אחת הסיבות העיקריות לשפיכה מוקדמת היא חרדה מסויימת, רוב הגברים חווים חרדות או פחדים לפני ובמהלך קיום יחסי המין, חשיבה יותר מדי על עניין הגודל, האם תספק אותה, האם היא תיהיה מרוצה וכו'

שפיכה מוקדמת היא תופעה שכיחה אצל גברים, הגורמת לתסכול רב להם ולבנות זוגם. ממה נובעת התופעה וכיצד ניתן לטפל בה? לידיעתכם, זה מאוד פשוט מאוד -
http://www.beok.co.il/SelectedArticl...ArticleID=5759

ציטוט נכתב במקור על ידי אור צפיה בהודעה
יש לי הרגשה שמוח כמו שלך מסוגל לגמור 500 פעם במכה

ולאותו בחור שרואה הרבה פורנו, תקרא את כל המידע ברשת על שפיכה מהירה ותלמד להתגבר על הרצון לגמור, אתה צריך ללמוד לעצור לפני הנקודה שאין ממנה חזרה, זו הנקודה שאתה מרגיש שאתה עומד לגמור, ממש שם אתה חייב לעצור, לנוח ולהתאושש, עוד דבר, אתה צריך לעשות קיגלים הפוכים, מה זה? דבר ראשון קיגל זה שאתה מכווץ את שריר ה BC שלך, ומה זה? זה השריר שדוחף את נוזל הזרע החוצה.

כשאתה משתין, ועוצר, אתה מרגיש שאתה מכווץ שריר נכון? זה בידיוק השריר שעליו אתה צריך לתת את הדגש, תעשה כל יום 50-100 קיווצים כאלו ותנסה להחזיק כל כיווץ כמה שיותר זמן, זה חשוב ובריא למיניות של כל גבר.

אז מה זה בעצם קיגל הפוך? זה שאתה במקום לכווץ את השריר, מנסה לדחוף אותו למטה, (כשאתה מפליץ או מכווץ את התחת אתה דוחף את השריר הזה כלפי מטה, כן..) ברגע שאתה מרגיש שאתה עומד להגיע לנקודת שממנה אין חזרה (PONR - point of not return) אתה צריך להתחיל לעשות קיגלים הפוכים וקיגלים רגילים כדי לשלוט בדחף שלך לגמור, כן זה קשה, אבל אתה צריך לעשות את זה, והרבה פעמים במהלך אוננות, תתאמן ותראה שאתה תיהיה מסוגל להגדיל את משך הזמן שלוקח לך לגמור.

דרך אגב, תרד קצת מהפורנו, לא צריך להגזים, זה לא בריא למוח, אתה מתרגל לדבר שאחרי זה יכול להפריע לך בעתיד כשתגיע ליחסי מין מלאים, תתאמן עכשיו ושיגיע הרגע הזה תוכל להחזיק הרבה זמן.

ד"א כשאתה עושה את זה, אל תחשוב על כלום, תתרכז רק בעצמך, אל תתרכז בשום דבר מסביב ותנסה לשמור על מחשבה נקייה.
פתרונות לשפיכה מוקדמת -

ציטוט נכתב במקור על ידי אור צפיה בהודעה
לך לרופא ותבקש ממנו תרופה שאחת מתופעות הלוואי שלה היא הארכת זמן השפיכה, התרופה צריכה להיות מסדרת ה SSRI, הוא יסביר לך בידיוק איך להשתמש, באיזה מינון וכו', עם הכדורים האלו אתה יכול להגיע למצב שתה גם תגמור אחרי 40-50 דקות, אלו כדורים נוגדי דיכאון, שאחת מתופעות הלוואי שלהם היא שפיכה מאוחרת.

ציטוט של עידן מליצ'ר מפורום תפוז,
הבעיה השכיחה ביותר בתחום התפקוד המיני של גברים צעירים היא פליטה מוקדמת. זו בעיה נפוצה ומטרידה, שהסובלים ממנה חשים את עצמם מבודדים ומאוימים מסיום הקשר וכתוצאה מכך ונוטים להימנע מלדבר על הנושא, ואף נמנעים מקיום יחסי מין ומיצירת קשרים.

לתופעה יש פתרון באמצעות תהליך לימודי קצר ואפקטיבי, ואפשר להתגבר עליה תוך חודשים ספורים. בשלב הטיפולי הראשון מתמקדים בפן הפסיכולוגי, הגורם לשפיכה המוקדמת, ובתרגילים העוזרים בהכרת התחושות שלפני השפיכה. בעזרת התרגילים לומדים למנוע את אי השליטה בשפיכה. בסוף התהליך מגיעים אל המגע הפיזי ומתרגלים עם בת/בן הזוג "על רטוב", באופן שבו שולטים בתחושות ובכך פותרים את הבעיה.

פתרון נוסף הוא שימוש בחומרים מאלחשים, אותם מורחים מתחת לעטרת הפין (מתחת לכובע) כרבע שעה לפני קיום יחסי מין. הפחתת התחושה מקהה את הרגישות באיבר ומעכבת את השפיכה.

דרך נוספת היא שימוש בכדורים נגד דיכאון ממשפחת ה-SSRI, אשר אחת מתופעות הלוואי שלהם היא עיכוב השפיכה. בימים אלה נערכים מחקרים לגבי תרופה, אשר תיועד ספציפית לעיכוב שפיכה (בדומה לכדורים המיועדים לזקפה). כולי תקווה שעד שנת 2006-7 ייצאו כדורים אלו ויתנו מענה ומזור לכל "הזריזים" שבינינו.
קיצר זה יעזור לך, אבל תזהר לא לקחת יותר מדי כי אפשר גם להתמכר לזה..

אני אישית חושב שזה פתרון מהיר אבל לא הכי חכם, אתה באמת לא תגמור אבל אני לא חושב שכדאי להכניס את הכדורים למערכת הגוף.. ככה שאני נגד זה.

כל אחד עושה מה שנראה לו בסופו של יום..