קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

אשכולות דומים

1. איך אני משתחרר מ1 2 3?
    על ידי Real Madrid בפורום היאבקות/WWE
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 09-06-2007, 14:29
  2. תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 05-09-2005, 20:41
  3. [שאלה] איך אני יוצר קובץ GIF ?
    על ידי Smirnoff בפורום תמיכה טכנית
    תגובות: 10
    הודעה אחרונה: 05-09-2005, 08:05
  4. אני לא יודע איך משתמשים בתכונה של הפבאבים
    על ידי קווקזי כוסון אלי בפורום תמיכה טכנית
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 03-09-2005, 14:58
  5. תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 02-09-2005, 21:31
נושא נעול
מציג תוצאות 1 עד 14 מתוך 14

אני גר בחו"ל.. איך אני משתחרר מהצבא?

ברירת מחדל אני גר בחו"ל.. איך אני משתחרר מהצבא?

עזבתי בגיל 14 לTORONTO עם המשפחה.. אז חזרנו לכמה זמן ובגיל 15+ עזבנו שוב.
    בסבא וסבתא שלי קיבלו מכתב שאומר שאני צריך להתיצב בתאריך מסויים.
    אני עכשיו בן 18+ וכמובן שלא התייצבתי בתאריך שהם אמרו ואני גם לא מתכוון לחזור לשרת. אני יודע שהיה יכול להיות לי פרופיל מאוד גבוה (לפי מה שאני מבין זה תלוי על השג בלימודים ומפכינה פיזית ויש לי את שניהם מצויין + יש לי אח קטן אז זה עד יותר מוסיף)

אני רוצה לחזור לביקור לישראל אבל כמובן אני לא יכול ללא שיחרור מהצבא קודם, איך אני עושה את זה? עם מי אני מדבר?

2. קישורים ממומנים

משתמש מניאק האוואטר של mister ZooM
    לייקים
    2
    נקודות
    21
    משפט מחץ
    STFU SIR!

לא עוזרים כאן למשתמטים.

"שמע ישראל ה' אלוקינו ה' אחד

משתמש מתקדם האוואטר של Lox
    שם פרטי
    בוריס
    לייקים
    3
    נקודות
    50

ציטוט נכתב במקור על ידי mister ZooM צפיה בהודעה
    לא עוזרים כאן למשתמטים.
    שמע זה תגובה טיפשית והבנתי למה הורידו אותך מניהול XD

ולנושא
    שמע בקשר לזה אתה צריך לקבל אזרחות במדינה שאתה חיי בא עכשיו.....
    וככה אתה לא חייב לעשות צבא בארץ...
    מקווה שעזרתי וחכה לעוד תשובות

משתמש כריש
    לייקים
    0
    נקודות
    0
    משפט מחץ
    תן לאצבעות ללכת במקומך...הנדסה קרבית.

תנעלו את הנושא, אל תיתנו תמיכה למשתמטים.

משתמש כבוד האוואטר של AND
    שם פרטי
    אדם
    לייקים
    106
    נקודות
    1,555
    משפט מחץ
    נשבר?, התקלקל? פנו לשאולי :) (הוא יקנה חדש)

משתמט? למה אתה חושב שאם לא היית גר בישראל היית עוזב ונוסע לישראל לשרת? צאו מהסרט..

משתמש מכור
    לייקים
    6
    נקודות
    0

שרות צבאי הוא חובה, אך צה"ל מתחשב בתושבים חוזרים

שירות ביטחון

בנושא זה יש להסתמך על נוהלי מינהל הגיוס של צה"ל – "הנחיות גיוס לשירות ביטחון עולים", הכולל הנחיות על חובת גיוסם של ישראלים. צה"ל מבחין בין שתי קבוצות עיקריות בקרב האוכלוסיה השוהה בחו"ל:

1. מי שעזב את הארץ אחרי היותו בן 16, חייב שירות על פי המדיניות של צה"ל.

2. מי שעזב את הארץ לפני היותו בן 16, צה"ל אינו מחייבו לחזור לשרת בצבא, כל עוד הוא שוהה בחו"ל דרך קבע עם משפחתו.

משך השירות:

מי שעזב את הארץ לפני גיל 16, משך שירותו בצבא זהה לזה של עולה חדש.

על כל מועמד לשירות ביטחון לבדוק את תנאי שירותו על פי מצבו האישי. לשם כך עליו לפנות לקונסוליה במקום מגוריו.

הקלות יחולו רק על מי שאושר להם מעמד "בני מהגרים" על ידי הקונסוליות ו/או מינהל הגיוס.

מדיניות הביקורים בארץ:

צה"ל קבע מדיניות ביקורים אחידה לבני מהגרים שעזבו את הארץ, בהיותם מתחת לגיל 16, לפיה הם רשאים לשהות בארץ באופן חד פעמי במשך שנה - לכל מטרה

שהיא - מבלי לחייבם בשירות. כמו כן, הם רשאים לבקר בארץ מדי שנה (מינואר ועד דצמבר), למספר ביקורים בלתי מוגבל, שמשכם המצטבר לא יעלה על 120 יום בשנה. אין צורך להצטייד בהיתרי כניסה ויציאה לארץ וממנה מהקונסוליה.

לימודים תיכוניים בארץ במשך שנתיים, בכיתות ט'-י' או י'-י"א, ייחשבו שנת שהייה מותרת ומעמדו של התלמיד כבן מהגרים - בכל הקשור לשירות הביטחון - יישמר. כל מי שעזב את ישראל עם הוריו לפני שמלאו לו עשר שנים, יורשה ללמוד בארץ ארבע שנים תמימות, בכל מוסד אקדמי מוכר, מבלי שיחויב להתגייס.

שירות מילואים:

בתאריך 4.8.98 נכנסו לתוקפן הקלות בשירות מילואים בצה"ל ל"תושבים חוזרים".

"תושב חוזר" ששהה שנתיים עד חמש שנים בחו"ל, לא יבצע שירות מילואים בששת החודשים הראשונים לאחר חזרתו, ובששת החודשים שלאחריהם יבצע 14 ימי שירות מילואים פעיל, לכל היותר.

"תושב חוזר" ששהה יותר מחמש שנים בחו"ל, לא יבצע שירות מילואים פעיל ב-12 החודשים הראשונים לאחר חזרתו.

"תושב חוזר" בן 40 ומעלה, ששהה יותר משלוש שנים בחו"ל והוא בעל כושר עורפי (פרופיל רפואי 64 ומטה), יהיה פטור משירות, למעט קצינים.

"תושב חוזר" בן 45 ומעלה, ששהה יותר משלוש שנים בחו"ל והוא בעל כושר קרבי (פרופיל 65 ומעלה), יהיה פטור משירות, למעט קצינים ובעלי מקצועות נדרשים בצה"ל.

"תושב חוזר" בן 35 ומעלה, ששהה לפחות חמש שנים בחו"ל ואינו קצין, ישובץ בשירות מילואים על פי מקצועו האזרחי – זאת במידה שהמקצוע נדרש בצה"ל ובכפוף לאישור הסמכות המקצועית בצה"ל.

הפטורים הנ"ל לא יינתנו באופן אוטומטי, אלא על ידי פנייה אישית של "התושב החוזר" ואימות הנתונים על ידי הרשויות.

תקנות צה"ל מחייבות כל תושב חוזר להתייצב, תוך שלושה חודשים מיום שובו ארצה, ביחידת בקו"ם לחוזרים חו"ל, ר"מ 70, ד.צ 01180 צה"ל.

מתוך http://www.toshav-hozer.co.il/page.php?PageID=137
    כל זה במידה ואתה רוצה לחזור לגור בארץ.

משתמש מכור
    לייקים
    3
    נקודות
    0

ציטוט נכתב במקור על ידי AND צפיה בהודעה
    משתמט? למה אתה חושב שאם לא היית גר בישראל היית עוזב ונוסע לישראל לשרת? צאו מהסרט..
    איזה אידיוט אתה אחי ..
    הוא מסביר לך שהוא עזב בגיל מוקדם יותר

ורוב האנשים שיורדים מהארץ זה בדיוק בגלל הקטע הזה של לברוח מהצבא .
    אני יכול לתת לך דוגמאות מפה ועד העשור הבא לאנשים שאני מכיר אישית שירדו מהארץ רק בגלל הסיבה הזאת ..

אז וואלה זה להשתמט גבר ..

כמה עוד נוב' 10?!

משתמש כבוד האוואטר של AND
    שם פרטי
    אדם
    לייקים
    106
    נקודות
    1,555
    משפט מחץ
    נשבר?, התקלקל? פנו לשאולי :) (הוא יקנה חדש)

קודם כל ודבר ראשון, אידיוט אתה לא תקרא לא לי ולא לאף אחד.
    אם כבר אנשים שעוברים מישראל בגלל הצבא אלה הם האידיוטים כי כיום יציאה מהצבא אפשרית למי שבאמת רוצה.
    רוב האנשים שעוברים מישראל עוברים כי יש הזדמנויות לאיכות חיים גבוהה יותר.

משתמט כבוד
    שם פרטי
    אוֹרי
    לייקים
    1412
    נקודות
    0
    משפט מחץ
    "אלוהים ברא אותי אתאיסט, מי אתם שתטילו ספק בחכמתו."

ציטוט נכתב במקור על ידי Alon צפיה בהודעה
    שרות צבאי הוא חובה, אך צה"ל מתחשב בתושבים חוזרים

שירות ביטחון

בנושא זה יש להסתמך על נוהלי מינהל הגיוס של צה"ל – "הנחיות גיוס לשירות ביטחון עולים", הכולל הנחיות על חובת גיוסם של ישראלים. צה"ל מבחין בין שתי קבוצות עיקריות בקרב האוכלוסיה השוהה בחו"ל:

1. מי שעזב את הארץ אחרי היותו בן 16, חייב שירות על פי המדיניות של צה"ל.

2. מי שעזב את הארץ לפני היותו בן 16, צה"ל אינו מחייבו לחזור לשרת בצבא, כל עוד הוא שוהה בחו"ל דרך קבע עם משפחתו.

משך השירות:

מי שעזב את הארץ לפני גיל 16, משך שירותו בצבא זהה לזה של עולה חדש.

על כל מועמד לשירות ביטחון לבדוק את תנאי שירותו על פי מצבו האישי. לשם כך עליו לפנות לקונסוליה במקום מגוריו.

הקלות יחולו רק על מי שאושר להם מעמד "בני מהגרים" על ידי הקונסוליות ו/או מינהל הגיוס.

מדיניות הביקורים בארץ:

צה"ל קבע מדיניות ביקורים אחידה לבני מהגרים שעזבו את הארץ, בהיותם מתחת לגיל 16, לפיה הם רשאים לשהות בארץ באופן חד פעמי במשך שנה - לכל מטרה

שהיא - מבלי לחייבם בשירות. כמו כן, הם רשאים לבקר בארץ מדי שנה (מינואר ועד דצמבר), למספר ביקורים בלתי מוגבל, שמשכם המצטבר לא יעלה על 120 יום בשנה. אין צורך להצטייד בהיתרי כניסה ויציאה לארץ וממנה מהקונסוליה.

לימודים תיכוניים בארץ במשך שנתיים, בכיתות ט'-י' או י'-י"א, ייחשבו שנת שהייה מותרת ומעמדו של התלמיד כבן מהגרים - בכל הקשור לשירות הביטחון - יישמר. כל מי שעזב את ישראל עם הוריו לפני שמלאו לו עשר שנים, יורשה ללמוד בארץ ארבע שנים תמימות, בכל מוסד אקדמי מוכר, מבלי שיחויב להתגייס.

שירות מילואים:

בתאריך 4.8.98 נכנסו לתוקפן הקלות בשירות מילואים בצה"ל ל"תושבים חוזרים".

"תושב חוזר" ששהה שנתיים עד חמש שנים בחו"ל, לא יבצע שירות מילואים בששת החודשים הראשונים לאחר חזרתו, ובששת החודשים שלאחריהם יבצע 14 ימי שירות מילואים פעיל, לכל היותר.

"תושב חוזר" ששהה יותר מחמש שנים בחו"ל, לא יבצע שירות מילואים פעיל ב-12 החודשים הראשונים לאחר חזרתו.

"תושב חוזר" בן 40 ומעלה, ששהה יותר משלוש שנים בחו"ל והוא בעל כושר עורפי (פרופיל רפואי 64 ומטה), יהיה פטור משירות, למעט קצינים.

"תושב חוזר" בן 45 ומעלה, ששהה יותר משלוש שנים בחו"ל והוא בעל כושר קרבי (פרופיל 65 ומעלה), יהיה פטור משירות, למעט קצינים ובעלי מקצועות נדרשים בצה"ל.

"תושב חוזר" בן 35 ומעלה, ששהה לפחות חמש שנים בחו"ל ואינו קצין, ישובץ בשירות מילואים על פי מקצועו האזרחי – זאת במידה שהמקצוע נדרש בצה"ל ובכפוף לאישור הסמכות המקצועית בצה"ל.

הפטורים הנ"ל לא יינתנו באופן אוטומטי, אלא על ידי פנייה אישית של "התושב החוזר" ואימות הנתונים על ידי הרשויות.

תקנות צה"ל מחייבות כל תושב חוזר להתייצב, תוך שלושה חודשים מיום שובו ארצה, ביחידת בקו"ם לחוזרים חו"ל, ר"מ 70, ד.צ 01180 צה"ל.

מתוך http://www.toshav-hozer.co.il/page.php?PageID=137
    כל זה במידה ואתה רוצה לחזור לגור בארץ.
    מי הוריד אותך מניהול?!

לכל אלו שהתחילו להסתלבט,
    עברנו לחו"ל בכל כמה סיבות:
    1. בתקופת המלחמה ישבו מתחת קאסמים בחיפה, ההורים שלי היו שמים לי ולאח שלי קסדות בחדר שבנינו למלחמה הזאת.
    להורים שלי נמאס מזה, כל יום לחשוב שאולי מחר לא ניהיה פה..
    2. ההורים שלי לא רצו שאני הלך לצבא בגלל שאני הייתי הולך לקרבי 100% ושם 99% לא הייתי חוזר.
    3. אותו סיפור עם האח הקטן שלי
    4. החיים בחו"ל ממש שונים מישראל, כן ישראל תמיד הבית שלי אבל החיים שם חרא
    5. ההורים שלי רצו חיים חדשים, לראות איך זה במקום אחר
    6. האנגלית, ההורים שלי רצו שנדע אנגלית כי זה שפה בין לאומית

אני כבר פה 3 שנים, בקרוב מכל אזרחות, אני לא שם זין על כל אלו שמקללים וקוראים לי משתמט.

ענו לי הכל רוב השאלות, אבל שאלה אחת, עם מי אני מדבר בשביל שיעזרו לי לצאת מהצבא?
    יש לי פה חבר באותו המצב, הוא דיבר עם מישהי מישראל, הם דברו בטלפון והיא הביא לו שיחרור..

משתמש מכור
    לייקים
    3
    נקודות
    0

ציטוט נכתב במקור על ידי ganur צפיה בהודעה
    לכל אלו שהתחילו להסתלבט,
    עברנו לחו"ל בכל כמה סיבות:
    1. בתקופת המלחמה ישבו מתחת קאסמים בחיפה, ההורים שלי היו שמים לי ולאח שלי קסדות בחדר שבנינו למלחמה הזאת.
    להורים שלי נמאס מזה, כל יום לחשוב שאולי מחר לא ניהיה פה..
    2. ההורים שלי לא רצו שאני הלך לצבא בגלל שאני הייתי הולך לקרבי 100% ושם 99% לא הייתי חוזר.
    3. אותו סיפור עם האח הקטן שלי
    4. החיים בחו"ל ממש שונים מישראל, כן ישראל תמיד הבית שלי אבל החיים שם חרא
    5. ההורים שלי רצו חיים חדשים, לראות איך זה במקום אחר
    6. האנגלית, ההורים שלי רצו שנדע אנגלית כי זה שפה בין לאומית

אני כבר פה 3 שנים, בקרוב מכל אזרחות, אני לא שם זין על כל אלו שמקללים וקוראים לי משתמט.

ענו לי הכל רוב השאלות, אבל שאלה אחת, עם מי אני מדבר בשביל שיעזרו לי לצאת מהצבא?
    יש לי פה חבר באותו המצב, הוא דיבר עם מישהי מישראל, הם דברו בטלפון והיא הביא לו שיחרור..
    99% לא היית חוזר ?
    אתה פשוט אידיוט אחי ..

אני גר בכרמיאל . במלחמה נפלו פה 350 קטיושות בערך בטוח יותר ממה שנפל על החדר קסדות שלכם ..
    החירטוטים פה על המלחמה וזה לא מרשים אפחד למה אני בטוח שיש פה גם כאלה מנהריה , ק"ש וכו' .. זה סתם תירוץ לברוח ממחוייבות .. לדעתי זה בזוי ביותר אבל בעיה שלך. בכל אופן אני מקווה שלא ישחררו אותך ולא תוכל לחזור לפה ..

ולהוא שלפניי שאמר שזה לא להשתמט
    בלי להכיר תסיפור האישי שלו אמרתי לך שהוא ירד מהארץ בשביל לברוח
    בסוף צדקתי .

כמה עוד נוב' 10?!

עכשיו למה שלא תרד על הברכיים שאני עומד מולך ותתחיל להתנצל?
    כל יום כמעט בחדשות איזה משהו מת, אבל לא מזה עזבתי, לא שזה גם הייתה החלטה שלי.. זה החלטה שההורים שלי החליטו ואני יכולים לבחור או להשאר לגור לבד (כשה אני בן 14) או לבוא איתם להתחיל חיים חדשים וטובים יותר. מה אתה הייתה בוחר?
    בזמן שאני עם בחורות, בעבודה לא עושה כלום ומקבל פי 4 ממה שאתה תחלום להרוויח, אתה יושב תחת קטיושות ומספר לי איזה תענוג זה.
    יש לי פה עבודה, מכונית, המשפחה שלי פה ולימודים.. אתה רוצה שאני הזרוק את הכל ויבוא לשרת ואז שוב להיות בחרא? אז בוא אני יגיד לך משהו, לא יקרה.
    וגם עם אני מחליט לחזור לשרת, ברגע שאני נוחת בישראל, בטח לוקחים אותי לכלא כי לא התייצבתי בזמן או משהו..

אז ילד בכיתה ח' שכמותך, לך לרופא שלך שיבדוק באיזה תהליך המחזור שלך, נראה לי צריך קצת נקיון.
    נערך לאחרונה על ידי ganur; 19-04-2010 בשעה 02:23.

מנהל ההתקנים האוואטר של rcl-nadav
    לייקים
    265
    נקודות
    6,593

טוב, נראה לי שקיבלת תשובה.
    התאפקתי לא לחלק באנים לכמה משתמשים פה.

"Adults with imaginary friends are stupid"
    ...

משתמש כבוד האוואטר של TheNuts
    לייקים
    212
    נקודות
    62
    פוסטים בבלוג
    1

ציטוט נכתב במקור על ידי mister ZooM צפיה בהודעה
    לא עוזרים כאן למשתמטים.
    זו תגובה נכונה במקום לא נכון.

לבחור שפתח את הדף - במקרה תפסת אותי שאני מתעניין בנושא, כי בן דוד שלי עכשיו בן 17 בפילדלפיה והוא רוצה להגיע לבקר. אם עזבת את הארץ לפני שקיבלת צו ראשון, ברמה העקרונית אתה יכול להגיע לארץ ל4 חודשים בלי שהצבא יוציא לך צו איסור יציאה (ועם המסמכים הנכונים אפשר גם לשנה שלמה, צריך אישורים)

עכשיו הסיבה שסבא וסבתא שלך קיבלו צו ראשון היא בגלל שאתה כנראה עוד רשום כתושב ישראלי (יכול להיות שזה מסיבות של מס או משהו?), אני מציע שתבררו את הסטאטוס שלך עם השגרירות של ישראל בקנדה, הם יסבירו לכם כבר הכל.
    נערך לאחרונה על ידי TheNuts; 19-04-2010 בשעה 20:34.

נושא נעול

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 13:29.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 909,391 | הודעות: 6,583,809 | משתמשים: 291,601 | המשתמש החדש ביותר: roee lichtenfeld | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect