ישויות יכולות להיות כלים בעלי עצמה. הם שונים ומשונים. באים ממימדים מגוונים ביותר, בעלי נסיון בתחומים שונים.

המאג היום יומי, כמובן יכול להתמודד עם כוחות שונים בעצמו. מה שכן אנחנו אנשים בסופו של דבר. לאנשים יש גבול לכמה הם יכולים לסבול ולעבוד קשה גם רוחנית וגם מנטלית.

בעולם הרוחני צריך בעלי ברית. שכמובן עדיף שלא להשתמש בהם יותר מידי, אך כדי במידת הצורך כאשר אתם מסיבה זו או אחרת אינכם במצב שבו אתם יכולים לבצע פעולה כלשהי או פשוט לא יודעים איך לקבל את אותה תוצאה.

ישויות בעצם בעלות אישיות ואינטליגנציה. כמו אנשים רק ללא גוף. חלקם מבקרים את המימד שלנו, חלקם תקועים במימד שלנו, חלק אפילו חיים בו. הסיבות שונות ומגוונות. מה שכן גם אליהן צריך לפנות בכבוד ולהזהר ממי שפונים אליו.

הם גם יכולים להיות מניאקים ונצלנים. חלקם יכולים להיות יותר מידי סקרנים לטובתם האישית או שינסו לעזור בצורה שבסופו של דבר תפגע בכם, גם אם לא בכוונה.

לכן אתם צריכים לא מעט נסיון בשביל לפתוח במערכת יחסים\עבודה עם ישויות.

לשיחה כמובן, לרוב זה בטוח. אך עדיין. לזכור שמתמודדים עם דברים בעלי עצמאות וחופש פעולה. שפועלים ומבינים את העולם אחרת מנקודת המבט שלהם שלא תמיד מתאימה לנו.

בעבודה עם ישויות ישנם חוזים שונים. מה זה חוזה בעצם? זאת אומרת חוזה רוחני. הישות מבצעת משהו בשבילך ומקבלת משהו בחזרה. או ממך או מאחד המשתתפים. זה יכול להיות כל דבר. במקרה הטוב רק אנרגיה רוחנית או הגנה, במקרים גרועיים יותר שיתוף בגוף הפיזי ושלל דברים איומים. צריך גם שם לדעת להתמקח ולשמור על פנים קרות אך נעימות לשיחה. הדבר האחרון שאתם רוצים זה קונפליקט מכיוון שאף ישות, כמו שאף בנאדם, לא באים לבד. הם תמיד משוייכים לקבוצה או מימד כלשהו. במידה ולא מתאים לכם, פשוט לומר "תודה רבה, אך שיניתי את דעתי" ולסיים שם את הקשר.

כשאני אומר ישויות זה גם כולל מורים רוחניים. ישויות יכולות ללמד אתכם חלק ממה שהן יודעות ומוכנות לשתף. חלק בחינם, חלק בשביל טובה. כך שאופציות בקשר כזה לא חסרות.

בעצם בעזרתם אנשים מתחילים להיתקרב לעולם המיסטיקה.
חלקם בעלי אישיות רעה, והם יכולים לנצל אותך במביחנה רוחנית ולפגוע במזלכם ובאנרגיה שלכם אבל דבר זה קורה לעיתים נדירות.

זה פחות או יותר הרעיון שמאחורי עבודה עצמאית ובסיסית עם ישויות.

קרדיט לבית הרוחות ולי על תוספות ושינויים.