קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה


אשכולות דומים

 1. מילון מושגים ענק על עולם האבקות - TNA + WWE
  על ידי Dock בפורום היאבקות/WWE
  תגובות: 22
  הודעה אחרונה: 28-06-2006, 11:06
 2. מילון רומנית-עברית באדיבות ארץ נהדרת
  על ידי Gigi Buffon בפורום דיבורים
  תגובות: 28
  הודעה אחרונה: 25-12-2005, 07:40
 3. מחפש תוכנת מילון.. הכנסו פנימה!
  על ידי shaike בפורום תמיכה טכנית
  תגובות: 1
  הודעה אחרונה: 08-11-2005, 23:48
 4. מילון קיצורים למשחקי און-ליין!
  על ידי falafel בפורום תמיכה טכנית במשחקים
  תגובות: 0
  הודעה אחרונה: 03-11-2005, 07:23
 5. מילון קיצורים לשחקני אונליין
  על ידי White Dragon בפורום תמיכה טכנית במשחקים
  תגובות: 15
  הודעה אחרונה: 02-11-2005, 16:48
+ תגובה לנושא
מציג תוצאות 1 עד 1 מתוך 1

מילון הקריסטלים

 1. #1
  משתמש משקיע האוואטר של Pentacles
  שם פרטי
  צח
  תאריך הצטרפות
  01/2009
  גיל
  28
  הודעות
  2,418
  לייקים
  1
  נקודות
  69
  משפט מחץ
  /m/(*_*)\m\
  מין: זכר

  ברירת מחדל מילון הקריסטלים

  מרבית התרבויות העתיקות עשו שימוש באבני חן וקריסטלים; אנשי אטלנטיס התבססו על האנרגיות המיוחדות של כל אבן, המצרים נעזרו בהם בתחומי ההנדסה, ואפילו היהדות מצאה בהן תועלת.

  תיאורים מפתיעים על השימוש בקריסטלים בתרבות אטלנטיס לצרכי הפקת אנרגיה לתעבורה, מאור, ריפוי וכו', מצויים בדבריו של גדול המיסטיקנים של המאה ה20- אדגר קייסי, אשר תיאר במסרים את "הגבישים הגדולים" אשר קלטו את קרני האור "ועיבו" אותם.

  אנו ממשיכים את דרכי אבות אבותינו בשימוש היומיומי בקריסטלים האנרגטיים ואנו רק מתאימים את השימוש לעידן בו אנו חיים.


  קרנליאן כתום
  ת
  תאור ותכונות:
  מעניקה מרץ, אנרגיה ושמחת חיים. מחזקת אומץ וכוח להתקדם. יוצרת איזון רגשי שמסייע לחוות רגשות. טובה לאלו הנוטים לתת לזולת אך לא עושים למען עצמם. יעילה לאנשים מפוזרים ומבולבלים, מרחיקה אפטיה. מסייעת בטיהור הדם והכבד, בטיפול בבעיות טחול, לבלב, כליות וכיס המרה. מקלה על הריון.
  רוז קוורץ
  ת
  תאור ותכונות:
  אבן האהבה. מעניקה ביטחון עצמי, אהבה עצמית ואהבת הזולת. מסייעת בהבנת האהבה ומרפאה צלקות רגשיות. משפרת יצירתיות, משרה נינוחות, מסייעת בפתרון בעיות. מלמדת את האוחז בה לקבל ולהעניק אהבה. מחזקת את הלב, הריאות והכליות.

  טורמלין שחור
  ת
  תאור ותכונות:
  מסייעת באיזון האלקטרומגנטי של הגוף. מעוררת את כל מרכזי האנרגיה. מגבירה יכולת טלפטית ומודעות. מרגיעה עצבים ומסייעת בהסרת לחץ, תוך הגברת הריכוז ויכולת ההתמקדות. מחזקת את יכולת קבלת ההחלטות ומחדדת את המח. מחזקת את הלב פיזית ורגשית. הטורמלין מרגיעה ומצויינת להגנה מאנרגיות שליליות.
  קוורץ
  ת
  תאור ותכונות:
  אבן הקוורץ מטהרת ומעניקה אנרגיה לגוף הפיסי והמנטלי. היא מסייעת בפתיחת העין השלישית ותורמת להתפתחות המודעות. ניתן להשתמש בקוורץ כדי לשמר אנרגיה והישגים רוחניים. היא קולטת אנרגיה מהיקום ומעבירה אותה לאני הפנימי. מגבירה תחושות ומחזקת כוחן של אבנים אחרות.
  אגת אש
  ת
  תאור ותכונות:
  האבן שמקורה במקסיקו, מעודדת עשייה, החלטיות, ומשיכת המשתמש בה לקידום משימות ואתגרים. האגת-אש מחזקת את תחושת הסיפוק והביטחון העצמי וכמו כן ביכולתה לסייע בטיפול בבעיות של זרימת דם, איבוד כוון ורצון לעשייה.
  טופז
  ת
  תאור ותכונות:
  הטופז היא אחת מהאבנים הידועות והוותיקות בעולם. אבני הטופז שמשו את המצרים להגנה וסימלו את אל השמש, היוונים השתמשו בה להענקת כח וכקמע כנגד רוחות רעות. טופז משמשת להרחקת עצב והרגשת דיכאון, הגברת יצירתיות, הענקת אנרגיה טהורה וחיזוק האהבה העצמית.3
  באבקת טופז, בשילוב נוזלים השתמשו הקדמונים לריפוי אסטמה, עזרה במקרים של נדודי שינה וטיפול בכוויות.
  הטופז השקופה היא הפופולרית ביותר מבין גווני הטופז והיא עוזרת ליכולת הריכוז, יכולת קבלת החלטות ואיזון נפשי רוחני.
  אמטיסט

  תאור ותכונות:
  מרגיעה ומאזנת, מקלה על גמילה מהתמכרויות, מחזקת את העין השלישית ומגבירה יכולת רוחנית ולכן מומלצת לשימוש בזמן מדיטציה. ביכולתה להרחיק אנרגיות שליליות, לעודד קבלת רעיונות חדשים, יצירתיות ולימוד. טובה למטבוליזם ומצויינת להרחקת כאבי ראש.

  לאפיס לזולי

  תאור ותכונות:


  אבן הלאפיס היא אבן כחולה עם כתמים קטנים של זהב ולבן. המצרים הקדמונים הפכו את האבן לאבקה ולאחר מהילת האבן במים, השתמשו בה כאיפור למלכים, גם משום שצבעה המיוחד והשילוב בין הכחול העמוק והזהב נחשב כצבע האלים.אבן הלאפיס שימשה כוהני דת רבים שענדו אותה על צווארם כיוון שאבן זו מחזקת מאוד את יכולת התיקשור, קשר עם המודעות העצמית, משמשת כמטהר מנטלי, מגבירה חלומות, מעניקה כוח וחוכמה.
  כיום אבן הלאפיס משמשת מתקשרים רבים שנעזרים בה בטיפולים, ניתן להשתמש בה גם לטיפול עצמי והיא עוזרת בבעיות רפואיות-נפשיות רבות כגון: שחרור לחצים, הפחתה והעלמת פחדים ופוביות, הגברת יכולת הקבלה העצמית, חיזוק השלד, הפעלת בלוטת התריס וסיוע בבעיות עיניים וגרון.  ספיר
  ת
  תאור ותכונות:
  הספיר היא האבן השניה בקשיותה בטבע, אחרי היהלום. צבעי אבן הספיר הם רבים וכוללים את כל הצבעים, פרט לאדום. לאורך היסטוריה השתמשו גורמים שונים באבן הספיר: מלכים השתמשו בה להגנה, הכנסייה כאבן המבטאת את השמיים וקוסמים ומכשפים אוהבים לשליטה ברוחות ובישויות חיצוניות.
  אבן הספיר משפרת מצב רוח ומקלה במצבי דיכאון וייאוש, יוצרת איזון ויציבות, מחזקת את החוכמה הפנימית והרוגע הנפשי, ומסייעת בניקוי רעלים מהגוף.

  אגת בוטצוונה

  תאור ותכונות:
  מחזקת את יכולת הבנת הבלתי נודע. מעודדת יצירתיות ומסייעת בשחרור רגשות. מקלה על רגשות דיכאון. מעוררת את צ'אקרת הכתר ומעניקה אנרגיה המחזקת את ההילה. מסייעת בריפוי, מצבים של חוסר איזון ותפקוד ומרחיקה רעלים.

  סנדלית כחולה

  תאור ותכונות:
  הסנדלית הכחולה מחזקת את הבטחון העצמי. טובה להגברת הזרימה והתקשורת, מרגיעה. מעניקה הרמוניה ואומץ. צבעה הכחול החודרני מאזן ומחזק את בלוטת התריס ואת יכולת התקשורית הבינאישית. מקלה על אלרגיות.
  ג'ספר אדומה

  תאור ותכונות:
  לאבן הג'ספר האדומה יכולות מיוחדות. היא מסיעת באיחוד תת ההכרה והמודעות העצמית. היא מכוונת את האנרגיות של הצ'קרות ומאזנת את ההילה. ביכולתה להקל בתקופות של אשפוז ממושך ומצבים של חוסר אנרגיה. היא מסייעת בטיפול בתאי הגוף, בבעיות באיברים הפנימיים ככליות, טחול, שלפוחית השתן, הכבד והבטן.
  אופל

  תאור ותכונות:
  האופל היא אחת האבנים הידועות בעולם ואחת הנמכרות ביותר מאז ומעולם. תרבויות קדומות האמינו כי לאופל תכונות קדושה, יכולת ראיית הנולד והגנה חזקה מפני מחלות. לאבן האופל יכולות רבות והיא עוצרת בתוכה עוצמות חזקות. האופל גורמת ליציאת האמת הפנימית החוצה: לאנשים פתוחים אבן האופל תעניק אושר, שמחה, ביטחון עצמי ותגביר את המודעות לרגש. לאנשים בעלי בטחון עצמי נמוך היא עלולה להיות שלילית משום שהיא תגרום לחיזוק התחושות השליליות.

  קריסופראס

  תאור ותכונות:
  הצבע הירוק המדהים של אבן הקריסופראס מעניק למביטים בה רוגע ושלווה, תחושת קבלה עצמית וקבלת האחר. האבן המיוחדת הזו תלמד את הנעזרים בה לסלוח בייתר קלות ותצמצם גישה ביקורתית.3
  הרוגע שמשרה אבן זו עוזרת לבעיות רגשיות רבות והיא הייתה ידועה בתרבויות עתיקות כאבן שיועצי המלכים היו משתמשים בה כאשר המלכים נמצאו במצבי לחץ, כעסים ונטו להתרגזויות תכופות תוך שקיעה במצבי רוח דכאוניים.

  סיטרין

  תאור ותכונות:
  הסטירין הצהובה מוכרת בכל העולם כאבן השפע, כיוון שהיא משפיעה באופן חיובי על תחומי החינוך, העסקים, הקניות והיחסים הבינאישיים. מסייעת בפתרון בעיות משפחתיות וחברתיות. מחזקת יצירתיות, פיתוח אינטואיציה ואינטלקט. מעלה בטחון עצמי ושאיפה. מעניקה תחושת אופטימיות, מרחיקה כעס. טובה למערכת העיכול.
  אמבר
  ת
  תאור ותכונות:
  אבן האמבר עוזרת ליכולת קבלת ההחלטות ושיפור הזיכרון, מחזקת ומייצבת את אזור הבטן.


  לאבן העתיקה שנוצרה משרף עצים שהתאבנו, היה תפקיד מרכזי בתרבויות עתיקות. היוונים והרומאים נהגו להניח אבני אמבר סביב המתים, להבטחת אושר לאחר המוות הפיזי, והרומאים עשו שימוש באבן האמבר להפקת אבקת קטורת.
  קריסקולה  תאור ותכונות:
  אבן הקריסקולה, בעלת הגוון הכחול עמוק היא אבן נהדרת לאיזון האנרגיות ולהקלה על לחצים. היא מגבירה את יכולת האהבה והבנת הזולת ולכן טובה מאוד לזוגיות, במיוחד כאשר קיימים חילוקי דעות וויכוחים מתמידים.אבן זו עוזרת לנשים בבעיות מגוונות כגון: הריון ולידה, שחלות, הקלה בתופעות גיל המעבר וניתן לראות בבירור כי נשים נמשכות לאבן זו כמגנט ופשוט רוצות להיות קרובות אליה.
  מלכית

  תאור ותכונות:
  המלכית היא אחת מהאבנים העתיקות בעולם, תיעוד על השימוש באבן זו קיים כבר בשנת ארבעת אלפים לפני הספירה, כאשר המצרים הקדמונים כרו אותה והשתמשו בה כהגנה חזקה כנגד רוחות רעות ושיפור השינה.
  המלכית מסייעת בשיפור זיכרון חלומות, הגנה, הקלה בבעיות של סיוטי לילה ועין הרע.
  בתחום הנפשי למלכית יכולת לשפר את האיזון האנרגטי בגוף, לעזור בבעיות בחלק התחתון של הגב, הקלה על כאבים ראומטיים וסיוע במקרים של גידולים.אבן המלכית מעניקה לנעזרים בה גם הגנה מפני תאונות ופגיעות על ידי כך שהאבן נפגעת במקום המשתמש בה. אנשים רבים שהשתמשו באבן מלכית ספרו כי האבן התפוצצה להם ביד ולאחר מספר ימים ארעה להם תאונה קשה והם לא נפגעו.
  אקוומארין

  תאור ותכונות:
  צבעה הבהיר של אבן האקוומארין נתן לה את הכינוי "אבן הנעורים". לאבן זו תכונות ראיית הנולד, תקשור, כוחות למעבר מכשולים וקשיים. שימוש נפוץ לאבן זו היא "השרייתה" במים ושטיפת הפנים במים המושרים. אבן האקוומרין עוזרת לבעיות נשימה, בעיות ראייה ועוזרת בפתרון חסמים רגשיים כגון: רגשות מבוכה, חוסר בטחון עצמי, מחזקת יכולת הבעה ותקשורת בינאישית.

  מונסטון בז'

  תאור ותכונות:
  מונסטון הינה אחת מאבני החן הבסיסיות והעתיקות שקיימות.
  היא מביאה הרמוניה לזוגיות ומסייעת במציאת בן זוג. מרוממת מצב רוח, מרפאה את תהליך הנשימה, מקלה על כאבים. ביכולתה להקל על הריון ולידה.

  אובסידיאן

  תאור ותכונות:
  האובסידיאן מהגוני עוזרת במילוי השאיפות של הנעזר בה תוך הסרת חסמים אנרגטיים בדרך, חסמים אשר מפריעים בהגשמה עצמית והשגת מטרות.
  האובסידיאן שמשה תרבויות עתיקות ליצור כלי נשק חדים, שכן הרכבה הכימי -זכוכית וולקנית- איפשר יצירת כלי נשק חדים.
  אזורית

  תאור ותכונות:
  האזורית בעלת הצבע הכחול מעוררת את ההכרה ומשפרת את יכולת קבלת ההחלטות במצבי לחץ. היא מגבירה את היכולת לחלום, מקלה על דיכאונות ומטהרת מנטלית.
  האזורית טובה לחיזוק עצמות והטחול ולכן טובה במצבים של תאונות, שברים, חוסר סידן ובגיל ההתבגרות.האזורית בשילוב עם אבנים נוספות יכולה להיות גורם אנרגטי חזק מאוד, במיוחד בשילוב עם האבן מלכית.
  טורמלין שחור
  ת
  תאור ותכונות:
  מסייעת באיזון האלקטרומגנטי של הגוף. מעוררת את כל מרכזי האנרגיה. מגבירה יכולת טלפטית ומודעות. מרגיעה עצבים ומסייעת בהסרת לחץ, תוך הגברת הריכוז ויכולת ההתמקדות. מחזקת את יכולת קבלת ההחלטות ומחדדת את המח. מחזקת את הלב פיזית ורגשית. הטורמלין מרגיעה ומצויינת להגנה מאנרגיות שליליות.

  גאראנט

  תאור ותכונות:
  מחזקת ביטחון עצמי וטובה לאנשים ביקורתיים. מגבירה דמיון, מקלה על סיוטי לילה ומסייעת בזכירתם של חלומות. מחזקת, מטהרת ומעניקה אנרגיה מחודשת למערכת הגופנית ולמערכת הדם. מחזקת גוף חלש. פועלת על מערכת העצבים שלאורך עמוד השדרה, לכן יעילה מאוד בהקלה על כאבי גב וכתפיים.

  פרידות

  תאור ותכונות:
  הפרידות היא אבן שהיה נהוג ע"י הרומאים לענוד אותה כסגולה כנגד עין הרעה ואנרגיות שליליות. האבן נחשבת למחזקת זוגיות וטובה לאהבה, מוסיפה אושר ושמחה לחיים. היא מחזקת קשרים בינאישיים לקויים ועוזרת בהגברת האהבה לאחר. בשעת מדיטציה היא מגבירה את היכולת האינטואיטיבית.

  לבורדרייט - אבן הכוכבים

  תאור ותכונות:
  אבן הלברדוריט מכונה גם "היכל הכוכבים", משום שכאשר מביטים באבן זו מבעד לאור רואים שלל צבעים מרהיב. אבן הלברדורייט משמשת מטפלים רבים לטיהור אנרגיות וראייה אינטואיטיבית נקיה וטהורה יותר.אבן הלברדורייט מומלצת לאלה המעונינים לראות את הצדדים הנסתרים של החיים ומעניקה אושר ושמחה, מקלה במצבי לחץ, מגבירה את יכולת הריכוז ואת היכולת לחיות בשלווה עם הסביבה תוך הענקת הגנה.
  פלורייט
  ת
  תאור ותכונות:


  הפלורייט היא אבן נהדרת ומקור שמה הוא "זרימה".
  הפלורייט משרה אווירה רגועה ולכן מומלצת בזמן מדיטציה כאשר אחת מתכונותיה הרבות היא העזרה ליכולת הריכוז, איזון וכוון אנרגיות.


  אבן הפלורייט שימשה את הרומאים לייצור תכשיטים, כלים וקישוטי בתים.3
  חלקים מסויימים באבן זו משמשים את תעשיית משחות השיניים לייצור פלואוריד ולכן אבן זו עוזרת לבעיות דנטליות שונות כגון: בעיות באמייל, טיפול בחניכיים פגועות, חיזוק עצמות וכן הקלה במקרים של כאבים ראומטיים.
  אמרלד

  תאור ותכונות:
  אבן האמרלד היא אבן ששימשה תרבויות קדומות לראיית הנסתר, חיזוק הזיכרון, הרחקת כוחות הרשע וחשיפת האמת בין בני זוג זאת כאשר ענדו את האמרלד על הצוואר.
  את המצרים שימשה אבן האמרלד כסמל לפוריות נשים ולידה, מרפאים השתמשו בה לריפוי וטיפול בבעיות עיניים, הרחקת רעלים וטיהור הגוף.
  האמרלד טובה לאנשים הרואים את העולם בפסימיות ולאלה הסובלים מבעיות רגשיות של אחרים. האבן מקלה על לחצים, עוזרת לטיפול בבעיות גב ומשפרת את כושר ההבעה.

  הרובי היא אבן אנרגטית אשר מעוררת מוטיבציה, עוזרת בשיפור הביטחון העצמי, מחזקת את הלב ועוזרת להיפטר מרגשות הרסניים.
  הרובי היא אבן אדומה, מבהיקה וצלולה, שלפעמים מופיעה בגוונים של ורוד או לבנדר. מאז ומתמיד, היתה הרובי אבן פופולרית ונערצת. אבני הרובי האיכותיות ביותר מגיעות מארצות הברית, אוסטרליה ובורמה.

  שמה של האבן נגזר כנראה מן המילה הלטינית RUBER, שפירושה "אדום". מאז ומתמיד השתמשו ברובי לחיזוק הבריאות הפיזית והנפשית, וייחסו לה תכונות של כוח, עוצמה, רצון, תשוקה והתגברות על כל מכשול.

  לרובי משמעות מיוחדת כאבן רוחנית. מורים רוחניים גדולים העריכו מאוד את האנרגיות הטמונות ברובי. שטיינר טען שהיא מפעילה את האינטואיציה והראיה העל חושית, סוודנבורג קשר אותה למסירות אלוהית ממלאת תשוקה, ואילו קולטון קרא לה "האבן של כבוד פיזי ופעולה".

  הרובי היא אבן מאוד אנרגטית, שמעוררת מוטיבציה. היא עוזרת במיוחד במימוש מטרות מעשיות בחיים, בתנאי שיהיו נטולות כל כוונות אגו. היא מאזנת את הלב, ומשרה עוצמה על כל מאמץ רוחני. היא פועלת על איזון אהבה אלוהית כנגד אהבה עצמית. היא עוזרת לתדמית עצמית נמוכה, ומפתחת כוח מנהיגות, בתנאי שהוא מלווה שהשראה רוחנית.

  במובן הפסיכולוגי, הרובי עוזרת במקרים של חוסר כיוון, התלבטות או חוסר ביטחון. היא משפרת את הערכה והביטחון העצמי ומאזנת במקרה של בעיה עם אחת מדמויות ההורים, בין אם מדובר בהורה הביולוגי, או בדמותו בלבד.

  בשל צבעה האדום, הרובי טובה לבעיות לב ומחזור הדם. הקדמונים השתמשו בה לטיפול במחלות זיהומיות, הפרעות במעיים, ואנמיה. הרובי נחשבת כמחזקת את האוזניים, העיניים, האף, בלוטת האיצטרובל, והטחול ויעילה במיוחד כאשר רמת האנרגיה בגוף ירודה, במיוחד לאחר התקף לב.

  הרובי מאזנת ומחזקת את כל מה שקשור לצ'אקרה הרביעית, שממוקמת באזור מרכז החזה והלב, וידועה בשם הקדום ANAHATA. הרובי גם מחזקת את הלב עצמו וכל הקשור אליו: מרידיאן הלב, הנאדיס (ערוצי האנרגיה), בלוטת הטימוס, הרקמות הנוירולוגיות וחוליות עמוד השדרה הקשורות לפעילות הלב, או המרידיאנים בגוף הקשורים לפעילות הלב.

  הרובי נחשבת לאבן המשמחת את בעליה, מבקרת את התשוקות, עוזרת ליישוב חילוקי דעות ומטהרת מחשבות שליליות. היא מקלה במקרים של חלומות רעים, צער, אכזבה ומלנכוליה. יש להשתמש בה, בכל מקרה, במשנה זהירות, מאחר והיא משדרת אנרגיה בעוצמה רבה ועלולה להעלות דברים "מרגיזים" אל מעל לפני השטח.

  השתמשו ברובי למדיטציה כשאתם משתוקקים לדבר מה. בראש ובראשונה, היא תעזור לכם להשתחרר מתשוקות הרסניות ואובססיביות. במידת הצורך, הרובי תאפשר לכם לחוות חוויות של תסכול, כעס ואף זעם, כדי להשתחרר מהם ולהוציא את הרגשות השליליים האלה אל מחוץ לגופכם, כחלק מתהליך ניקוי עצמי. לאחר מכן, תיפתח בפניכם הדרך האמיתית להגשמת הצרכים והמטרות שלכם.באהבה.
  נערך לאחרונה על ידי Pentacles; 15-02-2009 בשעה 21:39.

 2. קישורים ממומנים

+ תגובה לנושא


הרשאות פרסום

 • אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
 • אין באפשרותך לפרסם תגובות
 • אין באפשרותך לצרף קבצים
 • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך


כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 22:48.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 1,880,800 | הודעות: 7,579,149 | משתמשים: 315,624 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect