קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה


אשכולות דומים

 1. [תמונות]עוד כמה תמונות מגניבות
  על ידי BigBear בפורום הומור וצחוקים
  תגובות: 30
  הודעה אחרונה: 08-01-2006, 21:49
 2. [קונה] סריאל מקורי ל half-life ב 800 נק'+עוד כמה
  על ידי XFecToR בפורום עשינו עסק - ארכיון
  תגובות: 3
  הודעה אחרונה: 26-11-2005, 08:57
 3. עוד כמה תמונות חזקות לגמרי!
  על ידי The Raven בפורום הומור וצחוקים
  תגובות: 7
  הודעה אחרונה: 09-11-2005, 16:33
 4. תגובות: 9
  הודעה אחרונה: 02-11-2005, 07:27
 5. החלטתי להעלות לכם עוד כמה חתימות שעשיתי..
  על ידי ganan1 בפורום חתימות וסמלים
  תגובות: 10
  הודעה אחרונה: 23-10-2005, 05:45
+ תגובה לנושא
מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך 6

עוד כמה מיתוסים על גברים ועל נשים ומה שבינהם

 1. #1
  צוות סיפורי זימה
  משתמשת כבוד
  האוואטר של _AnGi_
  שם פרטי
  אנג'י
  תאריך הצטרפות
  10/2010
  הודעות
  1,442
  לייקים
  122
  נקודות
  2,322
  משפט מחץ
  שכבתי לי במיטתי הסתכלתי לשמיים ואמרתי לעצמי "לעזאזל איפה התקרה שלי?" :)
  מין: נקבה

  ברירת מחדל עוד כמה מיתוסים על גברים ועל נשים ומה שבינהם

  מגע בנקודת הג'י מעצים את ההנאה המינית הנשית
  האמת: כל נושא נקודת הג'י עדיין שנוי במחלוקת. רק לאחרונה הכריזו מדענים בריטים שמדובר במיתוס, שאין כל הוכחה לכך שהאזור הארוגני הזה אכן קיים בדופן הנרתיק הנשי, וכבר מיהרו חוקרים צרפתים לטעון בתוקף שהוא בהחלט קיים, אם כי רק אצל כ60%-מהנשים.
  צריך להתייחס לנקודת הג'י לא כאל מבנה אנטומי מוגדר אלא כאל קונספט. האם נשים יכולות לחוות עוררות מינית בזכות מגע בחלק הזה של הנרתיק ולהגיע לגמירה? חלק מהנשים יאמרו שכן ואחרות יגידו שלא. מדובר באזור שדרכו עוברים הרבה עצבים לנרתיק, ולכן ייתכן שאצל חלק מהנשים הוא אכן מקור לגירוי ולהנאה מינית. חשוב להתמקד בהנאה ולא לחפש אחר נקודה כלשהי שישנה

  ככל שאורך והיקף הפין גדולים יותר, היכולת לענג גבוהה יותר
  האמת: לא נכון. אמנם חלק מהגברים מאמינים שרק גבר עם איבר אימתני יכול באמת לענג אישה, ואמנם יש נשים שמתגרות מאיבר מין זכרי אדיר-ממדים ממש כשם שיש נשים שנמשכות רק לגברים גבוהים, אבל לרוב האורך באמת לא קובע. פיזיולוגית, עיקר התחושה אצל נשים מרוכזת בשליש התחתון של הנרתיק, כדי להקל על נשים בלידה, ולשם - כל איבר מין זכרי מגיע
  הממוצע של פין עומד לרוב על כשני ס"מ פחות מאורכו הכי חשוב בהקשר הזה 80% -מהנשים לא מסוגלות לגמור מחדירה, אלא צריכות גירוי ישיר של הדגדגן, שלא יכול להתרחש בעת חדירה. כך שהאורך וההיקף לא באמת משפיעים על ההנאה, לא של הגבר ולא של האישה.


  אם גבר גומר דקות אחרי החדירה, הוא סובל משפיכה מוקדמת
  האמת: לא נכון. שליש מהגברים שמגיעים למטפלים מיניים מתלוננים על שפיכה מהירה. אלא שמשך הזמן מהחדירה ועד לשפיכה נתון לגמרי לפרשנות אישית ותלוי לרוב בסיפוק של הגבר ובתחושת השליטה שלו בשפיכה.
  מחקר שבוצע לפני כחמש שנים הכריז על 5.4דקות כעל משך אקט מיני סביר - מרגע החדירה ועד לשפיכה, ללא הפסקות. הגדרת שפיכה מוקדמת רשמית היא שפיכה המתרחשת פחות מדקה לאחר החדירה. כדי להאט את הקצב, ממליצים המומחים לזכור כי סטרס וסיטואציות מלחיצות מזרזים את הגמירה ולכן כדאי להירגע לפני שמתחילים. בנוסף על כך, במקום לחשוב על כדורגל כדי להפחית את הגירוי, מומלץ לתרגל גירוי אינטנסיבי - לעשות סקס לעיתים קרובות יותר ולהתמסר להנאה.


  רק נשים יכולות לחוות מולטי-אורגזמה.
  עובדה- למרות ש30% מהנשים התנסו במולטי-אורגזמה, רק 10% חוות את זה על בסיס קבוע. ובניגוד לאמונה הרווחת, חלק מהגברים יכולים לקבל אורגזמות חוזרות בלי לאבד את הזקפה שלהם, אך זה נפוץ יותר אצל גברים צעירים.


  לגמור בחוץ -"אם אני אסוג בזמן האורגזמה מבלי לשים קונדום, היא לא תכנס להריון
  עובדה- לא רק שיש סיכוי גדול שתכניס אותה להריון, יש לך גם סיכוי להעביר מחלה. אפילו לפני השפיכה, הפין מדליף זרמה שיכול להכין אלפי זרעונים שיכולים לגרום להריון. נסיגה זה כמו לשחק ברולטה וכולנו יודעים לטובת מי הסיכויים פועלים. תמיד תשים קונדום.

  היא לא תכנס להריון אם נקיים סקס בזמן שהיא במחזור.
  עובדה- זה לא סביר. אתה צריך להבין שיש רק 24 שעות בכל חודש בהן אשה יכולה להכנס להריון. הבעיה היא בלדעת איזה יום זה. ועדיין, הזרע יכול לחיות בגוף האשה עד 5 ימים. היא בודאות יכולה להכנס להריון בזמן שהיא במחזור.

  לחלק מהנשים אין דגדגן
  עובדה- חלק מהדגדגנים מאוד קטנים, אחרים מאוד גדולים. אבל לכל אשה, אלא אם היא עברה ברית מילה (דבר שקורה בארצות מסוימות), יש דגדגן. חלק רגישים יותר מאחרים, אבל בכל מקרה הם שם.  אם היא לא גמרה היא לא נהנתה מהסקס...
  עובדה- תאמין או לא, אבל רק מחצית מכל הנשים מגיעות לאורגזמה באמצעות חדירה. לרוב הנשים דרוש גירוי של הדגדגן כדי להגיע לאורגזמה, בין אם שזה מושג במהלך קיום יחסי מין או לא. אבל הרבה נשים נהנות מהסקס גם אם הן לא מגיעות לשיא.  אנשים שנראים טוב, מתפקדים טוב יותר במיטה
  נתחיל דווקא במה שנכון: אנשים שנראים טוב ומרגישים טוב עם המראה שלהם, עשויים לבוא למפגש המיני עם פחות עכבות. המין ביניהם יהיה יותר משוחרר, ולכן הוא עשוי להיות טוב יותר. אבל מה קורה במציאות?ישנם הרבה נשים שנראות נהדר, יפהפיות בכל קנה מידה, עם בעיות של חוסר יכולת להגיע לאורגזמה

  לפנטז על מישהו אחר זו בגידה
  "מותר לפנטז על כל דבר, וזו לא בגידה", אומר ד"ר יצחק (צחי) בן-ציון, סגן מנהל המחלקה לפסיכיאטריה, ומנהל המרפאה לטיפול מיני במרכז רפואי סורוקה לנגב. "אנחנו מפנטזים גם על דברים שבמציאות ייחשבו למעשים שלא ייעשו. כל עוד זה בגדר פנטזיה, אין בכך כל רע. להפך, אם זה מדליק אותך, זה אפילו מומלץ מאוד. מתי זה בעיה? אם אתה שם על בת הזוג מסיכה וירטואלית ולא מתייחס אליה בתור האדם המיוחד שהיא. כל עוד הפנטזיה היא תבלין, היא משביחה את התבשיל. אם היא העיקר, היא מקדיחה אותו".


  הוויברטור מאיים על הגבר
  זוהי טענה שנובעת מתחושת הנחיתות של הגבר,הוא חושב שלחפץ שמספק זקפה אינסופית יש יתרון עליו. האמת היא שנשים מעדיפות את המגע, את הליטוף, את ההתייחסות האנושית על פני זקפה ממושכת אך סינתטית. אף אשה לא תיקח ויברטור במקום בן זוג.
  בזוגיות טובה, הוויברטור יכול להיות שותף נפלא לגבר ולהעשיר את החוויה המינית כאשר משתמשים בו יחד. העניין הוא שלגברים יש בעיה של אגו. אם האורגזמה באה לאשה מנגיעת החפץ ולא מאיבר המין שלו, כאילו הוא לא מספיק גבר. אם הוא נתן לה את כל התייחסות, הליטוף, החום והמילים הטובות, זה ממש לא חשוב מה נותן את המגע האחרון לקבלת האורגזמה.


  חילופי זוגות מעשירים את הזוגיות
  "חילופי זוגות מעשירים את הנישואים בעיקר בצרות", מדגישה ד"ר כהנא. "אני רוצה לראות את האשה שתראה את הגבר שלה בזרועות מישהי אחרת, ולא תתחקר אותו אחר כך: מי יותר יפה/טובה/מענגת? נראה את הגבר שלא ישאל: למי יש איבר יותר גדול? מי גרם לך לאורגזמה חזקה יותר? ונראה את הגבר שלא יקנא אם בת הזוג תספר לו שהגבר האחר עשה לה את זה יותר טוב. זוגות שבאים למין קבוצתי ממקום של הדדיות מלאה, עם פרגון מלא וחוסר קנאה, הם מעטים ביותר. לרוב, התהליך מביא להרס הזוגיות".
  לרוב, היוזמה לחילופי זוגות באה מתוך ניסיון לעקוף בעיות בזוגיות, במקום לפתור אותן, במרבית המקרים, אחד מבני הזוג דוחף יותר והשני נענה ונגרר, לעתים בלית ברירה. יש זוגות מעטים מאוד שבהם הזוגיות כל כך חזקה וטובה, שההשתתפות בחילופי זוגות לא תפגע בה.


  אפשר "להיתקע" בזמן סקס
  אין כמעט מישהו שלא שמע פעם מחבר, ששמע מחבר, ששמע ממקורות יודעי דבר, על זוג שהובהל מגולגל בשמיכה לבית החולים, כי איברי המין שלהם "נתקעו" באמצע הסקס ולא היה אפשר להפריד ביניהם. מאיפה צצה המעשייה הזו?
  "היא נובעת מהסתכלות על בעלי-חיים", אומר ד"ר בן-ציון, "אצל זכרים של בעלי-חיים יש עצם באיבר המין, שהגברים יכולים רק לחלום עליה. לגבי בני אדם, אין מקרים כאלה שמתועדים בספרות המקצועית".

  נשים רוצות פחות מין מגברים
  זה לא נכון-נשים רוצות מין יותר טוב מהמין שגברים רוצים בו. גברים מכונים להסתפק במין רע, מין של 'זבנג וגרמנו'. נשים זקוקות למכלול של תנאים מאוד מדויקים, שיתאימו להן לזמן מסוים. אם הן מקבלות או משיגות את כל התנאים האלה, הן רוצות סקס, שמחות על הסקס וכמהות אליו לא פחות מאשר הגברים.

  קרדיט לאתר אחר שנתן לי הרבה חומר לפוסט הנ"ל
  נערך לאחרונה על ידי _AnGi_; 28-05-2011 בשעה 21:59.


 2. קישורים ממומנים

 3. #2
  משתמש ותיק האוואטר של Frenzy
  שם פרטי
  שפיץ
  תאריך הצטרפות
  07/2005
  גיל
  29
  הודעות
  7,822
  לייקים
  35
  נקודות
  1,483
  מין: זכר

  ברירת מחדל

  יופי של פוסט, תודה על המידע

  מעצב גראפי לכל מטרה.

 4. #3
  משתמש מכור האוואטר של Sapir.
  שם פרטי
  sapir
  תאריך הצטרפות
  12/2010
  גיל
  26
  הודעות
  1,443
  לייקים
  1
  נקודות
  0
  מין: נקבה

  ברירת מחדל

  פוסט נהדר לא ידעתי פה המון דברים על הנשים והגברים לגבי הקטע המיני.
  כל הכבוד לך מנהלת למופת

 5. #4
  משתמש מתחיל
  שם פרטי
  עידו
  תאריך הצטרפות
  05/2011
  גיל
  26
  הודעות
  9
  לייקים
  0
  נקודות
  0
  מין: זכר

  ברירת מחדל

  לא הבנתי משהו.. החדירה בעצם לא משפיעה על הבנות?!?! והעובי של איבר המין לא קובע? ככל שהאיבר יותר עבה נוצר יותר חיכוך בדפנות של הנרתיק וזה גם גורם לאיזה שהוא עונג לא? בכל מקרה אחלה פוסט הוספת לי הרבה לידע

 6. #5
  משתמש מכור
  תאריך הצטרפות
  02/2011
  הודעות
  1,796
  לייקים
  84
  נקודות
  155
  משפט מחץ
  "לאחר כל לילה חשוך, יש יום בהיר."
  מין: זכר

  ברירת מחדל

  האורך לא קובע, העובי הוא מה שקובע,יותר עבה יותר מענג.


  כן לאלכוהול, וכן לסמים.


  .When I die, fuck it I wanna go to hell, cause I'm piece of shit, it ain't hard to fuckin' tell"
  ".It don't make sense, goin' to heaven wit' the goodie-goodies  .The Notorious B.I.G

 7. #6
  מורחקים
  תאריך הצטרפות
  05/2011
  גיל
  27
  הודעות
  2,087
  לייקים
  164
  נקודות
  68
  מין: זכר

  ברירת מחדל

  תודה רבה על המידע

+ תגובה לנושא


הרשאות פרסום

 • אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
 • אין באפשרותך לפרסם תגובות
 • אין באפשרותך לצרף קבצים
 • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך


כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 13:53.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 1,867,365 | הודעות: 7,565,665 | משתמשים: 315,624 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect