קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה


אשכולות דומים

 1. בואו תלמדו אך לדעת שאין לכם מזל
  על ידי shlomi7570 בפורום דיבורים
  תגובות: 10
  הודעה אחרונה: 02-09-2007, 00:20
 2. שפיכה מוקדמת
  על ידי משתמש אנונימי בפורום רפואה ובריאות
  תגובות: 5
  הודעה אחרונה: 18-08-2007, 15:51
 3. שפיכה מוקדמת
  על ידי משתמש אנונימי בפורום רפואה ובריאות
  תגובות: 4
  הודעה אחרונה: 05-06-2007, 12:24
 4. תגובות: 1
  הודעה אחרונה: 15-06-2006, 19:58
 5. שמעו רוב הסיכויים יהיה לי פרופיל 82
  על ידי Mush בפורום צבא וגיוס
  תגובות: 7
  הודעה אחרונה: 01-02-2006, 14:27
+ תגובה לנושא
מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

שפיכה מוקדמת, רוב הסיכויים שאין לכם את זה.

 1. #1
  משתמש ותיק האוואטר של EnBlack
  תאריך הצטרפות
  06/2006
  הודעות
  9,273
  לייקים
  366
  נקודות
  0
  משפט מחץ
  "Excuse me while I kiss that guy..."
  מין: נקבה

  ברירת מחדל שפיכה מוקדמת, רוב הסיכויים שאין לכם את זה.

  שפיכה מוקדמת היא תופעה של העדר שליטה במועד השפיכה הנחשבת כליקוי בתפקוד המיני אצל גברים. גברים הסובלים משפיכה מוקדמת אינם מסוגלים לשלוט על שפיכת הזרע (ועל האורגזמה המתלווה לשפיכת הזרע) בעת קיום יחסי מין.

  -מה שאומר, זה לא שאתה גומר תוך 5 דקות באקט, או 10, או שתיים. זה כשאתה לא יכול לשלוט על זה בכלל ואתה יכול לשפוך עוד לפני שבכלל התחלתם בלי שתהיה לך בכלל אורגזמה.

  גורמים -

  אי-זיהוי של נקודת האל-חזור. אחת התאוריות בנוגע לגורם לשפיכה מוקדמת גורסת כי גברים הסובלים מהליקוי לא מזהים בצורה יעילה את נקודת הגירוי שלאחריה לא ניתן למנוע שפיכה. אי-הזיהוי אינו מאפשר לגבר לנסות ולעכב את האורגזמה—עד לנקודה בה מאוחר מדי.
  (אי יכולת ריסון עצמי.)

  גורמים פסיכיאטריים. מחלות נפש רבות, כגון הפרעת דחק פוסט-טראומטית (סוג של חרדה) והפרעה דו-קוטבית, גורמות לליקויים בתפקוד המיני - ביניהם שפיכה מוקדמת - כחלק משלל תסמיניהן.

  גורמים גנטיים. קיים חשד שטרם הוברר דיו לגורם גנטי לשפיכה מוקדמת, שכן הוכח שלרבים הסובלים מהליקוי קרובי משפחה הסובלים ממנו אף הם.

  גורמים פסיכולוגיים -
  ספוילר:
  גורמים פסיכולוגיים. גברים רבים אינם מודעים לקשר שבין המצב הנפשי שלהם ותפקודם המיני. מצבים נפשיים רבים עשויים לגרום לשפיכה מוקדמת: לחץ נפשי, דיכאון, ביישנות, חוסר ביטחון עצמי. לאחר שהליקוי מתרחש פעם אחת חווים גברים רבים מבוכה רבה, ובפעמים הבאות מרגישים צורך עז לפצות את בן או בת זוגם ולהוכיח שמדובר באירוע חד-פעמי. רצון זה מגביר את הלחץ הנפשי ואת הסיכוי לשפיכה מוקדמת נוספת. הדבר רלוונטי במיוחד כשבן או בת הזוג אינם מגלים הבנה למצב, או מציבים מלכתחילה יעדים מוגזמים בכל הנוגע ליחסי מין. הלחץ הנפשי אשר עשוי לגרום לשפיכה מוקדמת מלכתחילה אינו מוכרח להיות קשור למיניות; דאגות כלכליות, למשל, ובעיות בעבודה או במשפחה עשויים אף הם לגרום לשפיכה מוקדמת. תקשורת לקויה בין בני הזוג, מחלוקות בלתי-פתורות ורגשות שליליים עשויים לתרום להופעת הליקוי. דיכוי מיני בעבר, מטעמים דתיים, למשל, עשוי אף הוא לגרום לשפיכה מוקדמת. לחוויות המין הראשונות בחיים השפעה ניכרת; יחסי מין מוקדמים אשר התבצעו בתנאי לחץ מבחינת מקום או זמן עשויים לגרום לשפיכה מוקדמת בשלב מאוחר יותר בחיים.


  גורמים פיזיולוגיים (פיזיים) -
  ספוילר:
  גורמים פיזיולוגיים. שלל גורמים בריאותיים עשויים לגרום לשפיכה מוקדמת, אם כי שיעור הסובלים משפיכה מוקדמת מסיבות פיזיולוגיות נמוך בהרבה משיעורם של הסובלים מסיבות פסיכולוגיות. דלקת בערמונית, למשל, עשויה לגרום לַליקוי. ליקויים במערכת העצבים, לעתים לאחר פגיעת טראומה גופנית, עשויים לגרום לשפיכה מוקדמת. תרופות מסוימות עשויות אף הן לגרום לליקוי. מחקרים פיזיולוגיים בעבר הראו כי רמות נמוכות מדי של המוליך העצבי סרוטונין באזורים מסוימים במוח גורמות לשפיכה מוקדמת. לתאוריה זו ניתן משנה תוקף בהתחשב בעובדה כי מספר תרופות מסוג SSRI, אשר מעלות את ריכוז הסרוטונין במוח, גורמות לשיפור אצל גברים הסובלים משפיכה מוקדמת. שפיכה מוקדמת המופיעה לראשונה לאחר גיל 50 עשויה להצביע על סוכרת, מחלה המשפיעה לעתים על היבטים רבים של התפקוד המיני.


  טיפולים \ פתרונות -

  אם אתם לא משפיכים תוך משהו כמו 10-30 שניות באקט, אין לכם את זה. ואם זה לא קורה כל פעם באופן מתמיד - גם אין לכם את זה. אז לא נחוץ כל כך שתקראו את כל מה שאני כותב מתחת לטקסט הכחול הזה.
  שיטת ה"התחל-הפסק"
  ספוילר:
  מטרת השיטה היא להרגיל את הגוף לרמות גבוהות ולזמנים ארוכים יותר ויותר של גירוי מיני. בתחילה מבוצעת השיטה לבד, באמצעות אוננות. הגבר מגרה את עצמו כמעט עד לנקודת האל-חזור, מפסיק לכעשרים שניות ואז ממשיך לגרות את עצמו, וחוזר חלילה, תוך הימנעות משפיכה למשך זמן כולל של כעשרים דקות. מספר מטפלים מורים למטופל לדרג לעצמו את עוצמת הגירוי שהוא חש מ-1 (היעדר זקפה) ועד 10 (אורגזמה). הפסקת הגירוי צריכה להתרחש בעוצמת גירוי של 8 בערך, והמשכת הגירוי מתרחשת כשהעוצמה דועכת לכ-3. השליטה העצמית באוננות והעדר הלחץ הנפשי הנגרם מנוכחות בת הזוג מאפשרים בשיטה זו שיפור השליטה העצמית על השפיכה, זיהוי טוב יותר של נקודת האל-חזור ובעיקר—הארכת משך הזמן הנדרש לשם הגעה לאורגזמה. לאחר תרגול במשך זמן מה (מספר שבועות בדרך כלל) ניתן לשלב את בת הזוג בשיטה. שיטת ה"התחל-הפסק" ניתנת בדרך כלל על ידי סקסולוגים כטיפול עיקרי בשפיכה מוקדמת והיא זוכה לשיעורי הצלחה גבוהים מאוד.


  שיטת ה"חנק"
  ספוילר:
  בשיטה זו על בן או בת הזוג ללפות בחוזקה את הפין רגע לפני שהגבר מגיע לאורגזמה; הדבר גורם למניעת השפיכה. בדומה לשיטת ה"התחל-הפסק", גם כאן יש לחזור על התהליך לאחר כעשרים שניות, לזמן כולל של כעשרים דקות. השיטה מבוצעת בתחילה בדרך כלל באמצעות גירוי ביד; לאחר שמושגת שליטה מסוימת על השפיכה ניתן לבצע את השיטה גם באמצעות חדירה.


  שינוי התנוחה
  ספוילר:
  תנוחות יחסי המין השונות גורמות לעוצמות גירוי משתנות בגברים שונים. על הגבר לזהות את התנוחה בה שליטתו על השפיכה מרבית.


  השיטות הבאות אינן מביאות לריפוי השפיכה המוקדמת, והן משמשות כפתרון זמני או במידה והשיטות שלעיל נכשלו:

  קרם או תרסיס השהייה
  ספוילר:
  קרם זה, אותו יש למרוח על איבר המין הגברי, גורם לאלחוש קל וזמני של האזור. גם האישה עשויה לחוות אלחוש באיבר המין שלה כשהשותף שלה משתמש בקרם השהייה, דבר המהווה חיסרון של השיטה. חיסרון נוסף הוא היעדר הספונטניות, שכן רוב תכשירי ההשהייה מתחילים לפעול רק לאחר כעשרים דקות מזמן תחילת השימוש.


  קונדום
  ספוילר:
  גברים רבים חשים פחות גירוי כשהם משתמשים בקונדום, דבר המפחית את הסיכוי לשפיכה מוקדמת. קונדומים מסוימים משלבים את השיטה שהוזכרה לעיל וכוללים תכשיר השהייה על גבי הדופן הפנימית שלהם. באופן זה נמנע מגע בין תכשיר ההשהייה ובין איבר המין של האישה.


  תרופות
  ספוילר:
  נוגדי דיכאון מסוג SSRI מביאים במקרים רבים לעיכוב השפיכה, אך לעתים גם לבעיות בזקפה ולשלל תופעות לוואי אחרות. מספר סמים פסיכואקטיביים, כגון מורפיום והרואין, מביאים אף הם לעיכוב השפיכה. תרופות המשמשות לעיכוב השפיכה אינן מביאות לפתרון הבעיה; עם הפסקת השימוש בהן חוזרת השפיכה המוקדמת. בתרופות לטיפול בשפיכה מוקדמת יש להשתמש כמוצא אחרון, אם השיטות האחרות נכשלות.


  שפיכה שנייה
  ספוילר:
  שפיכה שנייה. אורגזמה המתרחשת זמן קצר לאחר אורגזמה קודמת דורשת אצל גברים רבים גירוי רב יותר; אצל גברים אלו, לפיכך, אוננות כשעה לפני קיום יחסי מין עשויה לעכב את השפיכה.


  אז זה היה כדי להבהיר קצת את העניינים. כי אני קורא פה בפורום על אנשים שחושבים שיש להם שפיכה מוקדמת והם לא יודעים בכלל על מה הם מדברים.


  FURTHER INFORMATION
  AND MORE INFORMATION

 2. קישורים ממומנים

 3. #2
  מנהל ראשי האוואטר של Old Lady
  שם פרטי
  Oshri
  תאריך הצטרפות
  12/2009
  גיל
  28
  הודעות
  13,851
  לייקים
  1115
  נקודות
  550
  משפט מחץ
  Sometimes you have to serve to lead
  מין: זכר

  ברירת מחדל

  תודה על המידע.

 4. #3

  ברירת מחדל

  וואו בן אדם איזה השקעה, אתה עוזר הרבה.
  אני טוען ששנינו אתאיסטים, אני רק מאמין באל אחד פחות ממך.
  כשתבין מדוע אתה מבטל את כל שאר האלים האפשרים, תבין מדוע אני מבטל את שלך.
  סטפן רוברטס


  And Man Created God In His Own Image  Come Out

 5. #4
  Professional Spammer האוואטר של Stain
  שם פרטי
  אוריה ツ
  תאריך הצטרפות
  04/2010
  גיל
  24
  הודעות
  9,794
  לייקים
  302
  נקודות
  50
  פוסטים בבלוג
  2
  משפט מחץ
  אישה זה כמו אליקופטר עושה כל היום רעש ואחרי זה מתרוממת...
  מין: זכר

  ברירת מחדל

  תודה על המידע

  .Professional Programmer
  Html||JavaS||CSS||Php||Sql

+ תגובה לנושא


הרשאות פרסום

 • אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
 • אין באפשרותך לפרסם תגובות
 • אין באפשרותך לצרף קבצים
 • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך


כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 14:24.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 1,867,376 | הודעות: 7,565,676 | משתמשים: 315,624 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect