קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

אשכולות דומים

1. שאלה לגבי כיתה ט'
    על ידי dj adir בפורום צבא וגיוס
    תגובות: 18
    הודעה אחרונה: 10-10-2005, 08:46
  2. טוב יש לי שאלה לגבי מוטורלה E1000
    על ידי Marik_Rabayev בפורום סלולרי וטאבלטים כללי
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 06-09-2005, 23:43
  3. יש לי כמה שאלות לגבי המשחק NHL 2006
    על ידי RaUl בפורום תמיכה טכנית במשחקים
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 03-09-2005, 15:57
  4. לגבי האנשים בפורום
    על ידי BiG pApA בפורום מזרחית ודיכאון להורדה
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 02-09-2005, 14:51
נושא נעול
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 15

לגבי הגראס והנזקים (ממעשן מכור)

משתמש מתחיל
    לייקים
    0
    נקודות
    0

ברירת מחדל לגבי הגראס והנזקים (ממעשן מכור)

אני מעשן גראס כבר 4 שנים מגיל 14 היום אני בין 18 ובשנה אחרונה אני מעשן יום יום אז אני יודע מה אני אמור

יש כמה סוגים של מעשנים
    יש כאלה פעם בה במסיבות
    יש כאלה בשבוע ככה עם חברים
    ויש כאלה שיש תקציב
    ויש כאלה יום יום

אז ככה עישון ממושך של גראס גורם לי לשכוח כל מה שאני עושה בזמן שאני מעשן או כמה שעות אחרי זה
    זה מגיעה למצבים שאני עם חברה שלי והיא מספרת לי על כל החיים שלה ועל הבעיות שלה וזה אני נגיד כולי שקוע ויום אחרי זה אני לא מצליח לזכור בכלל על מה דיברנו וזה הגיע למצבים בלימודים שהייתי לומד שעות ומגיע הביתה כדי לעשות שיעורים על החומר שלמדנו ואני אשכרה לא זוכר כלום זה גרם לי לשכוח הרבה רגעים יפים ורעים בחיים שלי וזה גרם לי למצבים שאני לא יכול לשבת ולדבר עם אנשים בלי שאני מעשן כי שאני מעשן הכל כזה זורם ושאני לא מעשן אז דיי קשה לי להכנס לשיחות,
    היה פעם שנעצרתי שבוע ולא עשנתי הרגשתי אני בן אדם מת לא צוחק לא כלום לא רעב (כי למעשנים מכורים דיי קשה לאכול בלי מנצ"ס)
    רזיתי משהו כמו 8 קילו באותו שבוע וניראתי כמו אדם מת וגילתי אחרי זה שאני אשכרה העבד של הסם אני לא יכול להסתדר בלעדיו,
    קרה לי הרבה מצבים יותר גרועים שאני לא יפרט אליהם כי אני חושב שהבנתם בערך

אז ככה למעשנים מתחילים תעשו טובה עם אתם כבר מעשנים תנסו כמה שפחות פעם בשבועיים לא צריך יותר או שבוע תעשנו כדי לענות
    להרגע פעם בה בסופי שבוע לא כי אתם לא יכולים להסתדר בלי זה עישון גראס לא ממכר פיזית כיאלו הגוף לא דורש את זה אבל זה ממכר
    נפשית כיאלו אתם מגיעים לנקודה שאתם צריכים את זה וקשה מאוד להסתדר בלי זה (בקיצור אתה הופך את זה להרגל שזה כמו מכור)

למה לדעתי לא צריך לעשות את זה בארץ לחוקי
    1,הצבא שלנו היה נחלש כי עם זה היה חוקי היה הרבה יותר חילים מכורים וזה היה גורם להם לביצועים גרועים,
    2,ללמודים מי שלומד באונברסיטה או בבית הספר לא מציעה לעשן ביום לימודים וזה כי נדיר שתזכרו תחומר
    3.כי אני לא חושב שרופא שמעשן צריך לטפל במישהו במשפחה שלי (לא יודע זה רק אני)

אני אישית יש לי היום איזה 12 חברים שמעשנים פעם בה או קבוע גראס ואני יכול להגיד לכם ש5 משהם כבר התחיל לעביר את זה
    לשלב הבא כיאלו LSD אקסטה והיה אחד שקוק (ניסה פעם אחת וזאו עזרנו לו שלא ינסה עד פעם)
    אני אישית שנה אחרי שהתחלתי אמרתי אני צריך משהו יותר טוב ומשהו שיביא לי הזיות משהו חזק אז ניסתי פעם אחת LCD וזה היה היום
    הכי שחור בחיים שלי חשבתי שאני משתגע חשבתי שאני יגיע לאשפוז באותו יום בקיצור סטלה רעה מאוד,

אני יודע שאני לא יכול לגרום לאף אחד להפסיק או להתחיל אבל אני יכול לנסות להגיד לכם שתחשבו כמה פעמים עם זה מה שאתה רוצה בחיים
    ועם אתה אדם מספיק חזק כדי להפוך את זה לתחביב ולא יום יומי או אפילו לאהבה חזקה שזה גורם גם ליום יום,

אני אישית מנסה להפיסק עד הצבא ואני יכול להגיד לכם שזה לא דבר קל,

אני מצטער על השגיאות כתיב שיש פה או ניסוח לא כל כך טוב אבל אני מקווה שהבנתם תנקודה
    אני עליתי לארץ לפני 3 שנים מקליפורניה אז תתחשבו (:

ולי שמעשן מדי פעם או יום יום אני רוצה שתזכור את הפעמים שעשנתה ועם אתה זוכר שיחות או משהו בזמן שעשנתה או שעה שעתיים אחרי
    תנסו לחשוב על זה אני השתגעתי שגילתי שאני לא זוכר כימעט כלום זוכר שדיברתי אבל לא זוכר כלום מהרבה שיחות חשבות שדיברתי עם אנשים,

אני מצטער על שיגאות הכתיב או ניסוח לא כל כך טוב אבל אני מקווה שהבנתם תנקודה,
    אני עולה חדש מקליפורניה אני רק שלוש שנים בארץ אז תתחשבו (:
    נערך לאחרונה על ידי vipx1; 25-10-2010 בשעה 19:07.

2. קישורים ממומנים

משתמש מתחיל
    לייקים
    0
    נקודות
    0

פעם בכמה זמן בערך מומלץ לעשן את זה?(אני בן 15 אני רוצה לנסות.אני לא מעשן כרגע)
    ודרך אגב תודה על האזהרה כי עד עכשיו שמעתי מכאלה שמעשנים שזה עושה רק טוב.

משתמש מתחיל
    לייקים
    0
    נקודות
    0

ציטוט נכתב במקור על ידי _garbetzan_ צפיה בהודעה
    פעם בכמה זמן בערך מומלץ לעשן את זה?(אני בן 15 אני רוצה לנסות.אני לא מעשן כרגע)
    ודרך אגב תודה על האזהרה כי עד עכשיו שמעתי מכאלה שמעשנים שזה עושה רק טוב.
    אולי זאת הבעייה הכי גדולה שלו שזה עושה רק טוב תאמין לי כל הזמן שיהיה רק טוב הופך אותך לבן אדם מת
    מגיע לבן אדם להרגע פעם בשבוע שבועים חודש אבל לא להגזים
    נערך לאחרונה על ידי vipx1; 25-10-2010 בשעה 18:28.

משתמש מכור
    לייקים
    5
    נקודות
    1

תודה רבה שסיפרת לנו את זה
    קראתי הכל

מנהל ההתקנים האוואטר של rcl-nadav
    לייקים
    267
    נקודות
    6,593

א. אתה שקרן מדרגה ראשונה.
    ב. אתה חרטטן שאין כמוהו.
    ג. לא נראה לי שעישנת בחיים שלך מריחואנה.
    ד. אם יש אפילו טיפת אמת בסיפור - אתה הבנאדם הכי טיפש שיצא לי להכיר.

ציטוט נכתב במקור על ידי vipx1 צפיה בהודעה
    אז ככה עישון ממושך של גראס גורם לי לשכוח כל מה שאני עושה בזמן שאני מעשן או כמה שעות אחרי זה
    זה מגיעה למצבים שאני עם חברה שלי והיא מספרת לי על כל החיים שלה ועל הבעיות שלה וזה אני נגיד כולי שקוע ויום אחרי זה אני לא מצליח לזכור בכלל על מה דיברנו
    עישנתי יותר ממה שאני מסוגל לזכור, ובחיים... בחיים! לא הגעתי למצב שלא זכרתי מה עשיתי או שמעתי בזמן הסטלה.
    זה שהזיכרון לטווח קצר נפגע זה ידוע, אבל זה רק לטווח קצר! אחרי שעתיים כבר זוכרים הכל ואין מצב שמה שאתה מספר נכון.

היה פעם שנעצרתי שבוע ולא עשנתי הרגשתי אני בן אדם מת לא צוחק לא כלום וגילתי אחרי זה שאני אשכרה העבד של הסם אני לא יכול להסתדר בלעדיו,
    קרה לי הרבה מצבים יותר גרועים שאני לא יפרט אליהם כי אני חושב שהבנתם בערך
    תגיד לי מה אתה על הירואין או משהו?! אי אפשר להתמכר למריחואה - עובדה מדעית מוכחת ואי אפשר להתווכח איתה.

למה לדעתי לא צריך לעשות את זה בארץ לחוקי
    1,הצבא שלנו היה נחלש כי עם זה היה חוקי היה הרבה יותר חילים מכורים וזה היה גורם להם לביצועים גרועים,
    2,ללמודים מי שלומד באונברסיטה או בבית הספר לא מציעה לעשן ביום לימודים וזה כי נדיר שתזכרו תחומר
    3.כי אני לא חושב שרופא שמעשן צריך לטפל במישהו במשפחה שלי (לא יודע זה רק אני)
    1. גם אלכוהול חוקי לכולם אבל לחייל בתפקיד הוא אסור, אתה לא רואה חיילים יוצאים למלחמה שיכורים.
    2. שוב פעם - חרטה, מריחואנה לא גורמת לך לשכוח שום דבר. הזיכרון לטווח קצר נפגע (שעה בערך בזמן הסטלה) וזהו!
    3. אלכוהול חוקי, אתה רואה רופאים שיכורים שמטפלים בך? לא... כי זה הכל עניין של מתי להתמסטל ומתי לא.

אני אישית יש לי היום איזה 12 חברים שמעשנים פעם בה או קבוע גראס ואני יכול להגיד לכם ש5 משהם כבר התחיל לעביר את זה
    לשלב הבא כיאלו LCD אקסטה והיה אחד שקוק (ניסה פעם אחת וזאו עזרנו לו שלא ינסה עד פעם)
    מזמן הוכח ששימוש במריחואנה הוא לא גורם ישיר למעבר לסמים קלים. ("תאוריית המעבר")
    זה כמו שתגיד שכל "פושע" שחונה בחניית נכים, ימשיך הלאה לרצח.

החברים שלך הם אנשים מפגרים, מטומטמים, חסרי עמוד שדרה וללא יכולת שליטה עצמית.
    יש בערך 2 מליון מעשני מריחואנה בארץ, אני לא רואה 2 מיליון מכורים ל LCD או לקוק.

בקיצור, אני חותם שאתה איזה מתחזה מהרשות למלחמה בסמים שבא לעורר מניפולציות על בני נוער,
    אפילו שיטוט קצר בוויקיפדיה מפריך את כל מה שכתבת למעלה, אז תחזור לחור שהגעת ממנו.

"Adults with imaginary friends are stupid"
    ...

משתמש מתחיל
    לייקים
    0
    נקודות
    0

אתה אחד שמעשן פעם בשבוע שבועים שנידמה איפלו לא יודע לגלל גוינט ואתה נייתה מומחה
    תעשן כמוני
    שני ראשים בבוקר
    גוינט ככה של סיגריה בהפסקה
    אחרי בית ספר 2-3 ראשים
    ולפני שנה עד איזה שני ראשים זה הרבה מאוד מה שאני מעשן זה איפלו מטורף ואל ותנסה ללמד אותי מה זה עושה
    תחייה ככה חודש ותגיד זה לא רק שפוגע בזיכרון אכו שרמוטה וסתם משהו לחשוב עלליו זכר מה עשיתה בפעם אחרונה שעשינתה
    וגם נידמה לי שאין לך תקציב לעשן יום יום אולי פעם בשבועים בלחץ
    ולא אמרתי שחברים שלי ממכורים לLSD או אקסטה או משהו אמרתי שהם לוקחים ומנסים הרבה סוגים

ואני יכול להשבע באבא לך באבא שלי שנפטר לא מזמן מסרטן שמה שאני אומר זה נכון
    זה כל כך חשוב לי שאנשים לא יעשו טעות כמו שלי וישלטו על עצמם ולא יגעו בכמיות

והשפעה של ירק (גראס) משפיע שעתיים שלוש
    והשפעה של חשיש משפיע חצי שעה אני מעדיף גראס
    אז תלמד קצת לפני שאתה מדבר
    וועד פעם תנסה לזכור שיחות שמה שדיברתה בזמן שעשינתה תנסה
    אתה לא חייב להגיד לי תאמת רק תחשוב עם אצמך

ועד פעם עם שאנשים יבינו אני אומר שלעשן פעם בה זה טוב ולפעמים גם רצוי
    אבל לעשן יום יום או פעם ביומים שלוש זה דופק

ולגי מה שאמרתה שזה לא ממכר
    מחשב אין בו שום דבר ממכר נכון אני אנשים מתמכרים אנשים מתמכרים לדברים שמוצאים אותם מהמציאות זה כמו שאנשים מכורים לאסיד
    שזה בכלל לא ממכר ואין בו שום דבר שלא טוב לבריאות לנפש כן לביראות לו אבל אנשים מתמכרים
    ובגלל זה אנשים מכורים למרחואנה גראש חשיש ירק איך שתרצה תירא לו

משתמש מתחיל
    שם פרטי
    ישראל
    לייקים
    1
    נקודות
    309
    משפט מחץ
    Legalize It!

ציטוט נכתב במקור על ידי rcl-nadav צפיה בהודעה

תגיד לי מה אתה על הירואין או משהו?! אי אפשר להתמכר למריחואה - עובדה מדעית מוכחת ואי אפשר להתווכח איתה.

1. גם אלכוהול חוקי לכולם אבל לחייל בתפקיד הוא אסור, אתה לא רואה חיילים יוצאים למלחמה שיכורים.
    2. שוב פעם - חרטה, מריחואנה לא גורמת לך לשכוח שום דבר. הזיכרון לטווח קצר נפגע (שעה בערך בזמן הסטלה) וזהו!
    3. אלכוהול חוקי, אתה רואה רופאים שיכורים שמטפלים בך? לא... כי זה הכל עניין של מתי להתמסטל ומתי לא.

מזמן הוכח ששימוש במריחואנה הוא לא גורם ישיר למעבר לסמים קלים. ("תאוריית המעבר")
    זה כמו שתגיד שכל "פושע" שחונה בחניית נכים, ימשיך הלאה לרצח.

החברים שלך הם אנשים מפגרים, מטומטמים, חסרי עמוד שדרה וללא יכולת שליטה עצמית.
    יש בערך 2 מליון מעשני מריחואנה בארץ, אני לא רואה 2 מיליון מכורים ל LCD או לקוק.

כמעט כל הדברים שכתבת גם אני באתי לכתוב..

קודם כל- אני לא מעודד שימוש במריחואנה או כל סם שהוא כלל!!! בדיוק כמו שאני לא מעודד שימוש באלכוהול..

לפותח האשכול:
    התייחסת הרבה לנושא שמריחואנה פוגעת בזיכרון לטווח הקצר. זה נכון, אמנם לא עד כדי כך כמו שתיארת את זה אבל זה נכון. גם אלכוהול פוגע בזיכרון לטווח הקצר(כשאתה שיכור, אתה זוכר משהו אחר כך?).
    רוב הדברים שהתייחסת פה אני יכול להביא לך גם את האלכוהול שלפי דעתי הוא סם הרבה יותר חמור מהמריחואנה! אני אדם הגיוני, אז כדי להיות הגיוניים פה, אנחנו צריכים או לאסור גם על אלכוהול(הדבר הנכון לעשות) או לאשר את המריחואנה. למה אלכוהול כן ומריחואנה לא?

דיברת על הצבא- באותה מידה שהוא יכול לעשן בצבא הוא יכול גם לשתות, לא ככה?
    זה גם הרבה יותר קל...
    מה יותר קל- לעשן מריחואנה ליד אנשים אפילו מגולגל בתוך סיגריה.. על כל מקרה מריחים.. או לשתות אלכוהול שאפשר לשים בבקבוק רגיל ואף אחד לא ישים לב..
    זה אומר שחיילים שותים?
    מישהו אמר שהרופא יעשן לפני הניתוח? הוא שותה לפני ניתוח? מה ההבדל?!

אתה צודק שזה לא טוב להתמכר אליה(נכון שזו לא התמכרות גמורה, אבל בהחלט אפשר להתמכר.. אני מכיר אנשים שלא יכולים בלי 2 בופים ביום..) אבל גם לאלכוהול אפשר להתמכר... ואני הייתי מעדיף להיות על מריחואנה ולא אלכוהוליסט...
    בקיצור, נכון שמריחואנה זה רע! אבל יש דברים יותר רעים כמו אלכוהול שמותרים, אז למה מריחואנה לא?
    וכמו שאפשר ליהנות מהאלכוהול מידי פעם בגבול הטעם הטוב.. ככה ניתן ליהנות ממריחואנה. ולא להפוך את זה להתמכרות(שאפילו פחות גרועה מהתמכרות לאלכוהול..) אז עם שימוש מבוקר והגבלה מסוימת(כמו שיש כיום לאלכוהול) בהחלט ניתן לעשות אותה חוקית..
    כי חוץ מהעניין שהיא תעלה פחות אם היא תאושר והרווחים ממנה ילכו למיסים, מדינה וכו'.. ולא לערבים שמממנים עם הכסף טרור, אני לא חושב שמשהו ישתנה..(כי מי שרוצה לעשן יעשן גם עכשיו בהגבלות הללו ובתנאים האלה)

מאור- לא ממליץ לך בכלל להתקרב לזה!
    לנסות- תנסה כשתהיה בוגר ואחראי ותדע מה אתה עושה. ואם תתפתה לזה עכשיו הדרך להתפתות לדברים חמורים יותר קצרה מאוד..
    אז בדיוק כמו שלא הייתי מציע לך לנסות עכשיו אלכוהול אני לא מציע לך בכלל לנסות עכשיו מריחואנה..

משתמש משקיע
    שם פרטי
    עידו
    לייקים
    1
    נקודות
    10

נחמד שאתה מספר לנו
    אבל כמו שאמרו , אני חושב שזה דיי חרטא , אבל שוב , כל מי שמעשן טיפש
    למה להסתבך עם החוק ?
    אתה רוצה סטלה ? תשתה , בתדירות מסויימת אבל תשתה , ואל תגזים תאמין לי שתהיה שמח .
    נערך לאחרונה על ידי WeedMe; 25-10-2010 בשעה 19:59.

לייקים
    267
    נקודות
    6,593

אתה אחד שמעשן פעם בשבוע שבועים שנידמה איפלו לא יודע לגלל גוינט ואתה נייתה מומחה
    תעשן כמוני
    שני ראשים בבוקר
    גוינט ככה של סיגריה בהפסקה
    אחרי בית ספר 2-3 ראשים
    ולפני שנה עד איזה שני ראשים זה הרבה מאוד מה שאני מעשן זה איפלו מטורף ואל ותנסה ללמד אותי מה זה עושה
    תחייה ככה חודש ותגיד זה לא רק שפוגע בזיכרון אכו שרמוטה וסתם משהו לחשוב עלליו זכר מה עשיתה בפעם אחרונה שעשינתה
    וגם נידמה לי שאין לך תקציב לעשן יום יום אולי פעם בשבועים בלחץ
    ולא אמרתי שחברים שלי ממכורים לLSD או אקסטה או משהו אמרתי שהם לוקחים ומנסים הרבה סוגים

ואני יכול להשבע באבא לך באבא שלי שנפטר לא מזמן מסרטן שמה שאני אומר זה נכון
    זה כל כך חשוב לי שאנשים לא יעשו טעות כמו שלי וישלטו על עצמם ולא יגעו בכמיות

והשפעה של ירק (גראס) משפיע שעתיים שלוש
    והשפעה של חשיש משפיע חצי שעה אני מעדיף גראס
    אז תלמד קצת לפני שאתה מדבר
    וועד פעם תנסה לזכור שיחות שמה שדיברתה בזמן שעשינתה תנסה
    אתה לא חייב להגיד לי תאמת רק תחשוב עם אצמך

ועד פעם עם שאנשים יבינו אני אומר שלעשן פעם בה זה טוב ולפעמים גם רצוי
    אבל לעשן יום יום או פעם ביומים שלוש זה דופק

ולגי מה שאמרתה שזה לא ממכר
    מחשב אין בו שום דבר ממכר נכון אני אנשים מתמכרים אנשים מתמכרים לדברים שמוצאים אותם מהמציאות זה כמו שאנשים מכורים לאסיד
    שזה בכלל לא ממכר ואין בו שום דבר שלא טוב לבריאות לנפש כן לביראות לו אבל אנשים מתמכרים
    ובגלל זה אנשים מכורים למרחואנה גראש חשיש ירק איך שתרצה תירא לו
    ילד, אל תנסה אפילו לחשוב שאתה "מבין" בנושא יותר ממני, עובדה שכל מה שאתה כותב זה בולשיט.
    יש לי עליך פור של לפחות 5 שנים ואף פעם לא חוויתי מה שאתה מספר.

כנראה שאתה אדם שנוטה להתמכרויות בצורה כרונית (יש מחלה כזו),
    או שאתה סתם פלצפן שחושב שהוא עישן יותר מכולם.

אני מכיר כ"כ הרבה (אלוהים... כ"כ הרבה) אנשים שמעשנים כל היום,
    ואף אחד לא "סובל" מהסתמינים שציינת, אף אחד. עוד פעם - אף אחד.

ילד בן 18 שחושב שהוא מבין.
    לך תמשיך לגלוש באתר של אל-סם.

ציטוט נכתב במקור על ידי WeedMe צפיה בהודעה
    למה להסתבך עם החוק ?
    אתה רוצה סטלה ? תשתה
    כ"כ כואב לקרוא את זה... חבל שזו האופציה היחידה שיש לישראלים.

בהמון מדינות אחרות אנשים לא צריכים לגעת באלכוהול כדי להתמסטל,
    כי שם יש לגליזציה של הקנאביס, או לפחות דיקרימינליזציה... כואב כואב.
    (הולנד, קנדה, גרמניה, שוויץ, לואיזיאנה, קליפורניה, ארגנטינה, ספרד וכו' וכו' וכו')
    נערך לאחרונה על ידי rcl-nadav; 25-10-2010 בשעה 20:15.

...

משתמש משקיע
    שם פרטי
    עידו
    לייקים
    1
    נקודות
    10

ילד, אל תנסה אפילו לחשוב שאתה "מבין" בנושא יותר ממני, עובדה שכל מה שאתה כותב זה בולשיט.

(הולנד, קנדה, גרמניה, שוויץ, לואיזיאנה, קליפורניה, ארגנטינה, ספרד וכו' וכו' וכו')
    מה לעשות , למרות שעכשיו שוקלים לבחון את החוק של הקנאביס מחדש בישראל , עד אז עדיף לעזוב את זה , זאת דעתי לפחות

משתמש מתחיל
    לייקים
    0
    נקודות
    0

למה אתה חושב שאתה מבין 0,0 עם אתה מקיר הרבה אנשים מאשנים יום יום קבוע אתה יודע איך היום נראים ימטומטם אנשים שמאשנים קבוע
    אתה שם לב שמשהו דפוק אצלם (גם אצלי) ואתה שם לב שהם כל כך רגועים ושקועים שלא משנה כמה תדבר איתם הם אפילו לא יזכרו מה דברתה
    עם אתה מעשן קבוע או פעם בה ועתים קרובות אתה בטוח תידע איך מכינים באנג אל תחרטט לי שאתה מעשן רק גוינט כי אני בטוח
    שאתה לא טחון אכו שרמוטה
    עזוב אותך אתה חרטטן מת שמושפע מילדים שעשנו פעם אחת ומספרים לך נפלאות
    עם היה יוצא לי להקיר אותך היית רואה שאני לא צוחק ואותך בטח איזה ילד בן 16 שמושפע אכו שילנג
    גם אני הייתי בגיל שלך זה עובר בסוף אתה מבין שזה לא עושה רק טוב
    אתה יכול להגיד לי כמה שאתה רוצה שקרן אני אומר תאמת וזה לא רק לי קרא זה קרא לעד כמה אנשים שאני מקיר
    שהם מחוקים אני עד נחשב נורמלי
    אז אל תזיין תשכל ומה זה לעזעזל אל סם ?

ובחלק המדינות שאמרתה אסוף להם לעשן מרחואנה אבל הם לא מקבילים תיק פלילי רק כנס ובקליפרוניה רק שנה שעברה
    היה תחוק שמי שנתפס מקבל כנס עד לפני שנה היה אסור שם אני נולדתי שם אז אני דיי יכול ללמד אותך

אתה משחק אותה חכם אבל בתכלס אתה לא מבין בגרוש אני רק רציתי לעביר מסר

מנעלים אפשר לנעול אין לי מה להוסיף מי שקיבל קיבל מי שלא לא
    נערך לאחרונה על ידי vipx1; 25-10-2010 בשעה 21:24.

משתמש משקיע
    שם פרטי
    עידו
    לייקים
    1
    נקודות
    10

למה אתה חושב שאתה מבין 0,0 עם אתה מקיר הרבה אנשים מאשנים יום יום קבוע אתה יודע איך היום נראים ימטומטם אנשים שמאשנים קבוע
    אתה שם לב שמשהו דפוק אצלם (גם אצלי) ואתה שם לב שהם כל כך רגועים ושקועים שלא משנה כמה תדבר איתם הם אפילו לא יזכרו מה דברתה
    עם אתה מעשן קבוע או פעם בה ועתים קרובות אתה בטוח תידע איך מכינים באנג אל תחרטט לי שאתה מעשן רק גוינט כי אני בטוח
    שאתה לא טחון אכו שרמוטה
    עם היה יוצא לי להקיר אותך היית רואה שאני לא צוחק ואותך בטח איזה ילד בן 16 שמושפע אכו שילנג
    אתה יכול להגיד לי כמה שאתה רוצה שקרן אני אומר תאמת וזה לא רק לי קרא זה קרא לעד כמה אנשים שאני מקיר

ובחלק המדינות שאמרתה אסוף להם לעשן מרחואנה אבל הם לא מקבילים תיק פלילי רק כנס ובקליפרוניה רק שנה שעברה
    היה תחוק שמי שנתפס מקבל כנס עד לפני שנה היה אסור שם אני נולדתי שם אז אני דיי יכול ללמד אותך

האולפני קליטת עולים בארץ על הפנים...ראבק לא הבנתי מילה

לייקים
    267
    נקודות
    6,593

שאתה לא טחון אכו שרמוטה

אני לא בן 16, את הגיל הזה עברתי לפני 7 שנים. וכן, גם אני הייתי טמבל כמוך בגיל הזה.

מריחואנה ממכרת? גורמת למעבר לסמים קשים? גורמת לבנאדם לשכוח כל דבר ביום למחר?
    אני לא יודע אם לצחוק או לבכות שאנשים כמוך קיימים בכלל, אתה הסיבה לשם הרע שיצא לצמח הזה.
    נערך לאחרונה על ידי rcl-nadav; 25-10-2010 בשעה 21:52.

...

משתמש מתחיל האוואטר של uUrRiIIiRrUu
    לייקים
    0
    נקודות
    50
    משפט מחץ
    הרבה נשים מחכות לאביר על סוס לבן... אבל בינתיים הן עולות על כל חמור בדרך!

אל תקשיבו לפותח הנושא הוא חרטטן

משתמש מתחיל
    שם פרטי
    ישראל
    לייקים
    1
    נקודות
    309
    משפט מחץ
    Legalize It!

האשכול נגרר לספאם ופותח האשכול ביקש לנעול..
    ננעל.

נושא נעול

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 01:28.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 2,076,267 | הודעות: 7,775,335 | משתמשים: 315,617 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect