אמרתי לו להזריק אבל אמרתי לו שאם הוא רוצה להגדיל (או לנסות לפחות) בטבעיות אז שיעשה ספורט

בעלים
    לייקים
    229
    נקודות
    1,090
    משפט מחץ
    אם אין אני לי, מי לי.

פסדר אבל רשמתי שבשביל להגדיל את ה"חביבי" צריך לעשות ספורט כי אז מופרש הרבה טסטסטורון (יותר ממישהו שכל היום רואה טלויזיה או משהו לפחות)
    לא אמרתי לו להזריק אבל אמרתי לו שאם הוא רוצה להגדיל (או לנסות לפחות) בטבעיות אז שיעשה ספורט
    אתה לא מדוייק בכלל, כמות הטוסטסטרון שמופרשת אחרי אימון גופני לא יכולה להשפיע על איברי המין, וגם אם כן זה לא יביא למצב שאתה משנה משהו בתורשה שקיבלת מההורים שלך, כי זה מה שמוטמן לך ב DNA.

בוא אני אסביר לך משהו, יש דבר שנקרא תורשה וגנטיקה, אתה לא יכול לעבור את מגבלות הגנטיקה שלך (לפחות לא באופן טבעי), החומר התורשתי שהועבר לך מההורים שלך מכיל את כל הנתונים החיצוניים והפנימיים שלך, יכול מאוד להיות שהורים גבוהים, מעבירים לבנם את הגן שמשפיע על הגובה, אך אצל הילד הגן הוא רצסיבי (תחפש בגוגל) ואז לילד יש בגוף תכונה להיות גבוהה מהאבא, אבל האמא העבירה לו גן דומיננטי שהוא יהיה נמוך, והגן להיות נמוך מופיע כדומיננטי מה שאומר שהילד יהיה נמוך למרות שהוא קיבל גנים להיות גבוהה, שום דבר לא יכול לשנות את זה, אתה לא יכול לשנות את מה שהועבר לך בתורשה.

מה זה אומר? שגם אם תשב ותזריק כל היום טוסטסטרון בתהליך ההתבגרות, זה לא יעזור לך לתחום הנ"ל, אתה לא תצליח לשבור את מה שהתורשה שלך הכתיבה לך.
    קטע על גן רצסיבי ודמיננטי.
    http://www.246.co.il/daat/itmab.asp?fn=708031334-008

הסבר על תורשה על קצה המזלג
    http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%AA%...A8%D7%A9%D7%94

אתה לא יכול לשנות את צבע העיניים שלך, ואתה לא יכול להיות גבוהה יותר ממה שטמון לך ב DNA, ומאותה סיבה אתה גם לא יכול לשבור את תהליך האבולוציה סתם ככה.

אתה לא מדוייק בכלל, כמות הטוסטסטרון שמופרשת אחרי אימון גופני לא יכולה להשפיע על איברי המין, וגם אם כן זה לא יביא למצב שאתה משנה משהו בתורשה שקיבלת מההורים שלך, כי זה מה שמוטמן לך ב DNA.

בוא אני אסביר לך משהו, יש דבר שנקרא תורשה וגנטיקה, אתה לא יכול לעבור את מגבלות הגנטיקה שלך (לפחות לא באופן טבעי), החומר התורשתי שהועבר לך מההורים שלך מכיל את כל הנתונים החיצוניים והפנימיים שלך, יכול מאוד להיות שהורים גבוהים, מעבירים לבנם את הגן שמשפיע על הגובה, אך אצל הילד הגן הוא רצסיבי (תחפש בגוגל) ואז לילד יש בגוף תכונה להיות גבוהה מהאבא, אבל האמא העבירה לו גן דומיננטי שהוא יהיה נמוך, והגן להיות נמוך מופיע כדומיננטי מה שאומר שהילד יהיה נמוך למרות שהוא קיבל גנים להיות גבוהה, שום דבר לא יכול לשנות את זה, אתה לא יכול לשנות את מה שהועבר לך בתורשה.

מה זה אומר? שגם אם תשב ותזריק כל היום טוסטסטרון בתהליך ההתבגרות, זה לא יעזור לך לתחום הנ"ל, אתה לא תצליח לשבור את מה שהתורשה שלך הכתיבה לך.
    קטע על גן רצסיבי ודמיננטי.
    http://www.246.co.il/daat/itmab.asp?fn=708031334-008

הסבר על תורשה על קצה המזלג
    http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%AA%...A8%D7%A9%D7%94

אתה לא יכול לשנות את צבע העיניים שלך, ואתה לא יכול להיות גבוהה יותר ממה שטמון לך ב DNA, ומאותה סיבה אתה גם לא יכול לשבור את תהליך האבולוציה סתם ככה.
    כן אני יודע מה זה גן רציסיבי וכל זה..
    ד"א (בלי קשר) אם לאבא שלי יש קטן אבל לאבא של אמא שלי יש גדול, ישמצב שלי יהיה גדול?

בעלים
    לייקים
    229
    נקודות
    1,090
    משפט מחץ
    אם אין אני לי, מי לי.

כן יש מצב שיהיה לך גדול, אתה לא יכול לדעת מה היה אחורה, כלומר אתה יכול לקבל גם גן שאצלך יופיע כדומיננטי והוא בכלל מלפני 10 דורות, הכל אפשרי.

+ תגובה לנושא
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרון >>

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 09:54.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 856,147 | הודעות: 6,523,474 | משתמשים: 289,391 | המשתמש החדש ביותר: alex7t2v5g | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect