קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה


אשכולות דומים

 1. שאלה|עוד כמה זמן מגיע חלק 1
  על ידי PsyMS בפורום אתרי מתנות חינם
  תגובות: 22
  הודעה אחרונה: 26-02-2010, 05:16
 2. תגובות: 2
  הודעה אחרונה: 28-04-2009, 11:14
 3. [בדיחות]כמה חדשות ומצחיקות חלק 2
  על ידי MastolatioN בפורום הומור וצחוקים
  תגובות: 3
  הודעה אחרונה: 24-10-2008, 12:56
 4. [ידיעה] כמה סדרות חדשות שמתוכננות לחורף הקרוב- חלק שני
  על ידי SpiderPig בפורום סדרות וטלוויזיה
  תגובות: 2
  הודעה אחרונה: 11-11-2007, 17:51
 5. כמה משפטי מחץ-חלק מצחיקים וחלק לא
  על ידי עומרי590 בפורום הומור וצחוקים
  תגובות: 11
  הודעה אחרונה: 22-07-2007, 04:01
+ תגובה לנושא
מציג תוצאות 1 עד 13 מתוך 13

כמה מיתוסים שגויים - חלק א' - גברים

 1. #1
  צוות סיפורי זימה
  משתמשת כבוד
  האוואטר של _AnGi_
  שם פרטי
  אנג'י
  תאריך הצטרפות
  10/2010
  הודעות
  1,442
  לייקים
  122
  נקודות
  2,322
  משפט מחץ
  שכבתי לי במיטתי הסתכלתי לשמיים ואמרתי לעצמי "לעזאזל איפה התקרה שלי?" :)
  מין: נקבה

  ברירת מחדל כמה מיתוסים שגויים - חלק א' - גברים

  חלק א` - גברים

  1. האם הגודל קובע ?
  מה לעשות הוא קובע, לכל דבר יש משמעות ולומר שלגודל אין משמעות, רק בכדי להגן על האגו של גברים שנדמה להם שיש להם אבר מין קטן מהממוצע – זה לא רציני. זה כמו לומר שגודל השדיים אינו קובע ! יש גברים שגודל השדיים כן קובע עבורם, ויש נשים שחשוב להן מאוד גודל השדיים שלהן. גודל הפין אינו קובע אם בת הזוג תגיע לאורגזמה, הגודל לא קובע את מידת הגבריות או היכולות המיניות של בעל הפין, הגודל קובע לאותה אישה שתחושת המליאות בנרתיק חשובה לה, הגודל גם קובע לאותה אישה שנהנית לראות פין גדול ומתרשמת ממנו, והוא יקבע גם לאותה אישה הרואה פין גדול לטעמה ונבהלת. מסקנה הגודל קובע מבחינה פסיכולוגית.
  הגודל הוא נתון שיש ללמוד לחיות איתו, וחשוב לזכור שגברים בדרך כלל אינם אובייקטיביים כשהם בודקים לעצמם את גודל איבר המין שלהם במבט מלמעלה, בהשוואה לגברים אחרים שעל איבר המין שלהם הם מסתכלים במבט מהצד.
  העובדה שגברים נחשפים זה לזה באבריהם האינטימיים יותר מנשים, מעמידה אותם במצבים מביכים ותחרותיים מיותרים שלפעמים פוגעת קשות בדימוי הגברי שלהם. נושא הגודל מעסיק גברים הרבה יותר מאשר הוא מעסיק נשים.

  2. האם אפשר להגדיל את הפין ?
  שומר נפשו ירחק ! לאחרונה התפרסמו באינטרנט שרלטנים מסוגים שונים המנצלים לרעה את הרגישות המיוחדת שיש לגברים באשר לגודל הפין. אתרים רבים מציעים פתרונות כמו תרופות, משחות, מכשירי וואקום ומשקולות שנועדו למתוח את אבר המין, כל אלה יעזרו בעיקר למוכרי הגימיקים אבל לעולם לא יגדילו את אבר המין.
  במקרים מאוד קיצוניים כאשר גודלו של הפין הוא מתחת ל-5 ס"מ בזקפה, ישנה אפשרות לנתק רצועות המחברות את הפין לבטן התחתונה ובכך לגרום לפין המעוגן בדופן הבטן ליפול החוצה ובכך ליצור אשליה שהוא התארך. כמו כן ישנם" רופאים" המוכנים לקחת סיכון ולהשתיל לגברים רקמות שומן במטרה לעבות את הפין, ניתוח בעל רמת סיכון גבוהה שלא פעם נגמר במפח נפש ובמראה הרבה יותר גרוע מאשר לפני ההתערבות הכירורגית – שלא לדבר על כך שלא פעם תהיה פגיעה קשה ובלתי הפיכה בתפקוד.

  3. רוב הגברים מעדיפים בת זוג בתולה.
  כן, עדיין יש כאלה שלא רוצים להרגיש תחרות, ורוצים להיות היחידים, לאישה שלא יכולה להשוות אותם לאף אחד או ללמד אותם משהו שהם עוד לא יודעים אבל היא למדה ממישהו אחר. הם בדרך כלל יעטפו את חוסר הביטחון שלהם בתילי תילים של הסברים, במובאות מהמקורות (אינני מתכוונת לאנשים דתיים המקיימים את כל הכללים והחוקים), בתירוצים היגיינים ורפואיים שהם מטילים עלינו הנשים אבל בדרך כלל לא על עצמם. הם לא חושבים שאת צריכה להעדיף גבר בתול למשל, לדעתם כדאי לך להעדיף גבר עם ניסיון שילמד אותך – למה זה לא עובד להפך תשאלי רק אותם!
  נשים לא מעטות מאמצות לעצמן את המוסר הכפול הזה ומשתכנעות שאכן יש בכך טעם, הן שומרות את בתוליהן "לאחד והיחיד" נמנעות מלהתנסות ולהכיר את עצמן והעדפותיהן וכעבור שנים רבות עלולות לחוש החמצה על מיעוט החוויה שגזרו על עצמן. חשוב לציין שהתופעה הזו הולכת ומצטמצמת.

  4. גברים חוששים להיות הראשונים של בחורה בתולה.
  הפוך על הפוך ובכל זאת קיים – יש גם כאלה שבשום פנים ואופן לא יהיו מוכנים להיות הראשונים שלך, גם הם יחפשו תירוצים מתירוצים שונים אבל לא ייקחו על עצמם את האחריות "לפעם הראשונה". הם מבינים שהם מתבקשים להיות סופר עדינים וסבלנים – והם לא סומכים על עצמם, ספרו להם כי לראשון יש כזו משמעות בחייך שאת לא תשכחי אותם לעולם והם חוששים מהמחויבות הזו או לא מרגישים שמגיע להם כל הכבוד והמעמד הזה, הם אולי חוששים לגרום לך כאב או לא בטוחים שיוכלו להתמודד עם בכי שלך או צעקות (משיהו סיפר להם סיפורי זוועה על הפעם הראשונה) ואולי הם גם קצת סטרילים ולא רוצים לבוא במגע עם דימום – גם על כך הם שמעו דברים היוצאים מפרופורציות. אז מול אלה שרוצים אותך בתולה עומדים אלה שחוששים ממך כל עוד את בתולה.

  5. אוננות היא לא הדבר האמיתי, רק השני אחרי סקס.
  האמת היא שזה ממש לא נכון – קיום יחסי מין ואוננות אינם מתחרים זה בזה ואינם בהכרח באים זה על חשבון זה. אוננות היא חוויה אישית מחוברת לגוף של כל אחד ואחת מאיתנו בה אנו מספקים לעצמנו את ההנאה שלנו בדיוק בדיוק לפי הטעם והמינון שלנו משולבים בפנטזיות הפרטיות שלנו. זו חוויה מוקדמת מאוד שאנו מביאים אתנו עוד מרחם אימנו (כן – ישנם צילומי אולטראסאונד של תינוקות מאוננים ברחם) ויש לה השפעה מרגעת עלינו. קיום יחסי מין זו חוויה שונה לחלוטין – בה יש קרבה לאדם אחר, יש להתייחס לרצונותיו העדפותיו, וקצבו של בן/ת זוגנו. ההנאה בקשר הזוגי היא יותר מהנתינה והקבלה, מהחוויה שמישהו אחר נהנה ממה שאנחנו מעניקים, ושמישהו אחר רוצה להעניק לנו. האינטימיות הזוגית היא מקור ההנאה, ולאו דווקא ההנאה הגופנית הטהורה, המושגת בזמן אוננות. ולכן גם א/נשים נשואים יכולים לאונן להנאתם מבלי שהדבר אמור לאיים על בני זוגם/ן.

  6. אם לא מקיימים יחסי מין חייבים לאונן, אחרת מצטבר הזרע וזה מסוכן.
  הדעה הקדומה והמטעה הזו מקורה במחשבה שהאשכים הם בית חרושת לזרעונים, שאין לו אגף אחסון או שאגף האחסון הוא קטן, ואז מהרגע שהוא מתמלא מתחילה בעיה, כאבים מחלות ונזקים לגוף. אלא שזו תפיסה מוטעית. האשכים אכן מיצרים זרעונים בקצב שהגוף של הגבר משחרר אותם – כלאמר מאוננים או מקיימים הרבה יחסי מין, פס היצור עובד שעות נוספות (ולכן הסינים נמנעים מכך כדי לא לבזבז אנרגיות גופניות) נמנעים מתאפקים – היצור מצטמצם. ובכל זאת היצור מתקיים גם אם לא פולטים זרע בכלל, אבל אז לגוף יש מנגנון סילוק עודפים משל עצמו, וזרעונים שנשארו באשכים מעל כ -3 חודשים מסולקים על ידי הגוף באמצעות ההפרשות הרגילות. אז אין מה לדאוג הגוף דואג לעצמו, מי שרוצה יאונן או יקיים יחסי מין ומי שבוחר להימנע ישאיר לגופו להתמודד עם הזרעונים המצטברים בדרכי סילוק טבעיים.

  7. גבר שמביא את בת זוגו לכמה שיותר אורגזמות, הוא יותר גבר.
  בעיני עצמו – יתכן !
  בדרך כלל לשמחתנו, גברים בחברה המערבית מגדירים את הגבריות שלהם על ידי יכולתם לענג את בת הזוג שלהם, ולדעתם השיא של הנאת האישה היא האורגזמה (כי זה תמיד השיא של הנאת הגבר) ולכן אם יהיו לה יותר אורגזמות סימן שאני "אחלה גבר", בתרגום חופשי של הגברים – אם אני (הגבר) חווה יותר אורגזמות אני יותר מסופק. אבל נשים וגברים חווים את המפגש המיני בצורה שונה, גברים מטבעם מודדים: את אורך הפין, את משך הזקפה ועצמתה, את מספר האורגזמות ואם היה אפשר אז גם את עוצמת הצעקות של בת הזוג. נשים לעומת זאת פחות מתמקדות בספירה, הן רוצות לחוש שאתה מתחשב בה, מקשיב לה, מעריך אותה, אוהב אותה, מכבד אותה, מפנק אותה ומתענג מההנאה שאתה גורם לה. אם בסוף גם תבוא אורגזמה מעולה, אם לא, מפעם לפעם זה בכלל לא נורא, גם אישה מולטי אורגזמית תהיה פחות מאושרת אם בן זוגה אינו מתחשב בה – שהרי היא יכולה להשיג אורגזמות עוד יותר טובות עם הויברטור שלה, אבל עם הרגשות שאתה מעניק לה שום ויברטור לא יכול להתחרות.

  8. טסטוסטרון (ההורמון הגברי) גורם לקרחת ולכן גבר עם קרחת הוא גברי יותר
  אז יש בזה משהו כי זה נכון שהטסטוסטרון הוא ההורמון האחראי לקרחת אבל לגנטיקה יש השפעה גדולה יותר. ישנם גברים עם רמת טסטוסטרון גבוהה יחסית ואין להם קרחת ולכל הגברים באותה משפחה אין קרחת ויש מצבים הפוכים שגברים עם רמת טסטוסטרון רגילה או נמוכה הם קרחים. בעיקרון הטסטוסטרון קובע את ההתנהגות הגברית, התחרותית, ההישגית וגם היותר אלימה, אולם גם לנשים יש רמות נמוכות של טסטוסטרון המאפשרות להן לנהוג בתחרותיות וישנן נשים תחרותיות יותר מגברים משום שלהן רמת טסטוסטרון גבוהה יותר. ישנם גזעים בעולם שהם יותר או פחות שעירים וגם להם רמות טסטוסטרון נורמאלי ובכל זאת הדבקים והמאמינים שהכל מושפע מהאבולוציה והגנטיקה, יגידו שרמת טסטוסטרון גבוהה, היא הבסיס, אחרים מאמינים שהבסיס ההורמונאלי קובע, אבל זה רק הבסיס "והרשות נתונה" לכל אחד. החינוך שלנו, התרבות שלנו הם שקובעים לא פחות והגבר המודרני מושפע מהכימיה שלו, מהמשפחה שלו וגם מהסביבה בה הוא גדל.

  9. גבר אמיתי עושה את זה 5,6,7 או לפחות 4 פעמים בלילה.
  אני לא בטוחה שלנשים, הכמות היא המדד לבחור את הגבר של חייהן, אולי אצל גברים ובמיוחד במילואים, מכתירים את "הגבר" של היחידה לפי התפארותו בכמה פעמים הוא גמר בלילה אחד. אני מציעה לכל אחד לדווח על יותר מאשר חבריו דיווחו – זה לא עולה כסף אבל זה עולה בכרסום הביטחון העצמי של שאר החברה. אז האיכות של המפגש המיני היא שתקבע אם בת הזוג שלך תרצה להיות איתך פעמים נוספות. לבטח אינך רוצה לתת לה תחושה שאינך מבדיל בין אימון בחדר כושר לבין היותך איתה. מפגש המיני אשר מאופיין ברוגע, בנעימות, בהתחשבות, לעומת מפגש מיני בו אתה עסוק בכמה פעמים אתה צריך להספיק לגמור ולא במה שמענג את אותך ואת בת זוגתך ואתה קשוב רק לקצב שלך ולא לקצב שלה, היא תחשוב שאתה רחוק מלהיות גבר אמיתי ותעדיף מישהו שהוציא את כל האנרגיה שלו במכון הכושר לפני שהוא בא אליה ולא במקום.

  10. לבעלי מכונית יוקרתית או אופנוע כבד, יש פין קטן.
  שמעתי בדיחה על פיל שהלך ביער ושמע מישהו צועק "הצילו הצילו" הסתכל כה וכה וראה בור ובתוכו עכבר, שילשל הפיל את "חדקו" לתוך הבור והעכבר השתחל החוצה. לימים טייל לו העכבר ביער עם מכונית ה- BMW שלו פתאום הוא שומע קולות "הצילו הצילו" הסתכל גם הוא כה וכה וראה את הפיל בתוך בור. חשב העכבר איך יציל את הפיל, והנה, לקח חבל קשר אל ה-BMW, ומשך את הפיל החוצה. מסקנה: אם יש לך BMW אתה לא צריך זין גדול !
  וזו רק בדיחה אחת מיני רבות – אז יש בזה אמת, באמת שאני לא יודעת כי לא נעשו מחקרים על בעלי BMW מכוניות או אופנועים והשוו אותם לאורך הפינים שלהם. מה שהסיפורים העממיים האלה רוצים לומר, שגברים החשים חוסר ביטחון עצמי מקיפים את עצמם בסמלי סטטוס כדי לרפד את הביטחון העצמי שלהם. הצרה שזה לא כל-כך עוזר כי תמיד יהיה מישהו עם מכונית גדולה יותר או אופנוע חדיש יותר ולכן עדיף להשקיע בטיפול ולחזק את הביטחון העצמי מבפנים, מהמסד ולא לבזבז אנרגיה מיותרת או כסף מיותר על קישוטים חיצוניים שממילא אינם עוזרים.


 2. קישורים ממומנים

 3. #2
  משתמש כבוד
  תאריך הצטרפות
  11/2004
  הודעות
  19,096
  לייקים
  469
  נקודות
  1
  משפט מחץ
  אני חי מסוואל לסוואל , מהתקפה להתקפה , מגל לגל כשאין גלים אני כמו מת כשהים עולה אני קם לתחיה
  מין: נקבה

  ברירת מחדל

  בקשר ל 6, תאמיני לי שכאב ביצים זה הדבר האחרון שגבר רוצה שיהיה לו. וכן זה קורה מתי שהוא חרמן מת ושאין שום אקט מיני. מניסיון זה אחד הדברים הכי כואבים שהיו לי.
  The Pod 4. #3
  משתמש מתקדם האוואטר של SexyBeer.
  תאריך הצטרפות
  05/2007
  גיל
  27
  הודעות
  645
  לייקים
  155
  נקודות
  50
  משפט מחץ
  Can I get all tinky-winky in your dipsy?
  מין: נקבה

  ברירת מחדל

  ציטוט נכתב במקור על ידי Anonymous צפיה בהודעה
  בקשר ל 6, תאמיני לי שכאב ביצים זה הדבר האחרון שגבר רוצה שיהיה לו. וכן זה קורה מתי שהוא חרמן מת ושאין שום אקט מיני. מניסיון זה אחד הדברים הכי כואבים שהיו לי.
  אתה לא אמור להיות בת?

  לנושא:
  אשכול מעולה! כל הכבוד ^_^


  Some laugh, some weep, some dance for joy.
  My mind craves nectar day and night..


 5. #4
  משתמשת כבוד האוואטר של _יעל_
  תאריך הצטרפות
  01/2010
  הודעות
  3,040
  לייקים
  656
  נקודות
  500
  מין: נקבה

  ברירת מחדל

  אן, כל הכבוד על ההשקעה!
  אני בטוחה שעזרת להרבה גברים, מחכה לאשכול על נשים

  ציטוט נכתב במקור על ידי Anonymous צפיה בהודעה
  בקשר ל 6, תאמיני לי שכאב ביצים זה הדבר האחרון שגבר רוצה שיהיה לו. וכן זה קורה מתי שהוא חרמן מת ושאין שום אקט מיני. מניסיון זה אחד הדברים הכי כואבים שהיו לי.
  היא דיברה על כאלה שאין להם צורך לאונן ואנשים אחרים אומרים להם שזה לא טוב.

 6. #5
  משתמש מכור האוואטר של bailey
  שם פרטי
  ಠ_ಠ
  תאריך הצטרפות
  01/2011
  הודעות
  1,197
  לייקים
  68
  נקודות
  615
  משפט מחץ
  Reach for the stars so if you fall you land on a cloud
  מין: זכר

  ברירת מחדל

  העשירי נשמע לי כמו שטויות יכול גם להיות כושי עם זין ענק שרוצה ב.מ.ו.
  לרוב הגדול אין לזה שום קשר לביטחון ובעיקר לגודל הזין אלא למכונית/כל דבר אחר.
  חוץ מזה אשכול מעניין מאוד, תודה
  Our greatest fear is not that we are inadequate,
  but that we are powerful beyond measure.

  It is our light, not our darkness, that frightens us.
  We ask ourselves, Who am I to be brilliant,
  gorgeous, handsome, talented and fabulous?

  Actually, who are you not to be?


  מתכנת ב
  java | html | javascript | sql

 7. #6
  משתמש כבוד
  מנעל בטמיחה תחנית
  האוואטר של DooDeLzZz
  שם פרטי
  וולפגנג
  תאריך הצטרפות
  11/2008
  גיל
  8
  הודעות
  7,609
  לייקים
  605
  נקודות
  1,159

  ברירת מחדל

  ציטוט נכתב במקור על ידי Anonymous צפיה בהודעה
  בקשר ל 6, תאמיני לי שכאב ביצים זה הדבר האחרון שגבר רוצה שיהיה לו. וכן זה קורה מתי שהוא חרמן מת ושאין שום אקט מיני. מניסיון זה אחד הדברים הכי כואבים שהיו לי.
  זה קורה שיש גירוי מתמשך ואין שפיכה וכן זה כואב.. חחחחחחחחח
  אבל 6 מדבר על היומיום לא על מקרה שיש גירוי.


  בתגובתכם להודעותיי, אנא מכם, לחצו על הכפתור "ציטוט ההודעה" שנמצא מתחת לשורה זו.


 8. #7
  משתמש באטרף
  שם פרטי
  יקותיאל
  תאריך הצטרפות
  12/2004
  גיל
  28
  הודעות
  29,404
  לייקים
  562
  נקודות
  3,561
  משפט מחץ
  אם שותים לא נוהגים, הבירה יכולה להישפך
  מין: זכר

  ברירת מחדל

  ימאהה R6 או R1 לא מעיד על זין קטן. מעיד על זין עצום וביצים עצומות אם כבר...
  לא מבין למה בנאדם שחי את החיים הטובים יש לו בולבול קטן חחחח
  Life isn't about finding yourself. Life is about creating yourself

  חולצות ובלייזרים אלגנט :
  http://www.iatraf.co.il/showthread.php?t=878363 9. #8

  ברירת מחדל

  נחמד

 10. #9
  משתמש מכור
  שם פרטי
  אלון
  תאריך הצטרפות
  05/2011
  הודעות
  1,980
  לייקים
  20
  נקודות
  141
  מין: זכר

  ברירת מחדל

  מצויין! אני אהבתי המשיכי להשקיע כך אן!.


  מנהל פורומים: 18+, תמונות סקס, ישראליות בעירום, Wolfteam לשעבר!
  אוהב אותכם פורום אטרף!


 11. #10
  משתמש כבוד האוואטר של Mr. Ingidao
  שם פרטי
  Dror
  תאריך הצטרפות
  03/2008
  גיל
  29
  הודעות
  8,007
  לייקים
  119
  נקודות
  33,663
  פוסטים בבלוג
  2
  משפט מחץ
  אם אלף מילים לא יפיקו תקווה תראה מה שתיקה אחת שווה
  מין: זכר

  ברירת מחדל

  ציטוט נכתב במקור על ידי Anonymous צפיה בהודעה
  בקשר ל 6, תאמיני לי שכאב ביצים זה הדבר האחרון שגבר רוצה שיהיה לו. וכן זה קורה מתי שהוא חרמן מת ושאין שום אקט מיני. מניסיון זה אחד הדברים הכי כואבים שהיו לי.
  למען האמת אף פעם לא הבנתי כאב ביצים מהו
  כי באמת אף פעם לא היה לי כאב ביצים חחח חוץ מפיצוצים של כדורגל

 12. #11
  מורחקים
  שם פרטי
  ישראל
  תאריך הצטרפות
  12/2010
  הודעות
  4,725
  לייקים
  644
  נקודות
  558
  פוסטים בבלוג
  3
  מין: זכר

  ברירת מחדל

  ציטוט נכתב במקור על ידי Mr. Ingidao צפיה בהודעה
  למען האמת אף פעם לא הבנתי כאב ביצים מהו
  כי באמת אף פעם לא היה לי כאב ביצים חחח חוץ מפיצוצים של כדורגל
  האמת שגם לי לא...

 13. #12
  משתמש מכור האוואטר של הנודד
  תאריך הצטרפות
  11/2010
  הודעות
  1,358
  לייקים
  53
  נקודות
  336
  מין: זכר

  ברירת מחדל

  אז החיים שלכם דבש.
  זה הדבר הכי כואב כמעט שאתם תחוו...
  לא יכולתי לעמוד, הרגשתי ממש משותק.
  נערך לאחרונה על ידי הנודד; 17-05-2011 בשעה 22:31.

 14. #13
  משתמש ותיק האוואטר של Frenzy
  שם פרטי
  שפיץ
  תאריך הצטרפות
  07/2005
  גיל
  29
  הודעות
  7,822
  לייקים
  35
  נקודות
  1,483
  מין: זכר

  ברירת מחדל

  תודה על המידע, מעניין מאוד

  מעצב גראפי לכל מטרה.

+ תגובה לנושא


הרשאות פרסום

 • אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
 • אין באפשרותך לפרסם תגובות
 • אין באפשרותך לצרף קבצים
 • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך


כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 13:54.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 1,867,365 | הודעות: 7,565,665 | משתמשים: 315,624 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect