קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה


אשכולות דומים

 1. שאלה|עוד כמה זמן מגיע חלק 1
  על ידי PsyMS בפורום אתרי מתנות חינם
  תגובות: 22
  הודעה אחרונה: 26-02-2010, 05:16
 2. תגובות: 2
  הודעה אחרונה: 28-04-2009, 11:14
 3. [בדיחות]כמה חדשות ומצחיקות חלק 2
  על ידי MastolatioN בפורום הומור וצחוקים
  תגובות: 3
  הודעה אחרונה: 24-10-2008, 12:56
 4. כמה משפטי מחץ-חלק מצחיקים וחלק לא
  על ידי עומרי590 בפורום הומור וצחוקים
  תגובות: 11
  הודעה אחרונה: 22-07-2007, 04:01
 5. תגובות: 4
  הודעה אחרונה: 01-03-2007, 16:06
+ תגובה לנושא
מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

כמה מיתוסים שגויים - חלק ב' - נשים

 1. #1
  צוות סיפורי זימה
  משתמשת כבוד
  האוואטר של _AnGi_
  שם פרטי
  אנג'י
  תאריך הצטרפות
  10/2010
  הודעות
  1,442
  לייקים
  122
  נקודות
  2,322
  משפט מחץ
  שכבתי לי במיטתי הסתכלתי לשמיים ואמרתי לעצמי "לעזאזל איפה התקרה שלי?" :)
  מין: נקבה

  ברירת מחדל כמה מיתוסים שגויים - חלק ב' - נשים

  נשים

  1. גבר יכול לדעת אם את בתולה, ואם את מקיימת יחסי מין בפעם הראשונה.
  לא. ממש לא, האמת שגם אַת ברוב המקרים לא יודעת איפה נמצא קרום הבתולין שלך ולא איך הוא נראה, הגבר שלך - יודע עוד פחות והוא גם בדרך כלל לא מעיז להביט לשם או שאת לא מרשה לו להסתכל וללמוד. ולכן אם לא ממש מסתכלים מקרוב על פתח הנרתיק, ואם לא ממש יודעים איך נראה קרום הבתולין - אין שום סיכוי שהוא ידע. ומה באשר לדימום שאמור כביכול ל"קשט" את הפעם הראשונה והוא הסמן! גם לא, יותר ויותר נשים אינן מדממות בפעם הראשונה כי אם את מגורה ורטובה, ואם לך ולבן זוגך יש ניסיון קודם במשחקים מיניים הכוללים החדרת אצבעות לנרתיק - הגיוני שקרום הבתולין נמתח מעט, התגמש ולא בטוח שהוא יקרע וידמם.
  אז כדי שסוף-סוף פעם תדעי איפה נמצא קרום הבתולין שלך, פסקי את רגליך שימי מראה בניהן התבונני ומצאי את פתח הנרתיק – הקרום העוטף אותו הוא קרום הבתולין.

  2. קרום הבתולין נעלם לאחר משגל ראשון.
  גם זה לא נכון, כבר הסברנו שקרום הבתולין מקיף את פתח הנרתיק והוא נראה לעין בלתי מזוינת לחלוטין, כל מה שיקרה לו במשגל ראשון ובכל המשגלים שיבואו אחריו הוא שיווצר בו קרע – זה הכל, ואם יחסי המין יהיו מאוד שובבים אולי יוצרו בו קרעים. וכך במצבו זה הוא יישאר עד הלידות. זו גם הסיבה שאפשר לאחות את קרום הבתולין למי שרק רוצה – אבל למה שתרצי ?
  להיות בתולה זה יותר מצב נפשי מאשר מצב פיזי, אם את חסרת ניסיון, עדיין חוששת להֵחדר, מתביישת במראה של אבר המין שלך, מתביישת להחצין את החשק המיני שלך ולבטא אותו – את מרגישה כבתולה. אם בן הזוג שלך דווקא רוצה להרגיש שהוא מבלה עם בתולה, את יכולה לתת לו את ההרגשה הזו, את לא צריכה לעבור תפירה של הקרע בקרום הבתולין שלך לשם כך.

  3. המחזור החודשי (דם הווסת) מכיל בתוכו את כל הפסולת של הגוף ולכן הוא מסריח. ובכלל אבר המין הנשי מכוער ולח באופן דוחה.
  הדימום בזמן המחזור כולל בתוכו רקמה טרייה וצעירה המתחדשת בכל חודש והיא המצע עליו יתפתח העובר אם וכאשר תהיה הפריה. האם עולה בדעתך כי הטבע גרם לכך שעוברים יתפתחו על פסולת הגוף ?
  נהפוך הוא – הרקמה המופרשת מהגוף הייתה רעננה וצעירה והיא מפנה את מקומה לרקמה חדשה שתתפתח ותאפשר לעובר מצע טרי רענן עשיר בכלי דם ומחומצן לעילא. כל דימום גם מפצע הבא במגע עם אויר מריח כמו הדימום של המחזור כי זה הריח האופייני. אבר המין הנשי דומה בצורתו לפה שניהם אברי מעבר בין חוץ ופנים של הגוף שניהם בנויים משריר טבעתי בפתחם, בשניהם רקמה ספוגית רכה וחלָקה ושניהם לחים ומכילים מספרים עצומים של חיידקים (שתפקידם לשמור על בריאותנו ולסנן את כל מה שלא צריך להיכנס פנימה). הפה למשל מכיל יותר חיידקים מאשר הפות ולמרות זאת אנחנו מאוד אוהבים להתנשק איתו. אם את עדיין מאלה המרגישות שאבר מינן מכוער, עשי לך מנהג וחתכי לחצי (לאורך) כל פרי וירק שאת אוכלת התבונני בו ותראי כמה הוא דומה למבנה אבר המין שלך.

  4. גברים חוששים מנשים יוזמות
  יש כאלה גברים ואלה בדרך כלל אינם מרגישים מספיק בטוחים עם המיניות שלהם והגבריות שלהם. הם רוצים להיות בטוחים שהם יוכלו לתפקד ולכן הם מעדיפים ליזום כשהם מגורים, כשיש להם זקפה יש להם הרגשה שהם שולטים במצב ואז הם יוזמים.
  אם את יוזמת הם חשים שהשליטה בידיך הם חוששים מהבלתי צפוי, לא בטוחים שיצליחו לתפקד בכל מצב שאת תיזמי ולכן הם יכנו אותך בכל מיני כינויים לא מחמיאים כדי להגן על עצמם. ישנם שני סוגי גברים שדווקא מעדיפים נשים יוזמות: אלה שבטוחים יחסית בעצמם ובגבריות שלהם והם סומכים על עצמם שאם הם רוצים להיות איתך ואם הם אוהבים אותך או חושקים בך הם יזרמו איתך והכל יהיה בסדר – וזה באמת מה שקורה. בינתיים הם מרוויחים את התחושה הכל כך מתוקה שאת חושקת בהם עד כדי כך שאת לא יכולה להתאפק.
  גם גברים חסרי ניסיון מיני שמרגישים שהם לא יודעים מה לעשות, מתפללים שאישה יוזמת תחשוק בהם, ותיקח על עצמה את כל האחריות, הם פשוט ישתפו פעולה וכך ילמדו.
  עכשיו לכי תדעי מי זה מי ? כי גם גברים יודעים לזייף ולהעמיד פנים.

  5. לגבר הראשון שאיתו אישה מקיימת יחסי מין יש "משמעות מיוחדת".
  השאלה מהי משמעות מיוחדת ?
  אם הוא אהב אותך ואת גופך נתן לך תחושה שגופך נפלא כמו שהוא על כל מיציו וריחו, היה עדין ומתחשב ואת למרות חששותיך עברת חוויה טובה – אכן הוא דמות משמעותית בחייך. אם הוא היה גס ולא מתחשב, מרוכז בעצמו ובפחדים שלו, גרם לך לעשות דברים שלא ממש רצית או הרגשת נוח לעשות, ואם הוא הכאיב לך – אכן הוא משמעותי ולמדת מה את לא רוצה ! ואיך לא צריך לעשות אהבה !
  גם את הראשון וגם את השני את יכולה לפגוש שלא בפעם הראשונה ועדיין זה יהיה מפגש משמעותי, ולעומת זאת את יכולה לבחור להיות בפעם הראשונה עם גבר שלא ממש היה איתך או את איתו, שלא הייתה שם התרגשות או התרוממות רוח, שהחלטתם לעשות את זה מכל מיני סיבות נכונות או לא נכונות וכל החוויה היתה סתמית - הגבר הראשון הזה איננו משמעותי בחייך.

  6. נשים לא נהנות ממין לשם מין ולא מסטוצים, אלא, רק ממין רומנטי.
  יש בזה הרבה מן האמת וקשה לדעת אם זה מלידה או שזה תוצאה של חינוך והתניה תרבותית. נשים לא רואות בדרך כלל במעשה המיני דבר העומד בפני עצמו, מנותק מכל מה שקורה לפניו או אחריו. התהליך של הכניסה הנשית לגירוי המיני יכול להיות שעות וימים קודם, אם נאמר משהו רומנטי, אם היה מבט משמעותי עם הבעת התחשבות שהיא לא ציפתה לה. היא גם נכבית מינית שעות קודם אם פגעת בה, או לא התחשבת או אפילו אם היית גס אל הילד שלה. הרגש והגירוי המיני שזורים זה בזה אצל רוב הנשים באופן הדוק ביותר ורומנטיקה, היא חלק בלתי נפרד מיחסי המין.
  ועדיין יש נשים שאצלן החשק המיני מנותק מכל מה שקורה מסביב ומתנהג כמו אצל מרבית הגברים. גם נשים שבדרך כלל זקוקות להבעה רגשית ומנת רומנטיקה יכולות בנסיבות מסוימות ומפעם לפעם להתנתק מהכל ולהנות ממין לשמו.

  7. אישה צריכה לגמור בחדירה.
  כדאי שהיא תגמור (תחווה אורגזמה) ברוב הפעמים שאתם מקיימים יחסי מין, ואם היא לא רוצה לגמור הפעם גם זה בסדר, אל תכריח אותה לגמור אם לא בא לה.
  לפעמים היא נהנית לדעת שגמרת גם אם היא לא גמרה וגם אם לך זה לא ממש ברור. איך היא גומרת זה עניינה !
  רוב הנשים יכולות לגמור רק על ידי חיכוך הדגדגן שכידוע נמצא מחוץ לנרתיק ובעצם די רחוק מהפתח, כך שגם אם אתה מאוד רוצה היא לא ממש יכולה לגמור בחדירה. מיעוטן של הנשים יכולות לגמור בחדירה אם הן רוצות מה טוב, אם הן רוצות לפעמים בחדירה ולפעמים על ידי חיכוך חיצוני - גם זה בסדר.
  לא כדאי להפוך את הדרך בה מגיעים לאורגזמה למאבק כוח, וגם לא כדאי להפוך את האורגזמה הנשית למדד הגבריות שלך, ממילא היא תגמור רק אם היא תרצה ואיך שהיא תרצה, אז תן לה לבחור את הדרך שלה.

  8. נשים מעדיפות גברים עם איבר מין גדול.
  יש כאלה שמעדיפות אבר מין גדול כמו שיש גברים שמעדיפים נשים עם שדיים גדולים. רוב הנשים מעדיפות גברים עם איבר מין ממוצע. הנרתיק הנשי הגמיש ובעל השריר הטבעתי בפתחו יכול להכיל איבר מין בגודל משתנה. אם הוא מעט מעל הממוצע השריר מתרחב, ואם הוא מעט מתחת לממוצע השריר יכול להתכווץ באופן רצוני על ידי בת הזוג והחוויה המינית לא תפגע. יש נשים לעומת זאת שאיבר מין גדול מהממוצע יכול להפחיד אותן ואז הן תתכווצנה והחדירה תהיה מלווה בכאב.
  יותר משהגודל קובע הפנטזיות שלנו קובעות, החוויה המינית הזוגית האינטימית - היא המשמעותית יותר, אם מתקיימת הדדיות, אם יש נתינה וקבלה על ידי שני בני הזוג, שניהם יוכלו להגיע לסיפוק עם כל גודל של אבר המין.
  יחד עם זאת, יש נשים שהחוויה של נרתיק מלא גורמת להן הנאה גם אם לא היא שמביאה אותן לאורגזמה, הן עדיין אוהבות לחוש אותה, תרגול של שרירי הנרתיק יכול לסייע אם איבר המין התרחב אחרי לידות או אם איבר המין של בן הזוג לא מאפשר את התחושה הזו.

  9. ככל שהיא צועקת יותר ורטובה יותר - היא נהנית יותר, אישה שנאנחת וצועקת בזמן אורגזמה היא זנותית.
  אין כל קשר, עניין הקולות והצעקות הוא עניין תרבותי, בתרבויות מסוימות נשים צועקות בחדרי לידה, בחתונות, ולהבדיל אלפי הבדלות בלוויות. הנשים הצועקות מקיימות מנהג חברתי מקובל המצופה מהן, והן מחצינות/מבטאות את הרגש של כולם (גם של הגברים שמצווים להתאפק על ידי אותו קוד חברתי) על ידי הגזמה בהבעת הרגש שלהן. הן אינן שמחות יותר או עצובות יותר מנשים בתרבויות אחרות הנוהגות באיפוק. ולכן אותן נשים הצועקות בזמן אורגזמה אינן בהכרח נהנות יותר מאלו שאינן מוציאות קולות ורק מתנשפות או גונחות קלות. לא מן הנמנע שבין הצועקות ישנן לא מעט המביימות אורגזמה כי הן הבינו שבן זוגן מפרש את הצעקות כמדד להנאה.
  גם הרטיבות בנרתיק אינה מלמדת בהכרח על מידת ההנאה המינית, היא מלמדת כי האישה מתגרה וכי הדם המצטבר באזור האגן גורם לגודש באברי המין הנשיים, גורם גם לפעפוע של חומר הסיכה אל תוך הנרתיק. יש נשים שאצלן תהיה רטיבות רבה ויש אחרות שתרטבנה מעט, כמו שיש נשים שמחזור הווסת שלהם נמשך 3 ימים ואחרות שמשך המחזור שלהן הינו שבוע ויותר.


  10. בקיצור אל תחפש סימנים פשוט תשאל אותה אם היא נהנתה !
  נערך לאחרונה על ידי _AnGi_; 17-05-2011 בשעה 15:43. סיבה: הוספת קידומת


 2. קישורים ממומנים

 3. #2
  מורחקים
  שם פרטי
  ישראל
  תאריך הצטרפות
  12/2010
  הודעות
  4,725
  לייקים
  644
  נקודות
  558
  פוסטים בבלוג
  3
  מין: זכר

  ברירת מחדל

  ממש יפה מאוד, והרבה דברים פה נכונים,
  אני חושב שהרבה גברים יכולים ללמוד מזה המון,
  תודה על הפרסום

 4. #3
  משתמש כבוד כוסון
  שם פרטי
  מיכאל
  תאריך הצטרפות
  11/2007
  הודעות
  18,119
  לייקים
  57
  נקודות
  2,270
  מין: זכר

  ברירת מחדל

  אני חייב לתקן אותך ולהגיד לך שמחזור חודשי הוא פשוט כמשמעו,זה חודש.זה שעכשיו קוראים לוסת מחזור זה טיפשי ואני מציע לך לתקן את זה.ויסות זה התקופה של הדימום ולא של המחזור.הוסת היא חלק מהמחזור.


 5. #4
  משתמש ותיק האוואטר של Frenzy
  שם פרטי
  שפיץ
  תאריך הצטרפות
  07/2005
  גיל
  29
  הודעות
  7,822
  לייקים
  35
  נקודות
  1,483
  מין: זכר

  ברירת מחדל

  תודה על הפרסום, יש פה הרבה מידע מועיל

  מעצב גראפי לכל מטרה.

+ תגובה לנושא


הרשאות פרסום

 • אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
 • אין באפשרותך לפרסם תגובות
 • אין באפשרותך לצרף קבצים
 • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך


כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 14:44.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 1,867,382 | הודעות: 7,565,682 | משתמשים: 315,624 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect