קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה


אשכולות דומים

 1. [חדשות] הרבה חדשות ומשהו אחד מאוד מעניין על פאנק .
  על ידי -Edge- בפורום היאבקות/WWE
  תגובות: 5
  הודעה אחרונה: 05-08-2011, 02:01
 2. [מכירה] הרבה הזמנות ומשתמש אחד לrevtt |תציעו
  על ידי seeder בפורום מכירה
  תגובות: 5
  הודעה אחרונה: 21-01-2010, 20:52
 3. [דיון] הכי הרבה צבא בכפר אחד ?
  על ידי aXroZe בפורום Travian
  תגובות: 11
  הודעה אחרונה: 05-06-2009, 19:19
 4. [מכור] מספרי 8 ספרות הרבה !!! | 25 נק' אחד
  על ידי NAOR12345 בפורום מכירה
  תגובות: 0
  הודעה אחרונה: 23-09-2008, 20:19
נושא נעול
מציג תוצאות 1 עד 1 מתוך 1

יש כל כך הרבה תנוחות - ומדריך אחד שמרכז את כולן

 1. #1
  צוות סיפורי זימה
  משתמשת כבוד
  האוואטר של _AnGi_
  שם פרטי
  אנג'י
  תאריך הצטרפות
  10/2010
  הודעות
  1,442
  לייקים
  122
  נקודות
  2,322
  משפט מחץ
  שכבתי לי במיטתי הסתכלתי לשמיים ואמרתי לעצמי "לעזאזל איפה התקרה שלי?" :)
  מין: נקבה

  ברירת מחדל יש כל כך הרבה תנוחות - ומדריך אחד שמרכז את כולן

  68 שלו


  אחד הסוגים של 69, תנוחה זו נקראת 68 המיקום שלו. הפרטנר שוכב מעל הפרטנרית, באופן בו הראש מופנה לכיוון הבוהן. המיקום הוא נהדר עבור שניהם גם ליקוקים וגם מציצות, רק לוודא לשים כרית מתחת לראשו של הפרטנר כדי להפחית את המתח בצוואר. נוח, עמדה זו מקנה הזדמנויות מצוינות למבצעת להשתמש בידיה בכל חלקי הגוף של הפרטנר.


  69


  עמדת 69 נחשבת לתנוחה הכי טובה ליחסי מין אוראליים שכן היא מאפשרת לשני בני הזוג לגרות אחד את השני באותו זמן. בצורה סטנדרטית של 69 הזכר הוא למטה.

  69 הפוך


  69הפוך, בן דודו של תנוחת 69 המסורתית, זו דרך מצוינת כדי לשנות את זוויות. הפרטנר העליון צריך לוודא כי איבר מינו בגובה הנכון, כמו כן הניידות של הפרטנרית נוטה להיות קצת מוגבלת.

  face off


  זוהי דרך מצוינת השותף עומד אפילו לא צריך להזיז שריר!

  מתחילים במצב זקוף למחצה, הפרטנרית מתכופפת במותניים, ונוגעת ארצה עם ידיה, בזהירות לכופף את הראש בין הרגליו של הפרטנר, אל תשכחו לכופף את הברכיים, על מנת להקל על המתח במפרקים. הפרטנר יושב על הקרקע עם הרגליים מתוחות קדימה לפניו.

  אם הגמישות היא בעיה, או התנוחה אינטנסיבית מדי לפרטנרית, אפשר למקם את עצמם באופן דומה לסגנון דוגי - עמידה , ניצול כיסא לתמיכה.

  שער הזהב


  זו התנוחה הכי דומה לתנוחה 69 אוריגינל - תואר של קושי קרוב מאוד ל10! הפרטנרית מתכופפת לאחור על מנת להעניק הנאה אוראלית בעוד שפרטנר מסייע לייצב על ידי תמיכה במותניים או בירכיים. על מנת לבצע תנוחה זו צריך להיות בכושר, גמישים ומלאי הרפתקנות!  69 בכריעה


  בתנוחה זו נדרש יותר כוח מאשר 69 בישיבה, אבל זה הרבה יותר קל מאשר 69 בעמידה. בתנוחה זו דרוש לפרטנר כוח בפלג גוף העליון. עמדה זו נמוכה וקרובה לרצפה מאשר 69 בעמידה, ולכן היא בטוחה יותר ודורשת פחות כוח מצד המתאמן.

  כדי להגיע למצב זה הפרטנר צריך כמות נכבדה של כוח וקצת סבלנות ...המתאמן צריך לכרוע ברך ולעזור לפרטנרית להגיע למצב (אפשר להיעזר בקצה ספה או מיטה), יש למקם את רגליה של הפרטנרית מסביב לצווארו של הפרטנר (אך בעדינות לא לחנוק) ואת ידיה הפרטנרית תכרוך חזק מסביב למותניו של הפרטנר.

  הפרטנר עוטף את הזרועות שלו בחוזקה סביב גבה של הפרטנרית (תוך כדי שמירה על גבו ישר ככל האפשר), חשוב מאוד לשים לב אל הראש של הפרטנרית והצוואר כדי לא לדפוק או לאמץ אותם.

  69 צדדי  Sideways 69 מכניס טוויסט על 69 המסורתי , בכך ששני בני הזוג שוכבים על הצד. וריאציה נחמדה כאשר אף צד לא מרגיש שיש מאמץ על גב, אנשים רבים מוצאים שזה הרבה יותר קל גם עבור צווארם ...ואם אתם ממשיכים להתגלגל, תמצאו את עצמכם בתנוחת 69 או ב 69 הפוך .

  69 בישיבה


  בתנוחה זו דרוש לפרטנר כוח בפלג גוף העליון.

  כדי להגיע למצב זה הפרטנר צריך כמות נכבדה של כוח וקצת סבלנות ...הפרטנר צריך לשבת על כיסא או קצה מיטה ולעזור לפרטנרית להגיע למצב , יש למקם את רגליה של הפרטנרית מסביב לצווארו של הפרטנר (אך בעדינות לא לחנוק) ואת ידיה הפרטנרית תכרוך חזק מסביב למותניו של הפרטנר.

  הפרטנר עוטף את הזרועות שלו בחוזקה סביב גבה של הפרטנרית (תוך כדי שמירה על גבו ישר ככל האפשר), חשוב מאוד לשים לב אל הראש של הפרטנרית והצוואר כדי לא לדפוק או לאמץ אותם.

  69 בעמידה


  אל תחשבו אפילו על לנסות את 69 בעמידה אלא אם כן השותף המרים יכול להרים משקל זהה לזה של בן הזוג השני.

  כדי להגיע למצב זה השותף המרים צריך הרבה כוח, קצת סבלנות ...הפרטנר צריך להתחיל מ 69 בישיבה, ורק לאחר מיקום נכון ונוח של הפרטנרית להמשיך לתנוחת 69 בעמידה

  YMCA


  תנוחה מאוד קשה לביצוע ודורשת אימון פיזי!

  הפרטנרית תכרע ברך ותמקם את הראש על כרית קטנה הנמצאת בין הירכיים של בן הזוג יושב. בשלב הבא, ליישר את הברכיים ולהרים את האגן, חשוב לשמור על שרירי הבטן מכווצים. השותף היושב יכול כעת לסייע לפרטנרית להיכנס סופית לתנוחה.

  כאשר נכנסים לראשונה לתנוחה זו, יתכנו קשיי נשימה עקב הדם הרץ לראש, זה אמור לעבור מהר, אבל אם את מרגישה לא בנוח, יש לצאת מתנוחה ולתת למחזור הדם לחזור לזרימה נורמלית בעמידה.

  68 שלה  אחד הסוגים של 69, תנוחה זו נקראת 68 המיקום שלה. הפרטנרית שוכבת מעל הפרטנר, באופן בו הראש מופנה לכיוון הבוהן. המיקום הוא נהדר עבור שניהם גם ליקוקים וגם מציצות, רק לוודא לשים כרית מתחת לראשו של הפרטנר כדי להפחית את המתח בצוואר. נוח, עמדה זו מקנה הזדמנויות מצוינות למבצע להשתמש בידיו בכל חלקי הגוף של בת זוגתו.

  שר המשקים


  התנוחה הזו אינה מצב אינטימי וחושני כי הפרטנרית אינה חשופה לחלוטין לפרטנר. אך בכל זאת תנוחה מהנה מאוד! המיקום מתאים במיוחד למשחק אנאלי מציצות ועוד.

  המנהרה


  הפרטנר יושב על הרצפה (נשען מעט לאחור) והפרטנרית עומדת בפישוק רגליים מעל פניו. התנוחה היא פופולרית, כי גם לפרטנר וגם לפרטנרית יש מידה רבה של שליטה; הפרטנר יכול ללקק ולמצוץ כרצונו, ואילו הפרטנרית יכולה להוריד את גופה ללחוץ יותר, או ללחוץ פחות, כמו כן יכולה לשלוט באזור המיקוד.

  אם הפרטנר נשען לאחור על קצה ספה או מיטה, הוא יכול גם להשתמש בידיו בכדי להגיע על אזור הגוף התחתון או להגיע עד לאזור השדיים.

  אקרובט


  צורה קיצונית של תנוחת רודיאו. הדרך הקלה ביותר להגיע לתנוחה היא כאשר הפרטנר שוכב על הגב הפרטנרית עוברת מתנוחות רודיאו לשכיבה על גבה. בניגוד לתנוחת הרודיאו, אקרובט מאפשר לפרטנר ללטף את גופה של הפרטנרית.

  אמזון


  האמזון היא תנוחה הנותנת לאישה להיות העליונה ושולטת. זו לא תנוחה קלה להיכנס, אבל זה נותן את לפרטנרית תחושה של שליטה וכוח, .כדי להגיע למצב זה, הפרטנרית כורעת מעל בן הזוג בזמן שהוא שוכב על הגב ואת רגליים שלו מביא לכיוון החזה. אם הפרטנרית מרגישה בנוח עם מאזן שלהם, היא יכולה לתת גירוי ידני נוסף.

  אמזון בכריעה


  תנוחה זו קלה יותר לביצוע מאשר אמזון, בגלל תמיכה נוספת כי הפרטנרית על ברכיים. עמדה זו מאפשרת שליטה מיקומית, כמו גם סיבולת. אל תלכו שולל, בתנוחה זו הפרטנרית עדיין האקטיבית!

  בזכות התנוחה יש זווית ייחודית של חדירה, יש נוף נהדר של אחד לשני מנקודת מבט זו.

  באמזון בכריעה הפרטנרית מקבלת תחושה של כוח, שלא לדבר על חדירה עמוקה וגירוי אפשרי של G-spot!

  אמזון בכריעה הפוך


  זה לא אינטימי וגם לא רומנטי, אבל הפרטנרית בשליטה מוחלטת! בתנוחה זו הפרטנרית מלמעלה כאשר בתנוחה זו כל תנועה נשלטת על ידיה, ואילו הפרטנר לא יכול לעשות דבר אלא לציית ...וליהנות!

  בתנוחה זו הפרטנר שוכב על הגב עם רגליים משוכים עד החזה ככל האפשר.הפרטנרית תשב על המושב שהוקם, הפרטנרית יכולה לייצב את עצמה על ידי ידיה מאחור, הצבתם בצד האחורי של הירכיים של בן הזוג.

  אמזון הפוך


  וריאציה של האמזון הרגיל, אמזון הפוך היא בין התנוחות הקשות. זה לא תפקיד קל להיכנס, אבל זה נותן לפרטנרית תחושה של שליטה וכוח.

  כדי להגיע למצב זה, הפרטנרית כורעת מעל בן זוגה (עם הגב אליו) בזמן שהפרטנר שוכב על הגב ואת הרגליים שלו הביא לכיוון החזה כדי לפתוח אותם בזווית ייחודית. אם הפרטנרית מרגישה בנוח עם מאזן שלהם, היא יכולה לתת גירוי ידני לפרטנר.

  קשת


  כדי לעשות את עמדת קשת, הפרטנרית נכנסת לעמדה לגשר חלקי כאשר כתפיה מונחת על המיטה בעוד בן הזוג נכנס מעמדת כריעה. קשת נותנת זווית חדירה פנטסטית, זה צריך להיות חלק קבוע מהשגרה של כולם. עם זאת, רצוי להשתמש בכרית מתחת לראשה של הפרטנרית כדי להפחית את המתח ואת הסיכון של פגיעה בצוואר שלה.

  כורסה בתמיכת זרועות


  אחת התנוחות היצירתיות יותר, הכורסה היא שעות של הנאה. כדי להגיע למצב זה, הפרטנר מתיישב עם רגליו ישרות ואילו הפרטנרית יושבת מעליו עם הרגליים על הכתפיים שלו ומשתמשת בזרועותיה עבור תמיכה. למרבה הצער, דרוש לא מעט כוח בכדי לבצע את התנוחה הזאת, ולכן ייתכן שיהיה עליכם להתאמן לפני שתוכלו ליהנות מכל תפארתה.

  בוקרת אסיאתית


  בוקרת אסיאתית היא בעצם זהה מאוד לתנוחת הבוקרת הרגילה כאשר ההבדל הוא שבתנוחה זו הפרטנרית מכופפת את רגליה ולא כורעת ברך, אמנם לא עניין גדול אך מאוד מעייף, ולכן בן הזוג צריך להציע תמיכה באמצעות ידיו בכל הזדמנות אפשרית.

  בוקרת אסיאתית הפוך  התנוחה בוקרת אסיאתית הפוך היא וריאציה לבוקרת אסיאתית, והיא בעצם אותה תנוחה אלא שהפרטנרית פונה עם הגב לפרטנר.

  תשומת לב לצריף


  זוהי תנוחה אשר ניתן לבצע אותה בכל כך הרבה מקומות, תשומת לב לצריף היא חלק מהחיים האידיאלי של כל אדם.הפרטנר פשוט עומד או נשען על הקיר בזמן שהפרטנרית מבצעת בו מין אוראלי בכריעה.התנוחה מציעה גישה נהדרת לשק האשכים ולפי הטבעת של הפרטנר (אם הוא בסדר עם קצת משחק אנאלי).  ההמשך בדרך...
  נערך לאחרונה על ידי _AnGi_; 21-06-2011 בשעה 19:45.


 2. קישורים ממומנים

נושא נעול


הרשאות פרסום

 • אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
 • אין באפשרותך לפרסם תגובות
 • אין באפשרותך לצרף קבצים
 • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך


כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 14:02.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 1,867,365 | הודעות: 7,565,665 | משתמשים: 315,624 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect