קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

אשכולות דומים

1. תגובות: 29
    הודעה אחרונה: 30-04-2007, 14:22
  2. תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 04-01-2006, 22:49
  3. שמעו מישהו יודע מה התחנה של "ביתניק" גליצהל..
    על ידי ZZohar בפורום אלקטרונית
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 17-12-2005, 16:02
  4. לא יודע מה איתכם
    על ידי בוני בפורום דיבורים
    תגובות: 41
    הודעה אחרונה: 07-11-2005, 22:44
+ תגובה לנושא
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרון >>
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 24

[דיון] טוב שמעו לא יודע מה איתכם פשוט אין לי כוח יותר למועדונים

ברירת מחדל [דיון] טוב שמעו לא יודע מה איתכם פשוט אין לי כוח יותר למועדונים

באמת שאין לי כוח יותר! הביטחון עלה לי בזמן האחרון חשבתי לנסות לעשות אם זה משהו שמה, אבל אין זה פשוט חרא ולא זורם בתכלס מתוך איזה 10 ניסיונות היו לי רק 2 הזדמנויות למשהו, אחת שאני כבר מכיר שבחיים לא היה בינינו אפילו מגע התקרבנו די הרבה אבל היא רצתה ללכת ל"חבר" ולחתוך מהמועדון שלה (תכלס אם היא הייתה נשארת הייתי בטוח זורם איתה לאנשהו משהו בטוח היה קורה) ופעם אחרת שחבר שלי התחיל עם איזה אחת ואני הלכתי על חברה שלה שלגמרי הייתה בקטע אבל משום מה לבת זונה שחבר שלי התחיל איתה פתאום לא התאים לה היא אמרה לחברה שלה בקול "הוא פשוט בן זונה" וחברה שלה אמרה "אבל אני איתו" (כאילו עליי) ופשוט גררה אותה משם, זה הדברים החויביים סבבה, חוץ מזה אני אומר לכם אני רואה מראש כבר את החוסר זרימה ובמיוחד שאני מנסה לבד וחבר שלי שהוא בכללי שפיץ על אומר לי עזוב לא זורם לי לנסות תנסה אתה אני יצטרף, בקיצור בזמן האחרון אני רואה שיוצא לי יותר דברים מפגישות עם בנות בסתם איזה מקום בחוץ מאשר מועדונים, לי כבר אין כוח לכל המשחקים האלה ולכל הניסיונות שלא מובילים לכלום....

עכשיו סתם מעניין אותי מה הדעה שלכם לגבי זה? אתם באמת אוהבים את כל המשחק המטופש הזה של המועדונים?

2. קישורים ממומנים

מת על זה.
    קודם כל תגיע כדי להנות עם חברים אחי , ברגע שאתה בא במיוחד כדי להשיג בנות זה נועד לכישלון , תרקוד תעשה מלא צחוקים אנרגיה חיובית , תסתלבט על אנשים , זה מצויין!
    לאט לאט שאתה מחומם וכבר לא אכפת לך מכלום תתחיל להזרים תבוא לבנות תרקוד איתם , אל תראה בעיינים תוביל , קח להם תיד סובב אותם , תרים אותם , תדבר כמה שפחות ,ותשים כמה שיותר זין על הכל.
    נשמע כאילו אתה אוכל מלא תסבוכים כשאתה במועדון אל תשכח שמועדון זה נטו שפת גוף רוב הזמן ובמידה והראש שלך אוכל בלבלות הגוף שלך ישדר דברים שהוא לא צריך לשדר! ובנות לא ירצו שום עסק איתך מההתחלה , חבר שלך לא רוצה לפתוח הוא לא חייב מה אכפת לך מה הוא רוצה או לא רוצה לעשות? מה אתה שם בשבילו או בשביל עצמך אני לא מבין

מפקח ייעוץ, עזרה ובריאות האוואטר של rodney1
    לייקים
    2386
    נקודות
    150
    משפט מחץ
    אין אישה שלא נותנת, יש גבר שלא יודע לקחת :)

ציטוט נכתב במקור על ידי Iti10 צפיה בהודעה
    באמת שאין לי כוח יותר! הביטחון עלה לי בזמן האחרון חשבתי לנסות לעשות אם זה משהו שמה, אבל אין זה פשוט חרא ולא זורם בתכלס מתוך איזה 10 ניסיונות היו לי רק 2 הזדמנויות למשהו, אחת שאני כבר מכיר שבחיים לא היה בינינו אפילו מגע התקרבנו די הרבה אבל היא רצתה ללכת ל"חבר" ולחתוך מהמועדון שלה (תכלס אם היא הייתה נשארת הייתי בטוח זורם איתה לאנשהו משהו בטוח היה קורה) ופעם אחרת שחבר שלי התחיל עם איזה אחת ואני הלכתי על חברה שלה שלגמרי הייתה בקטע אבל משום מה לבת זונה שחבר שלי התחיל איתה פתאום לא התאים לה היא אמרה לחברה שלה בקול "הוא פשוט בן זונה" וחברה שלה אמרה "אבל אני איתו" (כאילו עליי) ופשוט גררה אותה משם, זה הדברים החויביים סבבה, חוץ מזה אני אומר לכם אני רואה מראש כבר את החוסר זרימה ובמיוחד שאני מנסה לבד וחבר שלי שהוא בכללי שפיץ על אומר לי עזוב לא זורם לי לנסות תנסה אתה אני יצטרף, בקיצור בזמן האחרון אני רואה שיוצא לי יותר דברים מפגישות עם בנות בסתם איזה מקום בחוץ מאשר מועדונים, לי כבר אין כוח לכל המשחקים האלה ולכל הניסיונות שלא מובילים לכלום....

עכשיו סתם מעניין אותי מה הדעה שלכם לגבי זה? אתם באמת אוהבים את כל המשחק המטופש הזה של המועדונים?
    אכלת יותר מידי סרטים אני רואה..
    מועדון- ככל שתהנה יותר בעצמך, ככה יותר בנות יגיעו לאיזור שלך וירצו שתתחיל איתן.
    ככל שתשדר יותר לחץ ויותר נואשות להשיג בחורה (אם אתה מאלה שמסתכלים כל שנייה ימינה ושמאלה לחפש כוסיות..אתה נואש) ככה פחות בנות ירצו להיות בקירבה שלך.
    תירגע. תהנה מהשהייה שלך במועדון, תעשה צחוקים..בסוף גם הבנות יגיעו.

משתמש מתקדם האוואטר של Mario.
    לייקים
    190
    נקודות
    50
    משפט מחץ
    אין דבר העומד בפני הרצון, חוץ מרצון של מישהו אחר...)

מסכים עם כל מילה שאמרו מעליי ומוסף המלצה, תפסיק ללכת למועדונים לכמה שבועות, אחרי זה תחזור.

פשוט אם תמשיך עכשיו זה יעלה לך את אותו הסטייט של היציאות הקודמות ותהיה לך מראש מחשבה "תחרותית", לכן תן לעצמך טפיחות על האגו בחודש הקרוב בדיי גיים או סתם נטורל גיים, ותחזור למסיבות עם רצון לעשות רק כייף כייף וכייף!!!

MARIO - אומנות הפיתוי ושאר זיוני מוח בע''מ.

משתמש משקיע
    לייקים
    80
    נקודות
    1,335
    משפט מחץ
    מי שמאמין שהוא יכול - יכול, מי שלא - כנרא�ה צודק.

תשמעו כנראה משהו לא טוב במה שאני עושה אבל אני נהנה בצורה מטורפת במסיבות, באמת בצורה הכי חזקה שאפשר ומעיף את כולם רוקד עם אנשים שלידי וכו' וכשאני ניגש, עדיין לא הולך.
    איפה שגיתי ?

ורק כדי שתבינו, זה לא באמת מעניין אותי מרוב ההנאה שאני מפיק, אני ממשיך וזורם וצוחק ומצחיק את החבר'ה שלי מהשטויות האלה אבל כל עוד יש אפשרות לסגור, מי אני שיפספס אותה

לייקים
    2386
    נקודות
    150
    משפט מחץ

ציטוט נכתב במקור על ידי Peace צפיה בהודעה
    תשמעו כנראה משהו לא טוב במה שאני עושה אבל אני נהנה בצורה מטורפת במסיבות, באמת בצורה הכי חזקה שאפשר ומעיף את כולם רוקד עם אנשים שלידי וכו' וכשאני ניגש, עדיין לא הולך.
    איפה שגיתי ?
    1- לצאת למועדון. הצלחת.
    2- לעשות צחוקים ולהנות. - הצלחת.
    3- לגשת לבחורה ולנטרל את הפחד גישה. - הצלחת.
    4- לדעת "איך" לגשת, "מה" להגיד ואיך ליצור חיבור מהיר עם הבחורה- נכשלת.

פה שגית.
    אם אתה רוצה תשובה, כנס ללינקייה.
    בגדול? תבנה לעצמך אישיות כובשת.

משתמש משקיע
    לייקים
    80
    נקודות
    1,335
    משפט מחץ
    מי שמאמין שהוא יכול - יכול, מי שלא - כנרא�ה צודק.

ציטוט נכתב במקור על ידי rodney1 צפיה בהודעה
    1- לצאת למועדון. הצלחת.
    2- לעשות צחוקים ולהנות. - הצלחת.
    3- לגשת לבחורה ולנטרל את הפחד גישה. - הצלחת.
    4- לדעת "איך" לגשת, "מה" להגיד ואיך ליצור חיבור מהיר עם הבחורה- נכשלת.

פה שגית.
    אם אתה רוצה תשובה, כנס ללינקייה.
    בגדול? תבנה לעצמך אישיות כובשת.
    חבר אני עברתי את הלינקייה הזאת כבר לפני שנה+, מה לעשות אני יודע, איך לעשות אני גם יודע, הדבר היחיד שלא היה לי זה ביטחון עצמי גבוה ועכשיו גם אותו יש.
    אבל משהו ממה שאני עושה לא טוב למרות שעל פניו כשאני רואה מישהו אחר מצליח הוא עושה בידיוק את אותו הדבר...

אכפת לך להגיד לי איך אתה ניגש ?

ידעתי בערך שאלו התגובות שאני יקבל אז אני ינסה לאט לאט להגיב.

קודם כל GAMA, אני מודה שבמקרה הספציפי של אתמול היה קצת פגם בהנאה בגלל שהיינו 3 חבר'ה אחד הלך לזיין מישהי (כבר אחד פחות בשביל ליהנות), ונשארנו אני ועוד חבר והבנאדם בדרך כלל באמת בא בגישה של ליהנות והוא סוגר די הרבה.

וכן זה בעיה אני כל פעם נופל למלכודת, אני מחפש בנות אבל הקטע שבזמן האחרון הולך לי די טוב יחסית (בלי קשר לשום מועדון) אז חשבתי וואלה אני יבוא למועדון אני לא יראה אף אחד ואף אחת,

בהתחלה אני משחק אותה נאיבי כאילו אני לא יודע שבדרך כלל יש מלא דחיות במועדון, לא הולך ואז אני כבר רואה את הדחיה מרחוק במיוחד כשאני ניגש לבד בעצמי ל2 או 3 בנות, אם כבר אז זה נועד לכישלון וזה לא שאכפת לי ממה שחבר שלי עושה הקטע שאם הוא היה מצטרף אליי היה לי הרבה יותר קל להזרים משהו וגם לו, הוא בעצמו אמר לי לא זורם לי להתחיל ולא תגיד הוא גם רקד מלא, ממש מעט ואני מתפלא עליו כי זה בנאדם שלא אכפת לו מכלום והוא עוד היה בסטלה.

בכל אופן אני כן מתחיל ישר מזה שאני תופס למישהי את היד ורוקד, אני בחיים לא מאלה שמבקשים לרקוד אבל לא זורם, ואני מודה שהיו לי גם קצת בלבלות, באופן כללי אבל הבנתי מה אתה אומר, תודה על התגובה.

ושמעו היו גם את הפעמים שלא הייתי מתחיל בכלל במועדון וניסיתי ליהנות כמה שאפשר וגם לא יצא כלום, אז לדעתי זה לא נכון להגיד שהבנות יגיעו לבד זה פשוט לא ככה, בנות מגיעות לבד רק דרך אנשים שאתם מכירים זכרו את זה.

אה ומריו, זה הקטע לא הייתי במועדון כבר חודש הייתה פגרה... והנה עובדה שעדיין לא היה משהו בכלל אתמול מבחינתי
    נערך לאחרונה על ידי Iti10; 01-06-2012 בשעה 18:52.

Maccabi Haifa F.C

לייקים
    547
    נקודות
    77

הם לא תמיד יבואו לבד, אבל בגלל שאתה תלך למועדון כדי להנות נטו, אתה לא תשים לב שלא סגרת אותו ערב... אני מקווה שאתה מבין למה אני מתכון- תלך, תהנה, ואז באמת לא יהיה לך אכפת אם הבנות יבואו או לא. כשלא יהיה לך אכפת באמת, הן יבואו. חוצמיזה שבמועדונים יש גם ימים שהם יבשים ומה לעשות... פשוט לא להתייאש ולא להתרגש (:

אני לא אומר לא לנסות, שלא תבינו אותי לא נכון. פשוט אל תשים את גורל ההנאה שלך בכמות ההצלחה שלך עם בחורות.
    נערך לאחרונה על ידי BackToLife; 01-06-2012 בשעה 18:52.

אחי אני יסביר לך את הסיטואציה, רוב השירים במועדונים זה מיינסטרים ואני לא מת על מיינסטרים אין מה לעשות והמועדון שאני הולך אליו זה המועדון הכי קרוב אליי לבית שהוא במקרה גם הכי טוב בצפון ובין הטובים בארץ, ועדיין די חלאס כל כך חרוש לי שם וכל כך מכיר בעל פה את השירים שהולכים להיות לפי הסדר שוואלה קשה לי לשקר לעצמי ולהגיד "וואלה אני יהנה היום ולא אכפת לי מבנות", כי בימים שאני לא הולך למועדון הזה אני יכול לפגוש בנות ואז הסיכוי להוציא מזה משהו הוא הרבה יותר גבוה (לפחות ככה זה בזמן האחרון), יש היגיון בזה שדווקא שאתה לא מחפש זה בא אבל אני פשוט לא אוהב להיות פאסיבי.

אתמול לא היה יבש בכלל דרך אגב היה יחסית מפוצץ באנשים, וכן בזה אתה צודק שאני לא צריך לתלות את ההנאה שלי בבנות, אבל הנה למשל הייתה הופעה לא מזמן של להקה שאני ממש אוהב והיוו מלאאא אנשים זה היה יום הסטודנט אני התרכזתי באמת רק בהופעה ונהניתי לאללה תאמת התחילו לדבר איתי 2 בנות אבל אחת סתם צחקה עליי שראו לי את התווית של החולצה (כי בדיוק קניתי חולצה של הלהקה שניה לפני ההופעה חח היה שם דוכן) ומישהי אחרת פשוט אמרה בנימוס שאני קצת תקוע לה באמצע, לא הייתה לי בעיה לפתח שיחה מ2 המקרים אבל זה פשוט לא עניין אותי.

לייקים
    2386
    נקודות
    150
    משפט מחץ

ציטוט נכתב במקור על ידי Peace צפיה בהודעה
    חבר אני עברתי את הלינקייה הזאת כבר לפני שנה+, מה לעשות אני יודע, איך לעשות אני גם יודע, הדבר היחיד שלא היה לי זה ביטחון עצמי גבוה ועכשיו גם אותו יש.
    אבל משהו ממה שאני עושה לא טוב למרות שעל פניו כשאני רואה מישהו אחר מצליח הוא עושה בידיוק את אותו הדבר...

אכפת לך להגיד לי איך אתה ניגש ?
    תראה, אני יכול להגיד לך "אני ניגש בבטחון, זורק איזה משפט ומקווה לתפוס דג ברשת" אבל זה לא באמת ככה.
    זה מאד תלוי בסוטיאציה.
    למשל? אם אני תופס בחורה מסתכלת עליי כמה פעמים, אני מחייך, ניגש אלייה מהצד, מזיז את השעירות שלה מהאוזן שלה ואומר נגיד "את לא יודעת שמבטים עולים כסף?"
    תמיד אפשר להוציא משפט ותמיד יש דרך לגשת.
    הסוד הוא פשוט לגשת עם בטחון. אתה אמור לגשת כשהמשפט "לא מעניין לי תזין אם תדחי אותי, יותר מיזה..אני מאתגר אותך לדחות אותי.." כתוב לך המצח.

משתמש מכור
    שם פרטי
    אודו
    לייקים
    650
    נקודות
    50
    משפט מחץ
    הוא לא מספיק מוחץ אז עדיף שלא

תן איזה ריקוד דפוק שיראה שיש לך ביטחון תוך כדי שאתה מסתכל על מישי שאתה רוצה, כשהיא יוצרת קשר עין תן איזה סימן, תצביע עליה בקטנה ותחייך או משו כזה וכשהיא תשפיל מבט תיגש אליה ותמשוך אותה מהיד באגרסיביות, ותתחיל לרקוד איתה.

זה מה שאני עושה בדרך כלל במקומות שקשה לדבר בהם.

מה שחשוב באמת זה שכשאתה יוצר קשר עין היא תראה שאתה נהנה.

משתמש מתחיל
    שם פרטי
    שושו
    לייקים
    9
    נקודות
    0

כל התגובות שרשמו פה נכונות אבל בעיקרון תלך בשביל להנות זה לא אומר שאם תיראה מישהי חמודה אל תיגש פשוט אל תסרוק את המקום כמו איזה מאבטח ותחפש בנות.
    תהנה תרקוד עם חברים ראית מישהי חמודה?תיגש!

יטינגר, אחת הבעיות הקשות שלי זה שאני פשוט לא מצליח לתפוס קשר עין עם בנות, אני נגיד בסביבה שלהן והן משחקות אותה כאילו לא ראו אותי ואני אוויר, רק אם אני יעשה משהו ממש מטומטם ומפגר נראלי זה ימשוך את המבטים שלהן.

משתמש מכור
    שם פרטי
    אודו
    לייקים
    650
    נקודות
    50
    משפט מחץ
    הוא לא מספיק מוחץ אז עדיף שלא

אז תפוס ביצים ותעשה

+ תגובה לנושא
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרון >>

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 01:52.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 909,287 | הודעות: 6,583,703 | משתמשים: 291,600 | המשתמש החדש ביותר: adishemesh | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect