קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

אשכולות דומים

1. תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 30-09-2013, 19:09
  2. תגובות: 41
    הודעה אחרונה: 16-09-2008, 06:10
  3. איך לובשים חזייה?!
    על ידי BasiC בפורום סרטונים
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 29-09-2007, 13:35
  4. תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 30-11-2005, 14:47
+ תגובה לנושא
מציג תוצאות 1 עד 12 מתוך 12

אז איך בוחרים חזייה מתאימה? כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול.

צוות סיפורי זימה
    משתמשת כבוד
    האוואטר של _AnGi_
    שם פרטי
    אנג'י
    לייקים
    122
    נקודות
    2,322
    משפט מחץ
    שכבתי לי במיטתי הסתכלתי לשמיים ואמרתי לעצמי "לעזאזל איפה התקרה שלי?" :)

ברירת מחדל אז איך בוחרים חזייה מתאימה? כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול.

על פי סטטיסטיקה נקבע כי 7 מתוך 10 נשים/נערות לובשות חזייה שלא מתאימה להן.נכון שזה נשמע מופרך, וכל בחורה שקוראת את זה עכשיו אומרת "אני לא בתוך הסטטיסטיקה הזו", אז תתפלאו אם באמת כל אחת הייתה יודעת את המידה שלה, לא היו תוצאות שכאלה. חשוב שתדעו כי אישה שלובשת חזייה לא מתאימה החזה שלה לא מקבל את התמיכה הנכונה דבר אשר יכול לגרום, במקרה הטוב למראה של חזה נפול או חוסר נוחות קל ובמקרה הרע זה עלול לגרום לכאבי גב, שפשפות, פגיעה בשד עצמו ועוד.

ובעקבות הסטטיסטיקה המזוויעה הזו החלטתי לכתוב את המאמר הבא.
    המאמר ידון בראש ובראשונה באיך להתאים נכון חזייה, אילו סוגי חזייה קיימים ומה תפקידה של כל חזייה. גם בנים יכולים ללמוד מן המאמר, ואם ירצו להפתיע את החברה במתנה נחמדה מבלי שהחברה תצטרך ללכת ולהחליף אותה, כי לא התאמתם את החזייה נכון.
    ואם כבר מדברים על בנים שרוצים לקנות הלבשה תחתונה לחברה שלהם, חבר'ה אל תסתמכו על החזיות שיש לה כבר בארון (כן , ידוע שאתם אוהבים לחטט, אין בזה שום דבר פסול ברגע שיש לזה מטרה טובה) פשוט לפי מה שתבינו במאמר רוב הסיכויים שהמידה של החזיות הקיימות בארון של החברה שלכם לא מתאימה לה.

דבר ראשון אני רוצה לנפץ לכם מיטוס קטן. כל חזה זקוק לתמיכה, גם נשים בעלות חזה זקור ומוצק, או חזה קטן, זקוקות לתמיכה של חזייה. כל חזה זקוק לתמיכה נכונה החל מהרגע בו החל לצמח. היעדר תמיכה לחזה משפיע על היציבה ונשים בעלות חזה גדול יחסית עלולות גם לסבול מכאבי גב, אך לא רק הגב נפגע, אלא גם חגורת הכתפיים ואזור החזה. על החזייה להיות צמודה. אם קיים רווח בין החזייה לבין גב, כאשר היא רכוסה היטב והידיים מונפות מעלה, הרי שהחזייה אינה מתאימה. חזייה כזו תעוות את מראה השדיים, לא תספק את התמיכה המצופה ותגרום לעומס יתר על הכתפיים.
    מומלץ להקפיד על רצועות כתף שאורכן ניתן לוויסות, כדי שניתן יהיה 'להרים' את החזה במטרה לספק תמיכה טובה. על מנת לשמור על בריאות הכתף חשוב שכתפיות החזייה תהיינה רחבות וגמישות. לבעלות חזה גדול כדאי להימנע משימוש בחזיות סטרפלס שנוטות להשטיח את החזה.
    חזיות אינן פריט זול ועל כן ראוי להקפיד על התאמת חזייה נוחה, במידה נכונה, שלא מגרדת או מציקה. אם אין צורך אמיתי, הימנעו מרכישת חזיות עם חישוקים או 'ברזלים' שנועדו לתוספת תמיכה.
    מרבית החזיות עשויות כותנה או מרכיבים סינטטיים (פוליאסטר, מיקרופייבר). אריגים סינטטיים מסוימים מקנים גמישות ואפשרות נידוף זיעה, דבר חשוב לכשעצמו במדינה חמה ולחה כישראל. בנוסף מאפשר השימוש בהם גימור נטול תפרים, שמעבר למראה 'נקי' מתאים במיוחד לבעלות עור רגיש שעלולות לסבול מגרד, או גירוי, באזור התפרים המסורתיים.

טוב אז אחרי שעברו על ייעוד החזייה ועל החומר מימנו היא עשויה להיות, אני רוצה לעבור לנושא היותר חשוב שלשמו התכנסנו כאן.

הגודל כן קובע
    גביעי החזייה הם אותם כיסים לתמיכת השדיים, שנפחם מסומן על ידי האותיות הלועזיות A, B, C, D וכן הלאה. למידה זו מתלווה מספר המסמן את היקף בית החזה, 80, 95, 65 וכדומה. השילוב בין שני מדדים אלו קובע את מידת החזייה.
    ככל שהמספר עבור היקף בית החזה גדול יותר, גדל גודל הגביע. לפיכך לא כל חזייה במידה B תהיה בעלת נפח גביע זהה. למשל, גודל הגביע בחזייה במידה 70B קטן במידה מגודל הגביע בחזייה במידה מ 75B. לעומת זאת, גודל הגביע בחזייה במידה 70C זהה לגודל הגביע בחזייה במידה 75B.

בנים וגם בנות חשוב שתפנימו את המידע הזה מפני שיש נטייה מאוד גדולה להתבלבל בנושא, רבים שאומרים להם כי לבחורה יש חזה בגודל של 75D קופצים למסקנה כי מדובר בחזה גדול או ענק כל אחד והתפיסה שלו, אך בפועל בחורה בעלת חזה 80C, יש לה חזה בינינו, אז זהו שלא, בפועל שתי הבחורות בעלות אותו חזה.

טעות נוספת היא לחשוב שכדי שחזייה תתמוך היטב בחזה, או כדי להדגיש את המחשוף, יש לרכוש חזייה בעלת נפח גביע קטן מהדרוש. השינויים התקופתיים החלים בגוף האישה, מעת תחילת צימוח השדיים, מחייבים התאמה תקופתית של חזייה, ממש כפי שעושות נשים לגבי כול פריט ביגוד אחר.

החזייה הראשונה
    את החזייה הראשונה כדאי לרכוש ברגע שמתחילים השדיים לצמוח. לאור ההתבגרות המינית המוקדמת מדובר בטווח הגילאים רחב שיכול לנוע בין גיל 8 ועד 12-13.

פוש-אפ ואי-סימטריה
    חזיית הפוש-אפ היא חזייה שמטרתה לתרום למראה חזה גדול ומלא יותר. היא תכיל ריפוד בתוך גביעי החזייה, אשר מותאם מבחינת הצבע וסוג הבד לגביע החזייה. קיימות חזיות פוש-אפ בעלות ריפודים נשלפים, שמאפשרים יצירת מראה שונה בכל פעם, בהתאם לבגד, למחשוף, או סתם למצב הרוח. חשוב להבין כי הריפוד תופס נפח בגביע החזייה, ולכן חזיית פוש-אפ מחייבת בחירת מידה של גביע הגדולה מהמידה של חזייה רגילה.
    אי-סימטריה בשדיים, בה שד אחד גדול יותר ממשנהו, היא תופעה שכיחה יחסית. ברוב המקרים מדובר בשוני קל, אולם קיימים גם מקרים של שוני חריג. לנשים בעלות שוני בין השדיים קיימים פתרונות דוגמת חזיות מרופדות המאפשרות שליפת הריפוד מגביע אחד בלבד, או חזיות המכילות באחד הגביעים "שתל" שמאפשר השגת מראה סימטרי.

חזיות ספורט גם לבעלות חזה קטן
    בעת ביצוע פעילות גופנית, מומלץ להקפיד על שימוש בחזיית ספורט העשויה מאריג מנדף זיעה. מטרתה של חזייה זו לתמוך בחזה ובגב בעת הפעילות, ולמנוע מתיחת יתר של שרירי החזה. גם נשים בעלות חזה קטן צריכות ללבוש חזיית ספורט. לבעלות חזה קטן יחסית מוצעות חזיות ספורט שנראות כגוזיות.
    חזיות ספורט מסוימות מסייעות בבלימת זעזועים, דבר בעל חשיבות יתר לבעלות חזה גדול או נפול. הן יוצרות 'אפקט דחיסה' של החזה כלפי הגוף ומונעות קפיצות מיותרות שלו במהלך הפעילות.
    רצוי להקפיד בעת בחירת חזיית ספורט על כתפיות רחבות וגמישות וגביע גדול דיו להכיל את כול השד, כדי למנוע 'שפיכה' של השדיים מהחזייה בעת הפעילות.
    כל עוד החזה נתמך כראוי, אז גם בריצה, דילוג בחבל, או כל פעילות אירובית אחרת אינה פוגעת בשלמות ובזקיפות החזה. למרבית הצער ועל האף האמונה העממית, כאשר חלה נפילת חזה, אין כל פעילות גופנית שתשיב עטרה ליושנה. נכון שניתן ורצוי לחזק את שרירי החזה, אולם השבה משמעותית של זקירות השדיים אינה אפשרית.

חזייה מקטינה (או בשמה היותר מוכר המיני מייזר) מטרתה להסתיר שדיים גדולים ולגרום להם להראות קטנים יותר.

חזיית סטרפ לס ("חסרת רצועה") - חזייה מחוסרת רצועות כתפיים ללבישה עם שמלה החושפת את הכתפיים.

חזייה בעלת רצועות פלסטיות שקופות - מיועדת ללבישה תחת בגד החושף חלק גדול מהגב והכתפיים.

אז מהי חזייה מתאימה ?
    חזייה מתאימה צריכה:

 שתהיה הדוקה היטב בהיקף, מתחת לחזה, אבל שתהיה נוחה. שלפנים ומאחור תהיה באותו גובה.
     שהקשתות תהיינה מונחות על הצלעות מתחת לחזה, מבלי שישפשפו או יחפרו בחזה או בבית השחי.
     שיהיה לחזייה קו חלק מעל החזה, מבלי שהחזה יישפך מהחזייה, וגם מבלי שבד החזייה יהיה מקומט.
     שתתמוך את משקל החזה שלך, בעיקר בהיקף ובחזה יותר מאשר בכתפיות. מומלץ להתחדש בחזייה כל 6 עד 9 חודשים, שזוהי תקופה שלאחריה החזייה מתבלה ולא אפקטיבית כמו בהתחלה.
    (חזיות לערב ולאירועים מיוחדים יש להן טווח לבישה ארוך יותר, כי משתמשים בהן לעתים פחות תכופות).

ועכשיו בואו נעבור למדידה עצמה, כל אחת יכולה לדעת את מידת החזייה שלה מבלי לצאת מהבית.
    קודם כל,
    כדאי לוודא שיהיו לך:
    1. מראה גדולה
    2. סרט מדידה
    3. כלי כתיבה (כדי לרשום את תוצאות המדידה)

אני כותבת פה צעד צעד, איך למדוד בצורה מדויקת ויעליה

1. עמדי כשזרועותיך מונחות בנחת לצידי גופך ותני למישהו שנמצא איתך למדוד אותך מתחת לקו החזה.
    אם את מודדת את עצמך: הצמידי את סרט המדידה
    מתחת לחזה והדקי היטב סביב הצלעות.
    חשוב מאוד שהסרט יהיה צמוד ישר ולא מסובב, כדי שהמדידה תהיה נכונה ומדויקת. וודאי זאת במראה.

2. כעת נבצע מדידה על החזה שלך.
    עמדי כשזרועותיך מונחות בנחת לצידי גופך ותני לבן אדם שאיתך למדוד אותך בחלק המלא ביותר של החזה שלך.
    אם את מודדת את עצמך: הזדקפי והניחי את הסרט סביב גופך, בנקודה המרוחקת ביותר של החזה. במדידה זו על הסרט להיות מעט משוחרר.
    ודאי שהמדידה לא תהיה הדוקה

גודל השד ניתן לקבוע בטבלה הבאה:

טיפ קטן שאני רוצה לתת לבנות, הוא לא להסתמך על מה שאומרת המוכרת האדיבה בחנות, נכון שהיא קופצת עליכן כמו לביאה וישר בודקת את גודל החזה שלהן ובגאווה גדולה קובעת את המידה שלכן (אני אגלה לכן סוד היא פשוט מנחשת, יש כמה גורמים שהיא לא לוקחת בחשבון, אני לדוג' לרוב מעדיפה ללבוש מיני מייזר ולכן קשה לקבוע את הגודל הטבעי שלי) אך היא גם טועה לפעמים, תעשו את המדידה לבד בבית, תגיעו נחושות לחנות, תמדדו ותחליטו האם היא נוחה לכן, האם החזה לא בורח החוצה, או להיפך, מומלץ למדוד חזייה וללבוש גופיה מעל ולראות את התוצאה הסופית, ורק אז להחליט על הקנייה.

בנים יש להם שני דרכים לבצע את הקניה אחד זה להביא ידידה שמכירה את חברה שלכם, זה במידה ואתם מתביישים להגיע לבד לחנות הלבשה תחתונה או חוששים שאתם לא תצליחו לעמוד במשימה.
    והדרך השנייה היא לאחר שקראתם את המאמר אתם יודעים לבדוק האם חברה שלכן לובשת חזייה המתאימה לה ולבדוק את המידה. במידה ולא להסביר למוכרת על מה הגודל של החזייה שהיא לבושת כרגע ומה בדיוק לא טוב בזה ( אם החזייה לא צמודה בגב, או שהכתיפיות משוכות עד הסוף או אולי החזה בורח החוצה).

עכשיו נשאר רק דבר אחד לבחור את הדגם הרצוי של החזייה ולהתאים אותו לחזה.
    מאחלת לכם הצלחה ברכישה מוצלחת.

2. קישורים ממומנים

משתמש מתחיל
    לייקים
    3
    נקודות
    50

פשש עכשו הזכרת לי את כל הבחורות שמכרתי להן חזייות ואמרתי להן שהחזייה לא מתאימה

והן התווכחו איתי וכשהן סופסוף הקשיבו לי הן אמרו תודה

קבלי ח"ח מאמר חשוב כי את הכי יפה כשנוח לך

מורחקים
    שם פרטי
    ישראל
    לייקים
    644
    נקודות
    558
    פוסטים בבלוג
    3

וואו, מאמר כל כך חשוב ונצרך, פלא שעד עכשיו לא כתבו על זה (כנראה שזה בגלל שהמנהלים היו גברים, אני למשל חח )

אבל באמת כל הכבוד לך על ההשקעה ועל המידע,
    אני יודע שהחברה שלי מקפידה מאוד לקנות חזיות רק אצל מוכרות ש"מבינות" באמת, והיא נותנת להם לראות איך זה יושב,
    ושוב, כי זה באמת חשוב מאוד למראה ולבריאות.

שאלה אחת:
    מדוע כדאי להימנע מללבוש חזייה עם חישוקים וברזלים?
    החברה שלי מעדיפה אותם כי זה מרגיש לה יותר "יושב" כזה על החזה....

צוות סיפורי זימה
    משתמשת כבוד
    האוואטר של _AnGi_
    שם פרטי
    אנג'י
    לייקים
    122
    נקודות
    2,322
    משפט מחץ

ציטוט נכתב במקור על ידי הפילוסוף צפיה בהודעה
    שאלה אחת:
    מדוע כדאי להימנע מללבוש חזייה עם חישוקים וברזלים?
    החברה שלי מעדיפה אותם כי זה מרגיש לה יותר "יושב" כזה על החזה....
    חישוק וברזל זה בעצם חפץ קשיח הלוחץ על הצלעות, במידה ואין לחברה שלך צורך בתמיכה הנוספת שלהם (תלוי במידת החזה שלה).
    מומלץ להימנע מהם.

מורחקים
    שם פרטי
    ישראל
    לייקים
    644
    נקודות
    558
    פוסטים בבלוג
    3

ציטוט נכתב במקור על ידי _AnGi_ צפיה בהודעה
    חישוק וברזל זה בעצם חפץ קשיח הלוחץ על הצלעות, במידה ואין לחברה שלך צורך בתמיכה הנוספת שלהם (תלוי במידת החזה שלה).
    מומלץ להימנע מהם.
    אני מבין שאם החזה לא גדול באופן שמצריך תמיכה מיוחדת, אז עדיף שלא להשתמש, וזה בגלל הנזק לצלעות.
    רק מוודא שהבנתי נכון

ד"א, אל תשכחי להוסיף ללינקיה...

צוות סיפורי זימה
    משתמשת כבוד
    האוואטר של _AnGi_
    שם פרטי
    אנג'י
    לייקים
    122
    נקודות
    2,322
    משפט מחץ

הבנת נכון מאוד.

ותודה אני אוסיף אותו ללינקייה

משתמש כבוד כוסון
    שם פרטי
    מיכאל
    לייקים
    57
    נקודות
    2,270

פי,חידשת לי די הרבה אן.תודה

משתמשת כבוד האוואטר של _יעל_
    לייקים
    656
    נקודות
    500

כל הכבוד על המדריך אן!
    רואים שהשקעת המון ואני בטוחה שהוא עוזר ויעזור לעוד הרבה בנים ובנות.

שאלה לי אליך: איך לבחור חזיית ספורט נכונה שבאמת תתמוך בחזה גדול?
    מלבד ההקפדה על כתפיות רחבות וגמישות ומידה מתאימה....

צוות סיפורי זימה
    משתמשת כבוד
    האוואטר של _AnGi_
    שם פרטי
    אנג'י
    לייקים
    122
    נקודות
    2,322
    משפט מחץ

ציטוט נכתב במקור על ידי יעל16 צפיה בהודעה
    שאלה לי אליך: איך לבחור חזיית ספורט נכונה שבאמת תתמוך בחזה גדול?
    מלבד ההקפדה על כתפיות רחבות וגמישות ומידה מתאימה....
    חוץ משלושת הפרמטרים שהזכרת אני מחפשת בחזיית ספורט בד שמתאים לי, כי בעת פעילות ספוטריבית את צריכה להגיש נוח ותהיה ספיגה של זיעה, כמו כן אני נותנת דגש לתפרים של החזייה בכדי לוודא שהחיכוך שייווצר לא יגרום לשפשוף העור. ברגע שאת מקפידה על הדברים האלו החזייה צריכה לשבת עלייך באופן הכי טוב שאפשר, בכדי לאפשר לך לשעות פעילות אירובית מבלי שתרגישי שהחזה קופץ.

משתמש כבוד האוואטר של Mr. Ingidao
    שם פרטי
    Dror
    לייקים
    119
    נקודות
    33,663
    פוסטים בבלוג
    2
    משפט מחץ
    אם אלף מילים לא יפיקו תקווה תראה מה שתיקה אחת שווה

ואוו .. חחח אין לי מילים
    חבל שאין נושאים דומים שתוכלי לתת היפר קישור - אך בכל זאת זה מאמר מאוד מושקע ואני שמח שכבר הוספת ללינקייה בעצתו של הפילוסוף שלנו .. נקווה רק שבנות ייכנסו וילמדו ממך

(וגם בנים )

משתמש ותיק האוואטר של Frenzy
    שם פרטי
    שפיץ
    לייקים
    35
    נקודות
    1,483

תודה על המאמר, לא חידשת אבל בכל זאת...

מעצב גראפי לכל מטרה.

מנהלי פורומים
    שם פרטי
    ירדן
    לייקים
    201
    נקודות
    40
    משפט מחץ
    אהבה היא כמו שעון חול הלב מתמלא - בזמן שהמוח מתרוקן

אני לובשת תמיד חזייה עם ברזל וזה נורא לוחץ לי על הצלעות אבל זאת חזייה טובה שמחזיקה לי את החזה כמו שצריך.
    כל הכבוד השקעה רבה הייתה כאן , תודה רבה (:

+ תגובה לנושא

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 13:49.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 1,867,365 | הודעות: 7,565,665 | משתמשים: 315,624 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect