קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

אשכולות דומים

1. חדשה אחרי שבועים!
    על ידי Anonymous בפורום חתימות וסמלים
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 08-04-2011, 00:08
  2. [שאלה]אחרי שעושים ביד
    על ידי משתמש אנונימי בפורום מתבגרים ומתגברים
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 19-05-2008, 16:14
  3. [קונה]שירים אחרי פרידה|5 נק' לכל שיר
    על ידי maor5 בפורום קנייה
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 08-04-2008, 20:29
  4. תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 05-09-2005, 18:38
  5. בעיה חמורה במחשב! הוא נתקע לגמרי אחרי כמה זמן
    על ידי nadavos בפורום תמיכה טכנית
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 02-09-2005, 20:32
+ תגובה לנושא
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרון >>
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 16

טעויות שעושים אחרי פרידה

משתמש מכור האוואטר של Sapir.
    שם פרטי
    sapir
    לייקים
    1
    נקודות
    0

ברירת מחדל טעויות שעושים אחרי פרידה

פרידות הן לא דבר קל אך פעם ובשביל אף אחד זה לא גן עדן וגם לא פיקניק. להתנתק מאדם שהיה חלק בלתי מבוטל מחיינו עד כה, שאהבנו, כיבדנו והערכנו אותו, ולהמשיך הלאה בחיינו היא משימה לא קלה ועשויה לקחת זמן רב לאחדים מאיתנו, אך בסופו של דבר כל אחד עובר את זה בזמנו ובדרכו שלו, וכך גם אנחנו נמשיך הלאה לבסוף. אומנם רובנו לא אוהבים לשמוע את דעותיהם של אנשים אחרים כשזה נוגע לענייניהם הפרטיים, ובכל זאת חשבתי שאולי יהיו כמה שדווקא יהיו מעונינים להימנע מלחזור על טעויות שאחרים כבר עשו לפניהם. אז הנה רשימה של כמה טעויות קלאסיות שכולנו נופלים בהן מפעם לפעם לאחר הפרידה. מה, למה, כמה ואיך להימנע – המדריך המלא:

לשקוע בדיכאון – הטעות הראשונה שכולנו עושים והיא בהחלט לגיטימית, עד גבול מסוים. מותר לשבת במשך שבוע או שבועיים, לחשוב על מה שקרה, לבכות על מר גורלנו, להתכרבל בשמיכה ולישון כאילו מת העולם. אבל! לאחר האבל הקצרצר והחמצמץ-מר שלנו על אובדן הקשר, הגיע הזמן לקום על הרגליים ולהמשיך לחיות. בהתחלה כולם יהיו מאוד מבינים ומתחשבים כלפינו, אבל כשיעבור הזמן נצטרך לחזור למסלול, אחרת נתחיל לאבד עניין בכל דבר אחר חוץ מהכאב הפרטי שלנו, וככל שזה נמשך יותר זמן כך הכאב רק יגדל ויהיה לנו קשה יותר לצאת מזה. החברים יתמכו בנו, אבל מתישהו ימאס להם לשמוע עד כמה הלשעבר שלכם אידיוט שלא יודע מה הוא הפסיד ועל מה הוא ויתר, האמינו לי – הם יודעים, והם רוצים לעזור לכם לראות עד כמה שאתם צודקים, אבל כשאתם יושבים בבית ומתאבלים – אתם אלה שמפסידים בינתיים!
    קל לרחם על עצמנו ועוד יותר קל להפיל את האשמה על אחרים במקום על עצמנו. החוכמה היא לקחת על עצמנו אחריות, לחזור למסלול כמו גדולים ולהראות לכל העולם, ולאקס במיוחד, כמה שאתם גדולים מהחיים וכמה שהפרידה הזו קטנה עליכם!

בדידות – לפעמים כשאנחנו נמצאים במערכת יחסים אנחנו נוטים להתרחק מכל מה שהיה חשוב לנו לפני כן – החברים, המשפחה, הלימודים והתחביבים נדחקים לצד והופכים לחלק משני בחיינו, בעוד בן הזוג הנוצץ מככב במקום הראשון בסולם העדיפויות שלנו. כל זה טוב ויפה, אך כאשר נפרדים איזה טעם יש להשאיר את האקס בראש מעינינו? במקום לחזור למסלול הרגיל, להתחבר מחדש עם החברי שהוזנחו, לבקר את הסבות שכבר מזמן לא ראו אותנו, לעבוד קצת בכדי להעלות את ממוצע הציונים שלנו ולחזור לעסוק בתחביבים האהובים עלינו, אנחנו ממשיכים לדחוק את כל מה שחשוב לנו הצידה ולהתרכז באהובנו אשר זנח אותנו. תנו לי להזכיר לכם – יש בחיים דברים קצת יותר חשובים מאשר האדם שבחר שהוא לא רוצה בנו עוד, כמונו למשל. איזה טעם יש בהשקעת מחשבות רבות כל כך בדבר שלא קיים עוד בחיינו? אין זה מין החוכמה. הגיע הזמן לשנס מותניים, לצאת מהבועה ולהתחיל לחיות!

לעצור את הדמעות – כפי שיש לאחדים נטייה לקחת את הפרידה בצורה קשה מידי ולהיכנס מיד לדיכאון כרוני, ישנם כאלה שישר ממהרים לדלג על שלב ההתגברות ולהמשיך הלאה במהרה. זו טעות, והיא לא גרועה פחות מאשר לשקוע בדיכאון. נכון, אולי קל יותר להתייחס לפרידה כאילו היא לא מזיזה לכם את הקצה של הציפורן ברגל שמאל, כי אז לא צריך להתמודד עם הרגשות שעולים ועם המחשבות העצובות, אבל זה לא אומר שזוהי דרך טובה. אפילו אם קשה לכם לחשבו על מה שקרה, לשאול את עצמכם שאלות שאין להם תשובה ולחפור עוד ועוד בפצע שנפתח, לפעמים זהו שלב הכרחי שמקל עלינו בהמשך. להדחיק רגשות זה לא טוב כפי שלהעלות אותם בכוח זה לא חכם במיוחד. אני לא אומרת שאתם צריכים לגרד את הפצעים המגלידים אם אינם חשים צורך לעשות זאת, אך אם אתם נוטים להדחיק את הרגשות ולהעלים אותם מיד ברגע שהם עולים לתודעה – הפסיקו לנהוג כך מיד. הקשיבו לעצמכם, דברו על מה שמציק לכם, שפכו את הכאב על דף, ואל תהססו לבקש עזרה ותמיכה אם אתם זקוקים להן. תנו לעצמכם את כל הזמן שאתם צריכים בכדי לעבור את זה, כעת יש לכם אותו בשפע.

לחכות – לא, לא ושוב – לא! אני לא יודעת מאיפה צץ הרעיון הטיפשי הזה לחכות לאקס שיחליט פתאום לחזור בו. כמה שזה נשמע רע, כואב ועצוב – האמת היא שהסיכוי שהם יחזרו בהם הוא קלוש, כי בדרך כלל אם נפרדים יש לכך סיבה ולאחר שנפל המטבע קשה להחזיר את הגלגל לאחור. אם תשבו ותמתינו שאהוביכם יתפכח, יבין שטעה וירוץ אליכם בזרועות פתוחות, אתם כנראה צפויים לחכות לנצח. התעוררו! אתם לא חיים בתוך סרט הוליוודי שבו תמיד הסוף טוב והאהבה מנצחת. הגיע הזמן להתגבר ולהבין – אהבה היא לא מה שמחזיק שני אנשים יחד, וגם אם עדיין יש בין שני אנשים אהבה, אין זה אומר שהם חייבים להיות זוג, כי לפעמים זה פשוט לא מתאים יותר. ככל שתמהרו להבין שזה נגמר, כן יהיה לכם קל יותר להמשיך הלאה. אף אחד לא יאי בכם לעשות זאת, אבל בסך הכל חבל שאתם מבזבזים את השנים הכי יפות שלכם בצפייה לחזרתו של אדם שנטש אתכם מרצונו החופשי.

לא מאמינים באהבה – זה אחד הדברים הכי עצובים שקורים אחרי פרידה. "כל הגברים אותו הדבר", "אף אחד לא יאהב אותי כמותו", "לא מגיע לי שיאהבו אותי", "אסור לך לסמוך על אף אחד, אפילו האדם הכי קרוב לך יכול לתקוע לך סכין בגב ברגע שתסתובב", "אני לא אתאהב יותר בחיים!"... מוכר לכם? אחרי הפרידה אנחנו משוכנעים ומשכנעים את עצמנו בכל כך הרבה "עובדות" שליליות ומתישות לגבי החיים אשר מורידות לנו את המוטיבציה וגורמות לנו לאבד את האמון שלנו כמעט בכל דבר, ובעיקר – באהבה.
    אם שמתם לב לדרך המחשבה השלילית הזו אצלכם, כדאי לעצור אותה מבעוד מועד. הרי כולנו יודעים שהחיים ימשיכו, שאנחנו עוד נאהב ונתאהב, שיאהבו אותנו, שנשוב ונפגע וחוזר חלילה. פרידה היא חלק בלתי נפרד מתהליך האהבה, ועצם קיומה אינו סותר את האהבה שהייתה ביניכם לבין האהוב לשעבר. זיכרו שפרידה היא סך הכל סגירה של מעגל אהבה אחד לשם פתיחת מעגל אחר וחדש עם אדם שיוכל ללמד אותנו דברים חדשים על אהבה, על החיים ועל עצמנו.

לברוח – לברוח לשינה, לברוח לאוכל, לברוח לטלוויזיה, לברוח למחשב, לברוח לספרים, לברוח לכתיבה, לברוח לבדידות, לברוח לסיגריות, לברוח לשתיה, לברוח לאלימות, לברוח מהבית, לברוח לכל מקום ולכל דבר, העיקר לא להתמודד. מוכר לאחדים מכם? זהו הזמן להבין שגם אם תברחו הבעיות לא יפתרו ואתם עדיין תצטרכו לעמוד בפני המציאות מתישהו. ככל שזה יקרה מהר יותר, כך יהיה קל יותר לצאת מזה מבלי לגרור אחריכם ערמה של בעיות שהתווספו לכם מאז הפרידה בגלל הזנחה ומפני שלא לקחתם אחריות על עצמכם ועל חייכם. אם הייתם מספיק בוגרים בכדי לדאוג לאדם אחר – בן הזוג לשעבר – סביר להניח שאתם גם מספיק אחראיים ובוגרים בכדי לדאוג לעצמכם, אז קדימה – קחו את עצמכם בידיים וצאו מזה!

סטוצים – הם טובים בערך כמו כדורים לכאבי ראש, זמניים, מקלים על הכאב, אבל אחרי כמה זמן הוא גדל להיות פי שתיים ממה שהוא היה. אחרי שנפרדים מבן זוג פתאום מרגישים חסכים בכל מיני צורות, ואחת מהן היא חסך במין (לאלו מאיתנו שכבר מנוסים). יש תופעה בלתי מוסברת, שלאחר שעוברים את הדיכאון הראשוני של הפרידה, תוקף את רובנו מין רעב מיני גדול ואנחנו כמובן, כבני טיפש עשרה חרמנים שכמותנו, מחפשים את הדרך המהירה לספק את צרכינו, בלי לחשוב יותר מידי קדימה. יש כאלה שמסוגלים לעשות את ההפרדה בין אהבה למין, וזה נפלא, כי הם יכולים ליהנות מסקס מזדמן מבלי להיקשר רגשית לפרטנר הארעי שלהם, אבל רבים אחרים הם מאוד פגיעים לאחר הפרידה ומעשה שכזה יכול לגרום להם מכה קשה לאגו או היקשרות רגשית לאדם שהזדמן במקרה לחייהם, מבלי קשר למי שהוא או מה שהוא רוצה מהם. אז לפני שאתם ממהרים להכריז ששוברים את הכלים ועוברים ישר מזוגיות להתפרפרויות, כדאי לשאול את עצמכם האם אתם באמת עושים את זה בשביל המין עצמו או בכדי למצוא נחמה בידיים אחרות? כי אם זו הסיבה השניה, עצרו עכשיו. עדיף שלא תעשו שטויות שאחר כך תצטערו עליהם עוד יותר. סטוצים תעשו כאשר אתם בנויים לכך רגשית, ולא כשרק יצאתם מקשר ארוך ומתיש ואתם מחפשים דרך מהירה להתפרק, דרך שבסוף תפרק אתכם לרסיסים קטנים עוד יותר.

ריבאונד –
    הפתרון השני לבדידות שאחרי הפרידה, אחרי הסטוצים ברשימת הקטגוריות. ישנם כאלו שטוענים שאם נתאהב באדם אחר, נשכח מהאהוב לשעבר. אז תנו לי להעמיד אתכם על טעותכם – אולי מישהו חדש יאיץ בכם לשכוח מהאקס, אבל תהליך ההתגברות עצמו לא קשור בשום גורם חיצוני, אלא רק בכם עצמכם. באותה מידה שמישהו חדש יכול לגרום לכם להתאהב בו ולשכוח את האקס קליל, כך גם יכול לקרות שאתם לא תצליחו להתיק את רגשותיכם לפרטנר החדש, ואז הדבר לא יהיה פייר כלל – לא מבחינתכם ולא מבחינת בן הזוג המחליף.
    כפי שאתם לא הייתם רוצים להיות מספר שתיים של אף אחד, כך גם אחרים לא. כשאתם נכנסים לקשר חדש ישר אחרי הפרידה אתם נושאים איתכם את כל המטענים הרגשיים לתוך הקשר, ואז קשר שיכל להיות עם פוטנציאל נהדר להצליח נהרס קליל בגלל הרגשנות שלכם והתסכול שלו. כדאי לחכות שהפצעים של הפרידה יגלידו ושיהיו לכם את האיזון והכוח הנפשי המתאימים להתחיל קשר חדש כפי שצריך.
    במקרה וצץ האדם הנכון במקום הנכון ובזמן האחרון – לא כדאי לעצור את החיים רק בגלל הפרידה. אבל אם לא נראה בן זוג פוטנציאלי בסביבה, באמת שלא כדאי לחפש בכוח מישהו רק בכדי שאתם לא תרגישו בודדים. וגם אם עומד מולכם אדם מאוד נחמד שמצהיר על אהבתו בפניכם והוא נראה התרופה הכי טובה לכאב הפרטי שלכם – אם אתם לא חשים אותו הדבר כלפיו, התאפקו ושלחו אותו לדרכו. אף אחד לא צריך להיות הכדור שלכם לכאבי לב. תהיו הוגנים.
    להישאר ידידים – נפרדתם. הפרידה קשה עליכם מנשוא ואתם חשים כל כך בודדים ועצובים, אז למי אתם פונים? הרבה מאיתנו עושים את הטעות הכל כך פתטית הזו – להמשיך ולפנות לאקס כאשר אנחנו צריכים מישהו שיקשיב לנו, יעזור לנו או יעודד אותנו. ברגע שאתם נפרדים, כדאי למצוא מישהו אחר שיקשיב לנו וייעץ לנו, מכיוון שהאקס הוא האדם האחרון שמעוניין לשמוע על הכאב הפרטי שלנו, בעוד הוא כואב בעצמו או מנסה להמשיך הלאה.
    אני מבינה את ההיקשרות הרגשית לאקס, באמת. אין אדם שלא חש שחצי ממנו נתלש בעת הפרידה, והדבר הכי טבעי לעשות הוא לנסות להתחבר לחצי השני שלנו מחדש, אבל זה לא במקום. במיוחד אם האקס הוא זה שנפרד מכם, ובמיוחד אם הוא טרח לציין באוזניכם שהוא כבר אינו אוהב אתכם – לזחול אחריו יהיה הדבר הטיפשי ביותר לעשות. הוא לא מעוניין בקשר איתכם, אז למה להתעקש? אני בטוחה שיש לכם מספיק חברים וחברות אשר יהיו שמחים לעזור לכם, לשמוע את מה שיש לומר ולהקשיב לכם באוזן קשבת, אז למה להיתלות על האקס?
    אני לא מאמינה שאפשר לחזור ולהיות ידידים אחרי הפרידה. לא מיד, לפחות. צריך לעבור זמן מסוים שבו אתם מתגברים על הכאב ומתרגלים לעובדה שאתם לא יחד עוד, ורק אז, אולי, תוכלו לחזור להיות ידידים. כשאתם מתעקשים להישאר ידידים אחרי הפרידה, אתם בעצם ממשיכים את הקשר, רק בלי מחויבות זה לזה ובלי מין. אז אתם מנהלים חצי רומן, אבל מה השתנה? איך אתם יכולים להתקדם הלאה, להיות עם אנשים אחרים, לבנות לכם מציאות חדשה, כשהעבר עוד רודף אתכם מכל צד? אי אפשר. בדרך כלל, כשנשארים ידידים אחרי הפרידה, זה אומר שאחד הצדדים לפחות לא מוכן להמשיך הלאה. הדבר כמובן הרבה יותר קשה כאשר הצד השני, שאיננו אוהב עוד, ממשיך הלאה, והצד האוהב רואה איך חייו של אהובו ממשיכים במסלולם בעוד הוא תקוע באותה הנקודה.
    להישאר ידידים אחרי הפרידה, בשביל אנשים שקשה להם להפריד בין העבר להווה או שעדיין חשים רגשות כלפי בן הזוג לשעבר, זהו מתכון לשברון לב מתמשך. ראו הוזהרתם.

יזיזות – עם האקס. אולי גרוע עוד יותר מאשר להיות ידידים. כשאתם ידידים אתם אולי פנויים, לפחות מבחינה פיזית, לצאת עם אנשים אחרים, אבל כאשר אתם ממשיכים את הקשר הגופני שהיה ביניכם אתם בעצם מונעים מעצמכם גם את המעט הזה. וחוץ מזה, קשר של יזיזות בין אנשים שאהבו זה את זה פעם מוזיל את הקשר והופך אותו להרבה פחות ממה שהוא סימל עבור שניכם, לפחות בעיניי.
    יסלחו לי בחורים שאני מכפישה את שמם הטוב, אך ישנה גם תופעה מאוד ידועה של הסתרת היזיזות תחת שמות אחרים – "להיות יחד", "ידידים קרובים", "אולי נחזור", "יחסים פתוחים", "חברים בסתר", "פסק זמן" וכו' - תחת תירוצים שונים ומשכנעים – "אני אוהב אותך אבל... אני לא בנוי למחויבות / רוצה את הזמן לעצמי / לא מעוניין בחברה כרגע, אבל אל תדאגי, אין לי אף אחת אחרת (בינתיים)..." – ותוך כדי נתינת התחושה שאת רוצה את זה בדיוק כמותו. נכון, יכול להיות שישנם גם מקרים בהם הבחורה מנצלת את הבחור לשם אותה מטרה, אבל רבות הפעמים בהם הבחור מתעתע בבחורה עם מילים יפות ומוביל אותה לחדר המיטות בלי יותר מידי מחשבה. פה רבות עוצרות ושואלות את עצמן כיצד נפלו למלכודת הכל כך שכיחה והכל כך מוכרת הזו? ובכן, מהסיבה הפשוטה שאת אכן מאמינה שהוא עדיין אוהב אותך. כך שחבר'ה שימו לב לאינטואיציה שלכם, אם היא אומרת לכם שמשהו פה מסריח, רוב הסיכויים שמשהו כאן באמת מסריח. אם הבחור משתמש בך רק לשם מין תוך כדי הבטחות שווא – הוא מנצל אותך. ואם הוא מנצל אותך, לא משנה כמה את אוהבת אותו, הגיע הזמן לקום וללכת.

לרדוף אחרי האקס – תופעה עצובה במיוחד. חבר'ה, הסתכלו סביב, יש כל כך הרבה דגים בים הזה, שנקרא חיים, כל כך הרבה אנשים שתוכלו להכיר, לצאת איתם, ליהנות איתם ואולי אף לאהוב אותם בבוא הזמן, אז למה להיתקע על מישהו שכבר לא רוצה בכם? באמת! להתקשר לאקס באמצע הלילה ולנתק זה לא מגניב וגם לא משעשע, זה מטריד. לשלוח לה פרחים או דובי עם מכתב קורע לב, זה לא מה שיחזיר אותה. אז נכון, יכול להיות שאתם עדיין מתים על האקס שלכם, אז מה? אם הוא בחר להמשיך הלאה, אתם חייבים לכבד את רצונו. אם האקס בחר לנתק איתכם קשר, אל תרדפו אחריו, ולא, אין שום כוונה נסתרת מאחורי הדברים שלו, הוא באמת רוצה בכל ליבו שתעזבו אותו במנוחה ותניחו לו לנפשו.
    ישנם המקרים היותר קיצוניים, בהם לאקס יש פתאום בן זוג חדש ונוצץ ואתם חשים קנאה איומה. במקרים כאלה בדרך כלל אנחנו מתחילים להסתובב מסביב לאקס יותר מתמיד, לנסות להשיג מידע ממקורות שונים על הקשר שלהם ולפעמים גם לתכנן איך תקרעו אותו מידי הפרטנר החדש שלו ותשיבו אותו לידיכם. נשמע הזוי? זה אכן הזוי. כמה שזה נשמע משפט קיטשי ומתקתק ומהסרטים הרומנטיים הורדרדים להחריד – אם אתם אוהבים את האדם באמת, תנו לו להיות מאושר. יתכן והאושר שלו באמת לא היה איתכם, אלא עם מישהו אחר, שמתאים לו יותר מכם, ויתכן שגם לכם יש איפשהו בן זוג שיהיה טוב יותר בעבורכם. חוץ מזה, שחררו אותו, אם הוא אוהב אתכם באמת ובתמים הוא יחזור, כנראה, מתישהו.

קרדיט לאתר אחר..
    נערך לאחרונה על ידי Sapir.; 03-05-2011 בשעה 20:32.

2. קישורים ממומנים

משתמש מתחיל
    לייקים
    3
    נקודות
    50

אממ.. מאמר מאוד מועיל אם כי למען האמת דיי קשה לחשוב וכל שכן לבצע את זה אחרי פרידה

דרך אגב

צריך לשנות את השם של הפורות ל"מתבגרים מתגברים ויעוץ זוגי" כדי כל אלה שהולכים לפיק אפ או ליעוץ מיני

יגיעו לפה

משתמש מתחיל האוואטר של you may call me V
    שם פרטי
    V (וי)
    לייקים
    102
    נקודות
    50
    משפט מחץ
    “Man is least himself when he talks in his own person. Give him a mask, and he will tell you the truth.”

אין דבר רחוק יותר מן האמת. הסקת מסקנות מהמאמר הזה מתאימה לאלה שכבר הרגישו מהי אהבה, אך אינה רלוונטית לאלה החשים את אהבתם הראשונה.
    ישנם דברים שאדם צריך לעבור לבד, ושום מאמר לא ישנה זאת.
    נערך לאחרונה על ידי you may call me V; 03-05-2011 בשעה 22:43.

אז לבסוף, אני הוא V (וי) - ומי אתה?

משתמש מתקדם האוואטר של SexyBeer.
    לייקים
    155
    נקודות
    50
    משפט מחץ
    Can I get all tinky-winky in your dipsy?

ציטוט נכתב במקור על ידי you may call me V צפיה בהודעה
    אין דבר רחוק יותר מן האמת. הסקת מסקנות מהמאמר הזה מתאימה לאלה שכבר הרגישו מהי אהבה, אך אינה רלוונטית לאלה החשים את אהבתם הראשונה.
    ישנם דברים שאדם צריך לעבור לבד, ושום מאמר לא ישנה זאת.
    מחזקת

Some laugh, some weep, some dance for joy.
    My mind craves nectar day and night..

משתמש מתחיל
    לייקים
    50
    נקודות
    50

ווואו איזה חשיבה של מערכת.זה למה אני מעדיף בנות מאירופה עם חשיבה פתוחה ובטוחה לגביי הנשיות והמיניות שלהן.

לצאת לסטוצים כי את חרמנית וחסר לך סקס זה לא טוב וזה בושה ועדיף להמנע ממנו?!?!

למה באירופה אפשר לפתוח בחורה עם "באלך לעלות אליי הבייתה".ובישראל על דבר כזה היית נעצר בהטרדה מינית?!..

שם פרטי
    sapir
    לייקים
    1
    נקודות
    0

ציטוט נכתב במקור על ידי BIKER STYLE צפיה בהודעה
    ווואו איזה חשיבה של מערכת.זה למה אני מעדיף בנות מאירופה עם חשיבה פתוחה ובטוחה לגביי הנשיות והמיניות שלהן.

לצאת לסטוצים כי את חרמנית וחסר לך סקס זה לא טוב וזה בושה ועדיף להמנע ממנו?!?!

למה באירופה אפשר לפתוח בחורה עם "באלך לעלות אליי הבייתה".ובישראל על דבר כזה היית נעצר בהטרדה מינית?!..
    כי זו תרבות שונה לחלוטין וזו תרבות שונה לחלוטין.
    מיצדים גם ללכת ערומים וזה לא יפריע להם, פה זה אחרת..

משתמש משקיע האוואטר של MaximumRed
    לייקים
    93
    נקודות
    1

היו לי כמה פרידות בחיים,
    התקופה הכי ארוכה הייתה 7 חודש עם מישהי שממש אהבתי.
    אהבתי הכל בה, היופי,הצחוק,הגוף,ההומור שלה - ממש היא השלימה אותי.
    אבל בכל זאת זה לא היה זה, ולמרות שכאב לי מאוד שנפרדנו
    אני פשוט המשכתי באותו יום כאילו לא קרה כלום, כאילו המערכת היחסיים הייתה לכמה שעות.
    אני לא נכנס לדיכאון מהדברים האלו, פשוט ממשיך בחיים.
    אין לי ארץ אחרת גם אם אדמתי בוערת !

משתמש ותיק האוואטר של Frenzy
    שם פרטי
    שפיץ
    לייקים
    35
    נקודות
    1,483

כל אלה מוכרים לי אישית חחחחח כמה שיחקתי במשחק הזה פעם וואו

מעצב גראפי לכל מטרה.

משתמש מתחיל
    לייקים
    3
    נקודות
    50

ציטוט נכתב במקור על ידי MaximumRed צפיה בהודעה
    ממש היא השלימה אותי.

איך אני שונא את המשפט הזה

אף אחת לא יכולה להשלים דבר ששלם מלכתחילה

1+1=2 גם כשזה מגיע לזוגיות (זוגי = יותר משלם אחד)

משתמש משקיע האוואטר של MaximumRed
    לייקים
    93
    נקודות
    1

ציטוט נכתב במקור על ידי sniph צפיה בהודעה
    איך אני שונא את המשפט הזה

אף אחת לא יכולה להשלים דבר ששלם מלכתחילה

1+1=2 גם כשזה מגיע לזוגיות (זוגי = יותר משלם אחד)
    כשאני אומר השלימה אותי אני מתכוון
    לדוגמא: אני קנאי?
    היא לא קנאית אז היא מדכאת את הקנאות שבי בדרך כלשהי.
    מובן?
    אין לי ארץ אחרת גם אם אדמתי בוערת !

משתמש מתחיל
    לייקים
    3
    נקודות
    50

ציטוט נכתב במקור על ידי MaximumRed צפיה בהודעה
    כשאני אומר השלימה אותי אני מתכוון
    לדוגמא: אני קנאי?
    היא לא קנאית אז היא מדכאת את הקנאות שבי בדרך כלשהי.
    מובן?

היה מובן עוד לפני אבל בסופו של דבר אתה דיכאת את הקנאות שלך ... היא אולי רק עזרה

זאת דעתי בכל אופן

משתמש מתחיל
    לייקים
    50
    נקודות
    50

ציטוט נכתב במקור על ידי Sapir. צפיה בהודעה
    כי זו תרבות שונה לחלוטין וזו תרבות שונה לחלוטין.
    מיצדים גם ללכת ערומים וזה לא יפריע להם, פה זה אחרת..
    אל תקחי ללב את מה שאני אומר עכשיו,אבל,אני זין אם את לא כונפה.מהסוג שאני לא יפלרטט חזרה גם אם היא תעשה לי עיינים.[ויכול להיות שאת לא אבל יש לך גישה כזאת.והבנות היחידות שפגשתי עם גישה כזאת התבררו ככונפות/ממוצעות]כוסית בחיים לא תחשוב ככה.זה גישה של מערכת שחושבת במקומך ומכניסה לך את החשיבה שהיא רוצה.
    למה לעזאזל זה בעייה לחוות אורגזמה עם גבר זר שרק עכשיו הכרת,בגלל שנפרדת מחבר שלך?!..
    סקס זה סקס.לא צריך אהבה בשביל לחוות 10 אורגזמות רצופות.רק כונפות חושבות ככה.

ומי לעזאזל בלבל לך בראש שבאירופה הם מסתובבים עירומים?! אני אקס של אחת משם ומדובר באנשים עם אחלה גישה.ובטח לא כמו כאן שחיים על לייפסטייל ואמונות שלא היו מביישות את ימי-הביניים.

העולם מתפתח-תתפתחו איתו
    נערך לאחרונה על ידי BIKER STYLE; 06-05-2011 בשעה 14:47.

שם פרטי
    sapir
    לייקים
    1
    נקודות
    0

ציטוט נכתב במקור על ידי BIKER STYLE צפיה בהודעה
    אל תקחי ללב את מה שאני אומר עכשיו,אבל,אני זין אם את לא כונפה.מהסוג שאני לא יפלרטט חזרה גם אם היא תעשה לי עיינים.[ויכול להיות שאת לא אבל יש לך גישה כזאת.והבנות היחידות שפגשתי עם גישה כזאת התבררו ככונפות/ממוצעות]כוסית בחיים לא תחשוב ככה.זה גישה של מערכת שחושבת במקומך ומכניסה לך את החשיבה שהיא רוצה.
    למה לעזאזל זה בעייה לחוות אורגזמה עם גבר זר שרק עכשיו הכרת,בגלל שנפרדת מחבר שלך?!..
    סקס זה סקס.לא צריך אהבה בשביל לחוות 10 אורגזמות רצופות.רק כונפות חושבות ככה.

ומי לעזאזל בלבל לך בראש שבאירופה הם מסתובבים עירומים?! אני אקס של אחת משם ומדובר באנשים עם אחלה גישה.ובטח לא כמו כאן שחיים על לייפסטייל ואמונות שלא היו מביישות את ימי-הביניים.

העולם מתפתח-תתפתחו איתו
    חח אין בעיה תחשוב שאני "כונפה" אני לא מתכוונת להוכיח לך איך אני ניראת.
    ככה אותי לימדו שלא עושים אורגזמה עם מישהו שאתה לא מכיר, אני רק בת 17 ואני שומרת על עצמי כמה שיותר לא מעניין אותי מה אנשים אחרים עושים, וכן התרבות בחו"ל שונה מאוד ממה שהולך פה, אל תחשוב שאתה יודע הכל כי רק לפי הדיבור שלך אתה לא יודע כלום בחיים אל תשפוט בן אדם לפני שאתה רואה או מכיר אותו. אבל זה בסדר לפי המילים שלך כמו "כונפה" אתה ילד קטן שחושב שהוא איזה זיין.

אל תקלקל לי את המאמר לי עם המחשבות שלך ותיזהר להגיב עוד פעם אחת משהו לא במקום.

מורחקים
    לייקים
    270
    נקודות
    5

את דתיה?

משתמש כבוד כוסון
    שם פרטי
    מיכאל
    לייקים
    57
    נקודות
    2,270

לא קראתי את המאמר אבל אני יכול לסכם אותו במשפט קצר: תמשיכו בחיים שלכם אחרי הפרידה,זה לא סוף העולם!
    כל הטיפים האלה הם לאנשי עם ביטחון מעורער ושכפופים לחוקים שאיזה כמה פמניסטיות החליטו שצריך לחיות על פיהם.

+ תגובה לנושא
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרון >>

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 19:17.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 1,780,645 | הודעות: 7,478,115 | משתמשים: 315,626 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect