אהלן,
לכל אלה שלא ממש מבינים בנושא, או אלה שפשוט לא יודעים איך, הנה מדריך במיוחד בשבילכם- איך נרשמים לפייסבוק?

שלב ראשון, כנסו לגוגל וכתבו feacbook (אפשר גם בעברית-פייסבוק. המדריך מראה את דף ההרשמה באנגלית, אבל זה אותו דבר גם בעברית).

אחרי שנכנסתם לדף ההרשמה, זה אמור להראות כך:
שלב שני, אתם ממלאים את הפרטים שלכם מתחת לאיפה שכתוב "sing up".
סגול בהיר- שם פרטי.
אדום- שם משפחה.
השם שלכם ישמש כשם המשתמש שלכם. כלומר, כשתכתבו סטטוס או משהו דומה, או שאנשים יחפשו אותכם, זה השם שהם יראו.

דוגמא:

מאיה **********
אני עושה עכשיו מדריך בפורום אטרף "

סגול ככה: האמייל שלכם. ממליצה לכם לתת אימייל אמיתי, כי לאחר ההרשמה תצתרכו לאשר את משתמש הפייסבוק שלכם, ובעתיד תוכלו לקבל התראות וכדומה למייל שלכם.

ירוק "קיא" :
חזרה על האימייל שלכם.

כחול בהיר: סיסמא.

חום ככה: אתם: בן או בת.

טורקיז ככה: היום הולדת שלכם. הכניסה לפייסבוק היא מגיל 13, לכן זה לא יתן למי שמתחת לגיל 13 להיכנס, אלה אם כן הם מזייפים את הגיל (לא מאוד ממולץ. יש המון סיבות למה פייסבוק הוא מגיל 13.). בתאריך יום הולדת שלכם אנשים יוכלו לכתוב לכם ברכות על הקיר וכדומה.

ועכשיו, אחרי שמילאתם את כל הפרטים, תלחצו sing up ( מסומן בצבע אפרסק).

ספוילר:
(אחרי שנרשמתם-
תכלת- האימייל שלכם.
צהוב- אם אתם מסמנים V פייסבוק יזכור אותכם וככה לא יתנתק לכם מדך הפייסבוק.
ירוק- סיסמא.
ורוד- אם שחכתם סיסמא תלחצו שם לאיפוס.)

שלב שלישי,עכשיו אחרי שנרשמתם אתם מגיעים לעמוד הבא:

[]
צעד מספר אחד- אתר את החברים שלך. פה אתם פשוט נותנים את האימייל שלכם ואת הסיסמא, וככה פייסבוק יכול לאתר אנשי קשר מהאימייל שלכם שיש להם פייסבוק
הפייסבוק לעולם לא יזכור את הסיסמא לאימייל שלך. זה לפחות מה שהם אומרים.
אני לא ממליצה לעשות את זה, אף פעם אי אפשר לדעת מה יקרה, וגם לי אישית אין הרבה אנשי קשר באימייל. אתם יכולים ללחוץ על "דלג\י על שלב זה" (מסומן בשחור)

צעד מספר 2
]כאן אתם ממלאים איפה למדתם, איפה אתם עובדים, איפה אתם עדיין לומדים וכו'. למשל כתבתם שבית הספר התיכון שלכם הוא "אטרף" אז פייסבוק ימצא לכם אנשים שלמדו ב"אטרף" ואולי אתם מכירים אותם.

שוב, אפשר לדלג על שלב זה, לחזור לשלב הקודם אם ברצונכם לערוך, או ללחוץ "שמור והמשך".

צעד מספר 3

I
כאן אתם יכולים פשוט להעלות את תמונת הפרופיל שלכם (אנשים אחרים יוכלו לזהות אותכם ככה). אתם לא חייבים להעלות תמונה, אתם יכולים להישאר עם הברירת מחדל.
שוב, אתם יכולים או לבחור דילוג, הקודם או שמור והמשך.

שלב רביעי

[]
עכשיו למעלה יהיה כתוב לכם מה שאתם רואים בתמונה. פשוט כנסו לאימייל שלכם ותאשרו את המייל.

פשוט תלחצו על הקישור ואתם שם! יתכן ותצטרכו להזין קוד.

זהו! נרשמתם!
בהצלחה בהמשך!

לשאול נוספות אתם מוזמנים לפנות אלי.

קרדיט לי על בניית המדריך