קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

אשכולות דומים

1. תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 01-05-2007, 15:40
  2. תגובות: 16
    הודעה אחרונה: 11-04-2007, 18:22
  3. איך זה שביד שמאל הוריד יותר ברור כזה מביד ימין??
    על ידי ZZohar בפורום כושר ופיתוח גוף
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 23-03-2006, 22:41

צפיה בתוצאות הסקר: ימין,מרכז או שמאל?

מדרגים
39. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • ימין

31 79.49%
  • מרכז

6 15.38%
  • שמאל

2 5.13%
עמוד 1 מתוך 4 123 ... אחרון >>
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 47

ימין ,מרכז או שמאל?

מורחקים
    לייקים
    319
    נקודות
    98

ברירת מחדל ימין ,מרכז או שמאל?

שבוע טוב לכולם
    סתם לידע כללי:

ימין-אדם בעל כבוד,מאמין בארץ ישראל השלמה.
    הימין מייחס משמעות רבה ללאום ולמורשת הלאומית, ומתייחס אל הלאום כאל המסגרת המאחדת הגדולה ביותר. אי לכך, הימין נוטה להעדיף את בני לאומו על פני בני לאום אחר ומקדש ערכים הקשורים בלאום, כגון אדמת מולדת וכבוד לאומי. בימין הקיצוני ישנה אף לאומנות. בימין קיימת הטענה שמערכת של מדינות לאום בה כל לאום מסדר את ענייניו כראות עיניו ולא מפריע לאחר היא הפתרון האידאלי.
    ימיןבאופן מסורתי הנהיגה את מחנה הימין בישראל תנועת החרות, אשר התאחדה עם מספר מפלגות לגוש שנקרא הליכוד, אשר ייצג את רעיון ארץ ישראל השלמה והציג את עצמו כאנטי-תזה למפלגת העבודה. ימינה מהליכוד נמצאת כיום הבית היהודי (אף כי בעבר, בתור המפד"ל, הייתה זו מפלגה דתית מתונה ובעלת ברית של מפא"י ושל מפלגת העבודה), אשר תומכת בהתיישבות בארץ ישראל כולה, מתנגדת בנחרצות לכל ויתור טריטוריאלי ומקדמת חקיקה דתית שתחזק את זהותה היהודית של המדינה. בקצה הימני של המפה הפוליטית נמצאה בעבר מפלגת מולדת, הדוגלת בטרנספר כפתרון לסכסוך. לימים התאחדה מולדת עם מספר מפלגות ימין קטנות נוספות לגוש שנקרא האיחוד הלאומי, שהתאחד בסופו של דבר עם המפד"ל, והתפצל שנית. ימינה משם נמצאות כיום ישראל ביתנו והאיחוד הלאומי.

מרכז-בדרך כלל אדם אשר נוטה ללכת שמאלה וימינה,קשה לו להחליט ברוב המקרים.
    מרכז - זרם פוליטי שהתחיל בבחירות 1999, עם הקמתה של מפלגת המרכז בראשותם של דן מרידור, יצחק מרדכי ואמנון ליפקין-שחק. מפלגות המרכז מנסות להציג חלופה פוליטית לגושי הימין והשמאל המסורתיים ומערבבות במצעיהן השקפות ודיעות המאפיינים את שני המחנות. מפלגת המרכז הגדולה ביותר עד לימים אלה הנה קדימה, אשר הורכבה בעיקר מיוצאי מפלגת העבודה והליכוד ואשר, יושב הראש שלה אהוד אולמרט היה ראש הממשלה בשנים 2006 - 2009.

שמאל-סוציאליסט בדרך כלל,מאמין בהפרדת הדת מהמדינה,בחלק מן המקרים נלחם בשחיטויות.
    שמאל באופן מסורתי מנהיגה את מחנה השמאל בישראל, אשר נקרא בעבר מחנה הפועלים בשל זיקתו החזקה לסוציאליזם, מפלגת העבודה על גלגוליה השונים, אשר ייצגה את הכלכלה הסוציאליסטית, ובשנות התשעים הובילה את תהליך אוסלו. שמאלה ממפלגת העבודה ממוקמת מרצ – מפלגת שמאל קלאסית אשר דוגלת בהשגת שלום באמצעות ויתורים טריטוריאליים, מדיניות רווחה כלכלית, והפרדת הדת מהמדינה. בנוסף, היא מקדמת מדיניות לחיזוק זכויות מיעוטים כגון ערבים אזרחי ישראל, נכים, פליטים לא יהודים (כגון עובדים זרים) והקהילה ההומולסבית. שמאלה ממנה ממוקמת חד"ש היהודית-ערבית, אשר מהווה חזית של ארגוני שמאל רבים, ביניהם המפלגה הקומוניסטית הישראלית. היא דוגלת בהשגת שלום באמצעות פשרות, בשתי מדינות לשני עמים על בסיס גבולות 4 ביוני 1967, במדיניות כלכלית-סוציאליסטית ובצדק סביבתי (חד"ש הינה סיעה יהודית-ערבית אך לעתים נתפסת בציבור כמפלגה ערבית עקב חוסר ייצוג יהודי בכנסת ה-16).

אז אני בוחר ב...
    ימין ,ימין ,ימין ושוב פעם ימין
    הצבעה נעימה :]

2. קישורים ממומנים

משתמש מתקדם
    שם פרטי
    גל
    לייקים
    81
    נקודות
    -49
    משפט מחץ
    מארגן ערבי טאקי כל יום שבת, לפרטים דברו עם פינוקיו

בטוח שימין, המדינה הזאתי שייכת אך ורק לנו ! הפלשטינים צריכים לחזור לירדן !

אחח אחח, איזה טעות שאול המלך עשה כשהוא ריחם עליהם, לא שחת את כולם,לכן ה' אמר לו שהדורות הבאים (אנחנו ) נסבול מהם וכל הזמן יהיה לנו בעיות איתם... עולם אכזר!

משתמש כבוד
    One Shot One Kill

לייקים
    1273
    נקודות
    1,034

ימין, לכיוון מרכז.

זה תלוי,

אם אתמול היה פיגוע, אני ימני רצח.
    מי שרוצה ליצור קשר מוזמן לשלוח ה"פ/מייל

AS Roma io non vivo senza te האוואטר של Erik Lamela
    שם פרטי
    יוני
    לייקים
    909
    נקודות
    58
    פוסטים בבלוג
    1
    משפט מחץ
    AS Roma io non vivo senza te.

ימין בטח שימין, לכל אורך הדרך!!
    Erik Lamela 8

משתמש ותיק האוואטר של S.P.Q.R
    לייקים
    990
    נקודות
    405
    פוסטים בבלוג
    4
    משפט מחץ
    אני לא נוסע מהר, אני טס נמוך!

אני ימין.
    אבל חושב שצריך להחזיר שטחים.
    כמו למשל הגדה שעוטפת את נתניה. גרים שם רק ערבים, צה"ל נלחם בהם שם יום-יום.
    למה לא לתת? ושהם כבר יהיו מדינה, אם ירומשם טיל לנתניה - סבבה, צה"ל ירה טיל לשם

ויש עוד מלא שטחים כאלה, מי צריך אותם? יעבור לשלטון פלסטינאי חטפו בראש ממחבלים יאללה למי אכפת.

ולגבי המתנחלים, שישרפו. גם כן זורקים אבנים על חיילים, כולל אח שלי, שימותו מצידי.

One Shot - One Kill

הרב האשכנזי הראשי של אטרף
    שם פרטי
    דניאל
    לייקים
    229
    נקודות
    328

ציטוט נכתב במקור על ידי S.P.Q.R צפיה בהודעה
    אני ימין.
    אבל חושב שצריך להחזיר שטחים.
    כמו למשל הגדה שעוטפת את נתניה. גרים שם רק ערבים, צה"ל נלחם בהם שם יום-יום.
    למה לא לתת? ושהם כבר יהיו מדינה, אם ירומשם טיל לנתניה - סבבה, צה"ל ירה טיל לשם

ויש עוד מלא שטחים כאלה, מי צריך אותם? יעבור לשלטון פלסטינאי חטפו בראש ממחבלים יאללה למי אכפת.

ולגבי המתנחלים, שישרפו. גם כן זורקים אבנים על חיילים, כולל אח שלי, שימותו מצידי.
    ימין

משעשע לראות אנשים שמושפעים בהתקשורת העויינת וחושבים שמתנחלים זה אנשים שקמים בבוקר ואומרים
    "האה אהא איך אני היום מעורר סיטואציות מביכות שירגיזו את כל העם "
    מתנחלים זה לא מפלצות עם כיפות גדולות שמסתובבים בגבעות וזורקים אבנים

מתנחלים זה ימנים שמאמינים בארץ ישראל השלמה, ויודעים שמה שקובע בסופו של דבר הוא "המצב הדמוגרפי".
    זאת אומרת, כל הסכם שיהיה הוא מתחשב בנתונים הדמוגרפים שקיימים בשטח, בין אם חוקיים ובין אם לא.
    כמו שאתה מוכן לוותר על שטחים ליד נתניה עם השתלטות ערבית, הם רוצים שערבים יוותרו על שטחים "לא שימושיים" בבעלות יהודית.
    הם מקריבים את החיים שלהם למען המלחמה הדמוגרפית הזאת, עוזבים את טובות ההנאה שיש במרכז ועוברים לגור בהתנחלויות מתוך אידיאלים טהורים של ארץ ישראל השלמה.
    נכון שיש מקרים קיצוניים, אבל זה לא מעיד על הרוח של האוכלוסייה, אל תשכח גם שהם לא נמצאים במצב פשוט והערבים מתחילים איתם לא פעם.
    מתנחלים שזורקים אבנים על חיילים שמעתי רק במקרה של גוש קטיף, בדרך כלל אלו שזורקים על חיילים זה שמאל קיצוני, נשות מחסום ווטש וכל הזבל האלה.

מורחקים
    לייקים
    164
    נקודות
    68

ימין ועם הזמן ומה שקורה במדינה אני רק נהיה קיצוני יותר ויותר

משתמש באטרף האוואטר של Avi Rikan
    שם פרטי
    שרוליק
    לייקים
    666
    נקודות
    0
    משפט מחץ
    אין דבר העומד בפני הרצון.

ימין, זה ברור.

מורחקים
    שם פרטי
    ישראל
    לייקים
    644
    נקודות
    558
    פוסטים בבלוג
    3

ימין.
    על אף שמחלק מהדברים שכתבת אני מסתייג, אבל בגדול ברור שימין.
    אני עדיין לא חושב ששטחים יותר חשובים מחיי תושבי המדינה והייתי מוכן לוותר על שטחים תמורת שלום, אם אכן היה ניתן להשיג שלום בר קיימא.
    אך במציאות בה אנו נתונים אני לא מאמין שניתן להשיג שלום בר קיימא.

משתמש ותיק האוואטר של S.P.Q.R
    לייקים
    990
    נקודות
    405
    פוסטים בבלוג
    4
    משפט מחץ
    אני לא נוסע מהר, אני טס נמוך!

ציטוט נכתב במקור על ידי Daniel צפיה בהודעה
    ימין

משעשע לראות אנשים שמושפעים בהתקשורת העויינת וחושבים שמתנחלים זה אנשים שקמים בבוקר ואומרים
    "האה אהא איך אני היום מעורר סיטואציות מביכות שירגיזו את כל העם "
    מתנחלים זה לא מפלצות עם כיפות גדולות שמסתובבים בגבעות וזורקים אבנים

מתנחלים זה ימנים שמאמינים בארץ ישראל השלמה, ויודעים שמה שקובע בסופו של דבר הוא "המצב הדמוגרפי".
    זאת אומרת, כל הסכם שיהיה הוא מתחשב בנתונים הדמוגרפים שקיימים בשטח, בין אם חוקיים ובין אם לא.
    כמו שאתה מוכן לוותר על שטחים ליד נתניה עם השתלטות ערבית, הם רוצים שערבים יוותרו על שטחים "לא שימושיים" בבעלות יהודית.
    הם מקריבים את החיים שלהם למען המלחמה הדמוגרפית הזאת, עוזבים את טובות ההנאה שיש במרכז ועוברים לגור בהתנחלויות מתוך אידיאלים טהורים של ארץ ישראל השלמה.
    נכון שיש מקרים קיצוניים, אבל זה לא מעיד על הרוח של האוכלוסייה, אל תשכח גם שהם לא נמצאים במצב פשוט והערבים מתחילים איתם לא פעם.
    מתנחלים שזורקים אבנים על חיילים שמעתי רק במקרה של גוש קטיף, בדרך כלל אלו שזורקים על חיילים זה שמאל קיצוני, נשות מחסום ווטש וכל הזבל האלה.
    איזה מסכניםםם,
    אח שליס יפר לי בדיוק כמה נשק ותחמושת יש להם, שהם קונים מתרומות מאנשים מחו"ל.
    חמושים עד השיניים כמו שאומרים.

One Shot - One Kill

הרב האשכנזי הראשי של אטרף
    שם פרטי
    דניאל
    לייקים
    229
    נקודות
    328

ציטוט נכתב במקור על ידי S.P.Q.R צפיה בהודעה
    איזה מסכניםםם,
    אח שליס יפר לי בדיוק כמה נשק ותחמושת יש להם, שהם קונים מתרומות מאנשים מחו"ל.
    חמושים עד השיניים כמו שאומרים.
    יש להם רישיון לנשק מהמדינה, ורובם אכן נושאים אקדח למטרות ביטחון, אני לא יודע על מה אתה מדבר לגבי התרומות מחו"ל. גם לא שמעתי אי פעם שמתנחלים השתמשו בנשק חם למטרות כמו נקמה בערבים. בטח שלא על "נשקים" מיוחדים, רובים, תתי מקלע וכל מה שהם לא "קונים" מה"תרומות מחו"ל"
    תעריך את האנשים האלה, אם הם לא שם, הערבים היו שם. זוכר את הטילים שהגיעו לאשדוד וליבנה? הם היו מגיעים גם לרחובות ראשון ונס ציונה, ואפילו לגבעתיים ורמת גן.
    הם לא עושים את זה כי כיף לחיות בפריפריה, הם עושים את זה נטו מתוך אהבת הארץ ואהבת ישראל.

משתמש באטרף
    שם פרטי
    יקותיאל
    לייקים
    562
    נקודות
    3,561
    משפט מחץ
    אם שותים לא נוהגים, הבירה יכולה להישפך

רק כי קראתי את זה למרות שלא רציתי, אני אסכם את הוויכוח שהתחיל פה. אם לא היו מתנחלים, הארץ הייתה מתפרקת לאט לאט. זה עוד שטחים שלנו שילכו לערבים.
    ולמי שלא יודע, כבר נפל טיל במרחק יריקה מראשון לציון.
    תתעוררו, בעוד שנה, שנתיים, אולי אפילו חודש תפרוץ פה מלחמה. אם ימשיכו להיות פה אנשים בעד מדינה לשני עמים(עמים עלאק, רק ישראל קיימת) ישראל תיכחד כלא הייתה, ותקום פה מדינה ערבית חדשה.
    Life isn't about finding yourself. Life is about creating yourself

חולצות ובלייזרים אלגנט :
    http://www.iatraf.co.il/showthread.php?t=878363

משתמש ותיק
    שם פרטי
    גיא
    לייקים
    78
    נקודות
    305
    משפט מחץ
    One Love

ציטוט נכתב במקור על ידי Michael9981 צפיה בהודעה
    שבוע טוב לכולם
    סתם לידע כללי:

ימין-אדם בעל כבוד,מאמין בארץ ישראל השלמה.
    הימין מייחס משמעות רבה ללאום ולמורשת הלאומית, ומתייחס אל הלאום כאל המסגרת המאחדת הגדולה ביותר. אי לכך, הימין נוטה להעדיף את בני לאומו על פני בני לאום אחר ומקדש ערכים הקשורים בלאום, כגון אדמת מולדת וכבוד לאומי. בימין הקיצוני ישנה אף לאומנות. בימין קיימת הטענה שמערכת של מדינות לאום בה כל לאום מסדר את ענייניו כראות עיניו ולא מפריע לאחר היא הפתרון האידאלי.
    ימיןבאופן מסורתי הנהיגה את מחנה הימין בישראל תנועת החרות, אשר התאחדה עם מספר מפלגות לגוש שנקרא הליכוד, אשר ייצג את רעיון ארץ ישראל השלמה והציג את עצמו כאנטי-תזה למפלגת העבודה. ימינה מהליכוד נמצאת כיום הבית היהודי (אף כי בעבר, בתור המפד"ל, הייתה זו מפלגה דתית מתונה ובעלת ברית של מפא"י ושל מפלגת העבודה), אשר תומכת בהתיישבות בארץ ישראל כולה, מתנגדת בנחרצות לכל ויתור טריטוריאלי ומקדמת חקיקה דתית שתחזק את זהותה היהודית של המדינה. בקצה הימני של המפה הפוליטית נמצאה בעבר מפלגת מולדת, הדוגלת בטרנספר כפתרון לסכסוך. לימים התאחדה מולדת עם מספר מפלגות ימין קטנות נוספות לגוש שנקרא האיחוד הלאומי, שהתאחד בסופו של דבר עם המפד"ל, והתפצל שנית. ימינה משם נמצאות כיום ישראל ביתנו והאיחוד הלאומי.

מרכז-בדרך כלל אדם אשר נוטה ללכת שמאלה וימינה,קשה לו להחליט ברוב המקרים.
    מרכז - זרם פוליטי שהתחיל בבחירות 1999, עם הקמתה של מפלגת המרכז בראשותם של דן מרידור, יצחק מרדכי ואמנון ליפקין-שחק. מפלגות המרכז מנסות להציג חלופה פוליטית לגושי הימין והשמאל המסורתיים ומערבבות במצעיהן השקפות ודיעות המאפיינים את שני המחנות. מפלגת המרכז הגדולה ביותר עד לימים אלה הנה קדימה, אשר הורכבה בעיקר מיוצאי מפלגת העבודה והליכוד ואשר, יושב הראש שלה אהוד אולמרט היה ראש הממשלה בשנים 2006 - 2009.

שמאל-סוציאליסט בדרך כלל,מאמין בהפרדת הדת מהמדינה,בחלק מן המקרים נלחם בשחיטויות.
    שמאל באופן מסורתי מנהיגה את מחנה השמאל בישראל, אשר נקרא בעבר מחנה הפועלים בשל זיקתו החזקה לסוציאליזם, מפלגת העבודה על גלגוליה השונים, אשר ייצגה את הכלכלה הסוציאליסטית, ובשנות התשעים הובילה את תהליך אוסלו. שמאלה ממפלגת העבודה ממוקמת מרצ – מפלגת שמאל קלאסית אשר דוגלת בהשגת שלום באמצעות ויתורים טריטוריאליים, מדיניות רווחה כלכלית, והפרדת הדת מהמדינה. בנוסף, היא מקדמת מדיניות לחיזוק זכויות מיעוטים כגון ערבים אזרחי ישראל, נכים, פליטים לא יהודים (כגון עובדים זרים) והקהילה ההומולסבית. שמאלה ממנה ממוקמת חד"ש היהודית-ערבית, אשר מהווה חזית של ארגוני שמאל רבים, ביניהם המפלגה הקומוניסטית הישראלית. היא דוגלת בהשגת שלום באמצעות פשרות, בשתי מדינות לשני עמים על בסיס גבולות 4 ביוני 1967, במדיניות כלכלית-סוציאליסטית ובצדק סביבתי (חד"ש הינה סיעה יהודית-ערבית אך לעתים נתפסת בציבור כמפלגה ערבית עקב חוסר ייצוג יהודי בכנסת ה-16).

אז אני בוחר ב...
    ימין ,ימין ,ימין ושוב פעם ימין
    הצבעה נעימה :]
    מי כתב את זה?

גם אני אוהב חצילים! האוואטר של -TiMoNi-
    שם פרטי
    מתיי
    לייקים
    239
    נקודות
    4
    משפט מחץ
    דובה עזבי ת'ילד,דובה עזבי ת'עגל.

ימין.

משתמש כבוד האוואטר של מיכאל
    לייקים
    1513
    נקודות
    0
    משפט מחץ
    בחורות, עירומים, זה חולירע.

ימין.

עמוד 1 מתוך 4 123 ... אחרון >>

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 06:05.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 1,803,038 | הודעות: 7,500,550 | משתמשים: 315,626 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect