אי אפשר לקרא להם זוג צעיר – הם כבר לא, מאידך הם גם לא זוג מבוגר – הם עדיין די צעירים, מטופלים בילדים בגיל ביניים שאוטוטו ילכו לחטיבת הביניים, וחיים חיים אינטנסיביים ביותר. הם באים מרקע דתי ממש ועדיין מרגישים קרובים לדת למרות שמצוות רבות כבר אינם מקיימים. כשתראו אותם לא תוכלו להבחין כי הם מתלבשים ממש לפי צו האופנה ויותר מזה. הוא איש הי טק והיא מורה, כלכלית אין להם בעיה.
כשנפגשו שניהם היו פליטי קשר מאכזב ופוגע שנפלו זה לזרועות זו כגלגל הצלה, ודי מהר התחתנו. הוא כבר היה בשל היא עוד לא. הקשר המיני היה אינטנסיבי עוד לפני החתונה, והמשיך כך גם לאחריה, לו היה חשק והיא הרגישה נחשקת. הם נסחפו עם תלאות החיים, עבודה מאומצת ואתגרית, הולדת ילדים ולימודים מקצועיים. הכל שגרתי כמו אצל כל החברים. הם יוצאים לחופשות רק עם הילדים, ומשקיעים בהם את כל מה שהרגישו שהיה חסר להם.
ובכל זאת הם מגיעים, הוא קצת זחוח לא עד הסוף מבין את תלונותיה, בעיקר מתלונן שהסקס כבר לא מה שהיה, שהיא כבר לא נענית בשמחה, שהיא מתלוננת והדברים לא זורמים, שהוא כבר מתחיל עם פחדים, ואז הוא נתקע אפילו במגע ראשוני, מרגיש "קלמזי" לא זורם, כף היד מתחילה להזיע, נתקעת לה על הכתף או בקימורי הגוף שהוא עדיין אוהב – היא מתעצבנת, עובר לה החשק ושניהם נשארים עם חוויה לא כייפית. הוא לא מבין מה קורה, תמיד היא הגיעה לאורגזמה, הוא ידע איך לענג אותה, הוא תמיד דאג שהיא תגמור בכל דרך. גם כי יש לו נטייה לשפיכה מהירה הוא תמיד, תמיד יענג אותה. הם לא ילכו לישון בלי שגם היא גמרה.
וכשהיא גמרה הוא ידע שהיא נהנתה, יש לו הוכחה! אז מה היא רוצה!!
כשמתמשכת השיחה היא אומרת שנמאס לה להגיד כבר מה היא רוצה , היא רוצה עוד ועוד ליטוף ונגיעה, היא רוצה את זה ברכות, היא רוצה את זה ללא מטרה, היא רוצה להנות רק מהמגע היא רוצה את האינטימיות שנרקמת תוך כדי ההוויה, היא רוצה לשוחח איתו בשקט ובלחישה, היא רוצה את ההומור שהיה בניהם לפני ההתחלה. היא לא רוצה שידחוק בה לגמור, היא לא רוצה שיביא אותה לאורגזמה מהירה ועוד אחת אחרי השניה. שם היא ניתקת ממנו ועסוקה בעצמה. ולה כל כך חסר הביחד איתו בתוך ההמולה של הבית והחיים.
היא רוצה לקיים איתו יחסים שלא תמיד תהיה בהם אורגזמה, היא רוצה לחוש ולדעת שהוא רוצה להיות איתה, מתעניין רק בה, נהנה לדבר איתה ולגעת בה, ולא תמיד רק רוצה לגמור ולכן מתקרב אליה ומשתמש בה ובגופה לסיפוק צרכיו – גם אם הוא עושה את זה תוך התחשבות ודאגה רבה לה, עדיין הרצון שלו הוא המנוע לכל העשייה.
הוא היה צריך לחזור מספר פעמים "כמו תוכי" על מה שהיא אמרה, בקשתי שישאל אותה עוד ועוד עד שירד לגמרי לסוף דעתה, הוא הרי שמע את המילים האלה אינספור פעמים ולא קלט – לא כי הוא טיפש או קשה הבנה שלא מבין מה מדברים אליו, לא כי הוא לא מתחשב או לא איכפת לו ממנה, אלא פשוט כי הוא חושב כגבר בכלים של גבר ולא כאישה. הוא היה בטוח שאם היא גמרה משמע נהנתה משמע היא מרוצה משמע היא מסופקת משמע הוא בן זוג מעולה!!
הוא לא מעודכן במחקרים הטוענים שאין בהכרח קשר בין האורגזמות של האישה לבין שביעות הרצון שלה מהיחסים. יש נשים רבות שמעולם לא חוו אורגזמה והן מרוצות מחיי המין שלהן ואחרות שמגיעות תמיד לאורגזמה ואינן מרוצות מחיי המין שלהן.
אז חשבתן שיש מדדים אוביקטיביים למדידת שביעות הרצון של האישה?
וחשבתן שגבר שמביא את בת זוגו לאורגזמה הוא מאהב מצוין?
וחשבתן שכשאמרתן משמע הוא הבין?
טעיתן!