טיפים

עין הרע ,או עין רעה ,כיצד מאבחנים עין הרע ,הכול על עין הרע בדף קמעות וסגולות
קמעות ומוצרים פסולים.

לרבים יש ספרי תהילים וספרי קודש אחרים בארנק בתיק או באוטו
המשמשים אותנו כקמע או להגנה.

לצערי, רבים מספרים אלה פסולים,ולפעמים גורמים לצרות וחסימות.
בספרים אלה מופיע תמונה של רב זה או אחר, וזה בעצם פרסום לרב או לישיבה שלו,תוך ניצול ספר קדוש
תמונה או פרסומת זו הופכים את הספר לפסול,הרי כתוב "לא תעשה לך פסל וכל תמונה"
כמו כן ישנם כרטיסים עם תפילת הדרך מצד אחד,ומצידו השני פרסום או תמונה,דינם כדין ספרים פסולים.

טיפ לברך את עצמנו
אנו נוהגים בדרך כלל להדליק נר עבור צדיק זה או אחר
.לפעמים עבור מישהו קרוב,לבריאות פרנסה או כל ברכה שאנו חפצים לברך
.הפעם נדליק נר עבור עצמנו.דבר שמעטים יודעים שניתן ורצוי לעשות . גם לחשוב על עצמנו בלבד זאת ברכה
לכבוד השנה האזרחית החדשה,לפניכם טיפ אשר בכוחו לתת הצלחה,ולהגשים משאלה שאנו מתברכים בה
יש להדליק נר לבן במהלך היום הראשון של השנה החדשה. ולומר תוך כדי ההדלקה,ענני אדוני ענני, אמן
.נותן אני מבטחי בך השם אלוהינו,שזמן זה הבאה עלינו לטובה,תגשים את משאלותיי.ותענה לתחינתי
....תן לי אדוני.כאן ניתן לבקש את שאנו רוצים,זוגיות וזיווג הגון,בריאות הגוף והנפש,פרנסה טובה ושפע,וכל אשר אנו חפצים
כל אחד על פי הרגשתו ,ובשפתו שלו אין לברך אחרים.

הסרת פחדים וחרדות
טיפ זה מיועד להסיר פחדים וחרדות מאנשים הסובלים מתופעות אלה
פסוקים אלה הם השבעה מתוך הרקיע השביעי שבספר הרזים ,בקרוב יפורסם כאן כל הספר כולל הכישופים הכלולים בו,וכולל זימון שדים ורוחות . אני שוקל אם לצנזר את הספר
לסובלים מחרדות.יש לומר בכל פעם שמרגישים חרדה את הפסוקים 7 פעמים
שא עיניך השמים ואמור: אורפליאל אורפליאל, משביע אני עליך במי שיצרך להודו ולהדרו להאיר עולמו ונתן לך ממשלה ביום שלא תזיקיני ולא תפחידיני ולא אפחד ולא ארעד ותפנה לדרכך לשלום ותתירך ולא תתעכב ללכת מעתה ועד עולם אמן סלה.

ממה נובעת החסימה במזל?
מיתוך הספר שלא נדע מצרות

החסימה יכולה להיגרם ממספר סיבות, הסיבה השכיחה ביותר היא עין הרע:
עין הרע יכולה להיגרם על ידי קרוב משפחה, או חבר קרוב. עין הרע יכולה להיווצר שלא בכוונת זדון, והאדם, לו מיוחסת הטלת עין הרע, עשוי לא להיות מודע לכך.
מקרי עין הרע רבים נגרמים מבני משפחה, למרות שאין סיבה נראית לעין לקנאה או לשנאה, שיכולים להביא לידי ביטוי את הטלת עין הרע. דרך נוספת למשיכת עין הרע היא גאוותנות יתר,
סיבות נוספות לקיום החסימה במזל עשויות להיות נדר שנדרנו ולא קיימנו. לרוב אנו נודרים נדרים במצבים של עצב עמוק או שמחה גדולה, מבלי ליחס להם את החשיבות הראויה. מצבנו הרגשי הייחודי ברגע הנדר עשוי להשכיח את הנדר מאיתנו והלאה. ביום הכיפורים ישנה תפילה מיוחדת להתרת נדרים, אך יום הכיפורים הוא יום אחד בשנה, ובמשך כל השנה יכולות להיות לנדר השלכות שליליות על חיינו. סיבה נוספת יכולה להיות הפלת וולד.או קשר עם גבר נשוי.
סיבה נוספת ושכיחה למדי היא הכישוף. כיום רבים משתמשים באמצעי כישוף או נעזרים במכשפים למיניהם כדי להגיע למטרות שונות, לדוגמה: החזרת אהבה, לגרום למישהו לאהוב אותנו, נעילה (לגרום לאהבה עיוורת), קשירה (לא לאפשר למישהו לאהוב מלבד אדם אחד) וכמובן להרחיק יריב או מתחרה באהבה או בעסקים.
מעטים הם אלה שיודעים את מלאכת הכישוף נאמנה. כל אלה שאינם יודעים, מביאים על עצמם או על אלה שהם עורכים את טקסי הכישוף עבורם חסימות שונות ומשונות בכל תחומי החיים: פגיעה במזל ובהצלחה ועוד.


סגולה להצלחה במשפט

לפני המשפט, מומלץ לאחוז ביד ימין מזוזה כשרה (או להניח יש ימין על מזוזת הכניסה לבית), לעטוף אותה בעור כשר או בד פשתן. לכתוב על דף נוסף (רצוי לבן) את השם במאונך בן שם האמא. ליד כל אות להוסיף את האותיות: ק.ר.ע. ש.ט.ן ואז לקרוא את התפילה.
לפניכם דוגמא:
י - ק.ר.ע. ש.ט.ן.
צ - ק.ר.ע. ש.ט.ן.
ח - ק.ר.ע. ש.ט.ן.
ק - ק.ר.ע. ש.ט.ן.

התפילה:

'למנצח מזמור לדוד: יהוה בעזך ישמח-מלך. ובישועתך מה-יגל מאוד: תאות לבו נתת לו. וארשת שפתיו בל-מנעת סלה: כי-תקדמנו ברכות טוב. תשית לראשו עטרת פז: חיים שאל ממך נתתה לו. אורך ימים עולם ועד: גדול כבודו בישועתך. הוד והדר תשוה עליו: כי תשיתהו ברכות לעד. תחדהו בשמחה את-פניך: כי המלך בטוח ביהוה. ובחסד עליון בל-ימוט: תמצא ידך לכל אויבך. ימינך תמצא שנאיך: תשיתמו כתנור אש לעת פניך. יהוה באפו יבלעם. ותאכלם אש: פרימו מארץ תאבד. וזרעם מבני אדם: כי-נטו עליך רעה. חשבו מזמה בל-יוכלו: כי תשיתמו שכם. במיתריך תכונן על-פניהם: רומה יהוה בעזך. נשירה ונזמרה גבורתך.

כוח השמות והאותיות
והשפעתן על חיינו.מתוך הספר שלא נדע מצרות


על פי הקבלה, יש משמעות רבה לשמות ולאותיות המרכיבות את השמות שניתנים לאדם ביום הולדתו. המשמעות שבשם מעידה על אופיו, מזלו ותפקיד הנשמה בעולמנו.
מי שקובע את שמו של הילוד, על פי האמונה היהודית, הוא האלוהים.
הוא זה אשר קובע את המשך גורלה של הנשמה על ידי השם, שהוא שם בפיהם של ההורים.
ההורים משמשים כצינור בלבד למתן השם. יש אמירה שאומרת "הרב יכול לעזור בכל, מלבד מבמתן השם.
ילוד, אשר הוריו לא נתנו לו שם בהסכמה מלאה, צפוי לבעיות בחיים, בעיקר בתחום הזוגיות.
שמות הניתנים לבני אדם על שם ניפטר ניתנים מתוך הרצון לזכור או להעביר את תכונות הנפטר,הטובות והרעות כאחד. שמות אלה נקראים שמות כבוד. לא מומלץ לתת שם של מי שמת צעיר או בייסורי מחלה קשה .שם זה עלול לפגוע במי שנושא את שמו.
ילוד אשר ניקרה על שם של מישהו אחר,ולא קיבל שם שני לעצמו,נחשב לאדם ללא שם,מאחר ושמו לא שייך לו,אלה לאחר,ודבר זה פוגע בחיי היום יום ובמזל באופן כללי,
שמות הניתנים לילוד שלא בהסכמת שני בני הזוג, יכולים לשבש או להפריע לתפקודו או לייעודו של הילוד, לפגום בגורלו או בתפקידה של הנשמה, אשר חזרה להמשך לימוד וקיבלה שם שלא מתאים ליעודה.
ביהדות היה נהוג מאז ומתמיד לשנות שמות של ילדים, שפיתחו בילדותם מחלות, שונות או נולדו עם פגמים.
ישנם הדוגלים בהוספת שם או אות לשם על מנת לשנות את גורלו של הילוד או האדם בבגרותו.
החלטה לשינוי השם או הוספת אותיות צריכה להינתן על ידי אדם אשר ביכולתו לחשב ולדעת את משמעות השם הקיים ואת משמעות השינוי, כפי שאפרט בהמשך. לכל אות יש את הכוח המאגי הטוב והרע.(על האותיות ניתן לקרוא באתר )
היכולת לשנות את האותיות בשם לטוב ולרע, חייבת להיות מאוזנת ובהתאמה לתאריך הלידה.
בצורה שתהפוך את השם לחיובי ובכך תפתח את מזלו של האדם אל הטוב ואל יעודה של הנשמה בגלגולה הנוכחי.
רוב השמות, אשר בהם יש אותיות כפולות (לדוגמה: שושנה, עודד, לילך ועוד), מסמלים זוגיות סגורה בתוך השם. ואכן,לרוב בעלי השמות עם האותיות הכפולות יש בדרך כלל בעיות בתחום הזוגיות.
במקרה כזה, מומלץ להוסיף שם נוסף(לאחר בדיקת התאמה לתאריך הלידה ושם האימא). אין לקבל עצות של שמות מאחרים, אלא על בעל השם לבחור שם בעצמו ללא ייעוץ.
אסור לקבל שמות או המלצות לשמות מאחרים (רבנים או מיסטיקנים) שמו של אדם,הוא גורלו, ואין לקבל גורל (שם) מאחרים,את גורלנו אנו בוחרים.

קרדיט לבית הרוחות.