קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

אשכולות דומים

1. תגובות: 52
    הודעה אחרונה: 26-01-2011, 14:53
  2. 40 סיבות למה שווה להיות גבר
    על ידי tip tip בפורום דיבורים
    תגובות: 18
    הודעה אחרונה: 19-07-2010, 02:20
  3. תגובות: 44
    הודעה אחרונה: 06-04-2007, 11:05
  4. תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 14-09-2005, 23:38
+ תגובה לנושא
עמוד 1 מתוך 4 123 ... אחרון >>
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 58

[דיון] למה שווה לי להיות לוחם ?

משתמש כבוד האוואטר של Mr. Ingidao
    שם פרטי
    Dror
    לייקים
    119
    נקודות
    33,663
    פוסטים בבלוג
    2
    משפט מחץ
    אם אלף מילים לא יפיקו תקווה תראה מה שתיקה אחת שווה

Question [דיון] למה שווה לי להיות לוחם ?

כולם מדברים על ההוד ההדר והתפארה שמאחורי כל לוחם "חפ''ש"
    אז למה ומדוע ?
    להקריב את החיים שלי על מה ?
    איזה הטבות ושינויים יש לי הלוחם מחייל ג'ובניק ?
    הרי אני משתמש ברגליים כשכל (ראה ערך "קד''ר")
    והג'ובניק יוצא הביתה הרבה יותר סובב סביב בנות, אז מה הקטע ?

הרשו לי להבהיר
    שדבר ראשון יש ערך ומוסר ציוני מאחורי היותך לוחם .
    לא צריך כל הזמן להסתכל ת'כלס יש דברים שהם טיפה מעבר למשהו מופשט כמו יציאות ובנות, התפקיד והת''ש

שאתה יוצא הביתה ומסתכל דרך החלון באוטובוס אתה מתמלא גאווה
    יושב ליד איזה משהיא באוטובוס ויש לך כבר נושא לשיחה אתה אומר לה את רואה את הנק' הזו שם ?
    זה הש.ג. של הבסיס שלי,
    אתמול בערב התחלנו ללכת משם, הנה נעבור את השטח המסולע הזה, רגע אחרי ההר, עכשיועשינו היקוף (כעבור רבע שעה של נסיעה)
    הנה פה עצרנו לעשות הפסקה ראשונה באמצע הלילה
    ואז הכל בחזרה.

דברים אחרים שנראו דפוקים, מקבלים משמעות והווי אחר לגמרי.
    אתה מבין שמכל חומר גלם הכי דפוק שיש אפשר לעשות פלאים.
    הטירונות של לוחם .
    מלמדת אותך להיות נגר, צבע, טבח, מעצב פנים וחוץ, מנקה, מנהל כיור ראשי
    (עם תת ניק מודגש וזוהר), רפד, חובש, סבל, זמר, אצן, ליצן, קוף אבולוציוני ועוד.
    הכל חוץ מלוחם
    עד שאתה מגיע למסלול ומשם לוותיקות.

שאתה לוחם אתה נלחם על דברים שלא מובנים לך בהתחלה אבל אחרי כמה שנים מקבלים פרספקטיבה נכונה
    אתה מקלל את הבוץ הגשם שנכנסים לך לחריץ אבל אתה מתעקש לצאת לפעילות לילה עם המ''מ
    זה מטריף ..

הנה קצת מההטבות שאתם מקבלים מהצבא כלוחמים

תעודת לוחם

תעודת הלוחם מייחדת את המערך הלוחם ומטרתה להגדיל את התגמול הניתן ללוחמים, ולקשור הטבות שונות לבעלי התעודה במהלך השירות (כגון: זכאות להנחה בעת כניסה לאתרים שונים, זכאות לנסיעה חינם בביגוד אזרחי בתחבורה ציבורית וכו') ולאחר השחרור מצה"ל (הטבות של מוסדות להשכלה גבוהה ברחבי הארץ ועוד)
    חיילים לוחמים יהיו זכאים לתעודת הלוחם לאחר 24 חודשי שירות לפחות וצבירת 20 חודשים במקצוע לוחם, אשר בגינם קיבלו תוספת לחימה לשכרם.
    תעודת הלוחם בצירוף עלון הטבות ללוחמים נשלחת ישירות לבית החייל.

משכורת הלוחם

גובה דמי הקיום של חייל לוחם הינו 702.4 ש"ח בחודש ומרכיביו הינם: שכר טוראי, תוספת רמת פעילות א' ותוספת לחימה.

נעלי ריצה

חייל אשר מבצע טירונות לוחמים רובאי 03 ומעלה, זכאי להשתתפות צה"ל ברכישת נעלי ריצה בסך 285 ש"ח. בנוסף מקבל החייל 28.5% הנחה נוספים, לרבות מחירי המבצעים.

סיוע לחיילים לוחמים נזקקים

צה"ל מסייע לחיילים לוחמים אשר מעלים קשיים כלכליים או קשיים סוציאליים, על מנת לאפשר לחייל להתמיד בשירותו הצבאי ביחידות קדמיות. אפשרויות הסיוע הינן רבות ומגוונות. להלן מספר ערוצי סיוע שמאפשר הצבא:

תווי קניה - תווי הקניה ניתנים על-ידי המפקד לחייל המעלה קשיים כלכליים. הסכום השנתי שיאושר לחייל הינו עד 2,000 ש"ח בשנת עבודה.
    זכאות כספית לרכישת מזון - הזכאות ניתנת לכל החיילים הבודדים וחיילים הזכאים לתשלומי משפחה (תשמ"ש), המשרתים ברמת פעילות א' ומעלה. זכאות זו הינה חודשית בגובה 120 ש"ח וניתנת למימוש באחד מסניפי רשת "שופרסל".
    קרן מענקים והלוואות - קרן זו מסייעת לחיילים המעלים קשיים כלכלים על-ידי מתן מענקים (עד 3,000 ש"ח בשנה) והלוואות (עד 1,200 ש"ח).
    פתרונות דיור לחיילים בודדים - דירת בודדים, לינה בקיבוץ, בתי חייל ומתקני הלנה של האגודה למען החייל, השתתפות בשכר דירה ובהוצאות אחזקת דירה.
    תשלומי משפחה - תשלום זה משולם לבת הזוג, הורים או ילד, ונועד להבטיח קיום מינימלי מחייב למשפחה.

הטבות לאחר השחרור מצה"ל

במסגרת תגמול המערך הלוחם, נערכות פעילויות ייחודיות שמטרתן לסייע ללוחם בהיערכות לקראת השחרור מצה"ל. עיקר הפעילויות מיועדות לחיילים מצטיינים על-פי שיקול דעתו של מפקד היחידה:

קורסי צ'ופר שכוללים: קורסי מחשב, קורס מצילים.
    "יש מצב לאזרחות" - סדנא לפיתוח ושיפור יכולות אישיות בהתמודדות עם השחרור, כמנוף להצלחה בחיים האזרחיים.
    מכינה לבגרות - פרוייקט השלמת מקצועות הבגרות במקצועות: אנגלית, מתמטיקה ואזרחות.
    כנסי משתחררים - כנס אשר מציג את מגוון האפשרויות העומדות בפני החייל המשוחרר בתחומים: לימודים אקדמאיים, תעסוקה, זכויות והטבות לחייל המשתחרר מטעם משרד הביטחון, מידע אודות קופות החולים, ביטוח לאומי ועוד.
    חופשות - לוחמים זכאים לחופשת שחרור בת שבועיים בנוסף לחופשת הרגילה האחרונה המגיעה להם (סה"כ 3 שבועות חופשת שחרור).
    קורס נהיגה - שוברים לקורס נהיגה המקנה רשיון סוג 02 או 03.
    קורס הכנה למבחן הפסיכומטרי - צה"ל משתתף במימון של 50% של הקורס לאוכלוסיית הלוחמים, ומאפשר ביצוע הקורס גם שנה לאחר השחרור.

קרן אימפקט

מלגת אימפקט מסייעת במימון שכר הלימוד מתחילת הלימודים ועד סיומם (עד ארבע שנות לימוד), עבור לימודים אקדמאים לתואר ראשון (באוניברסיטה או במכללה) או ללימודי תעודה בכל מוסד לימודים מוכר על-ידי משרד החינוך והעבודה.
    המלגה הינה בגובה $4,000 לשנה לכל סטודנט.
    מטרת התוכנית הינה להעניק מלגות לחיילים משוחררים מהמערך הלוחם (עד שנתיים מיום השחרור משירות חובה או מההתחייבות הראשונה בגין היציאה לקורס קצינים), אשר שירתו שירות מלא ותקין והינם בעלי קשיים כלכלים המגבילים את יכולתם לממן באופן עצמאי את הלימודים. מתן המלגה מחייבת את הסטודנט להתנדב בקהילה במשך כל תקופת הלימודים, בהיקף של ארבע שעות התנדבות שבועיות, וכן לשמור על קשר עם התורם, המממן את מלגתו.

חוק חיילים משוחררים

חוק קליטת חיילים משוחררים מטרתו לסייע לחייל המשוחרר במתן סל קליטה לחיים האזרחיים. חייל משוחרר הזכאי להטבות הקבועות בחוק, הינו כל מי שהשלים 12 חודשי שירות חובה (או פחות מכך אם שוחרר מטעמי בריאות).
    ההטבות שניתנות לחייל המשוחרר על-פי חוק זה הן: מענק שחרור ופיקדון אישי.
    הקרן לסיוע נוסף - עוזרת בסיוע כלכלי לחייל במהלך חמש שנים, מיום סיום שירותו בחובה, במידה וילמד במכינה הקדם-אקדמאית או במסלול הנדסאים/טכנאים.

2. קישורים ממומנים

משתמש משקיע
    שם פרטי
    תום
    לייקים
    32
    נקודות
    170
    משפט מחץ
    כשהראש בתחת חיים מריחים אחרת

הצ'ופרים האלה שווים לתחת, עזוב אותך שטויות בגלל זה אנשים לא הולכים להיות לוחמים.
    כשהראש בתחת החיים מריחים אחרת.

משתמש כבוד האוואטר של Mr. Ingidao
    שם פרטי
    Dror
    לייקים
    119
    נקודות
    33,663
    פוסטים בבלוג
    2
    משפט מחץ
    אם אלף מילים לא יפיקו תקווה תראה מה שתיקה אחת שווה

ציטוט נכתב במקור על ידי techno barzel צפיה בהודעה
    הצ'ופרים האלה שווים לתחת, עזוב אותך שטויות בגלל זה אנשים לא הולכים להיות לוחמים.
    עיקר האשכול שלי לא מדבר על צ'ופרים ללוחמים
    כי אם מה שעמד מאחורי זה

כן פשוט אני לא מוכן לסכן את החיים שלי בשביל המדינת גובי מיסים האלה שלא שמים על אף אחד חוץ מהכסף של עצמם
    מדינת מושחתים
    ושלא נדבר על זה שכל הצבא מורכב מאנשים שלא ראו אזרחות מגיל 18 וגם שהם בני 30(והם נראים משום מה בני 55)הם מתנהגים כמו ילדים בני 16

הנה ההסכם של האפסים שיוצאים לקצונה בשביל קריירה צבאית עם בה"ד 1: "תן לי את הנעורים שלך ואני ייתן לך להיות מפקד על ילדים מסכנים בני 18-21 ותהיה לך עבודה לכל החיים" ..
    כנראה בגלל זה מישהו בדרגת סרן יכול להראות כמו סבא ל3

אז להילחם בשביל המדינה הזאת? ובשביל ההטבות שטות האלה? ממש לא

משתמש ותיק האוואטר של S.P.Q.R
    לייקים
    990
    נקודות
    405
    פוסטים בבלוג
    4
    משפט מחץ
    אני לא נוסע מהר, אני טס נמוך!

ציטוט נכתב במקור על ידי טאקו שמחרבן גלידה צפיה בהודעה
    כן פשוט אני לא מוכן לסכן את החיים שלי בשביל המדינת גובי מיסים האלה שלא שמים על אף אחד חוץ מהכסף של עצמם
    מדינת מושחתים
    ושלא נדבר על זה שכל הצבא מורכב מאנשים שלא ראו אזרחות מגיל 18 וגם שהם בני 30(והם נראים משום מה בני 55)הם מתנהגים כמו ילדים בני 16

הנה ההסכם של האפסים שיוצאים לקצונה בשביל קריירה צבאית עם בה"ד 1: "תן לי את הנעורים שלך ואני ייתן לך להיות מפקד על ילדים מסכנים בני 18-21 ותהיה לך עבודה לכל החיים" ..
    כנראה בגלל זה מישהו בדרגת סרן יכול להראות כמו סבא ל3

אז להילחם בשביל המדינה הזאת? ובשביל ההטבות שטות האלה? ממש לא
    איזה ביזיון למדינה, למה זה מה שאתה מחפש בצבא? הטבות?
    אתה רוצה צ'ופר על זה שאתה תורם למדינה? אתה אמור לתרום, ולא לבקש יותר מדיי. נותנים לך את האופציה להגיע ליחידה קרבית, לתרום למדינה, להתבגר, לפתח את האישיות, ואולי קצת תסבול בדרך ואולי גם המדינה לא שמה עליך קצוץ אבל כל עוד אתה יודע שאתה עשית משהו, שתרמת איכשהו אתה מרגיש סיפוק עצמי וזה הרבה יותר טוב מאשר כל הכסף בעולם.

רוצה כסף? טוס לאמריקה "ארץ האפשרויות". למה מה אתה חושב שמי שבנה את המדינה היה לו את החיים שיש לך עכשיו? בכיף הוא הקריב ת'משפחה, את החיים והחברים שלו בשביל המדינה, כי זאתי היא מדינת ישראל, מדינת היהודים, אין לנו מקום אחר בעולם, ואם אתה רוצה שזה יהיה מקום טוב לילדים שלך ולנכדים שלך, תהיה כבר גבר, תיקח אחראיות, ותתרום למדינה.

לא רוצה קרבי? אין בעיה. אבל יש עוד אלף ואחד דרכים לתרום, וברגע שאתה בוחר לא-לתרום, אתה אפילו לא שווה את המסטיק שעל הנעל שלי.

זה לא עצוב, שאתה רוצה לתרום למדינה אבל לא רוצה לסכן את החיים שלך בדרך. זה עצוב שאין שום רצון לתרום למדינה בין אם החיים שלך בסכנה או לא.

ביזיון.

One Shot - One Kill

ציטוט נכתב במקור על ידי S.P.Q.R צפיה בהודעה
    איזה ביזיון למדינה, למה זה מה שאתה מחפש בצבא? הטבות?
    אתה רוצה צ'ופר על זה שאתה תורם למדינה? אתה אמור לתרום, ולא לבקש יותר מדיי. נותנים לך את האופציה להגיע ליחידה קרבית, לתרום למדינה, להתבגר, לפתח את האישיות, ואולי קצת תסבול בדרך ואולי גם המדינה לא שמה עליך קצוץ אבל כל עוד אתה יודע שאתה עשית משהו, שתרמת איכשהו אתה מרגיש סיפוק עצמי וזה הרבה יותר טוב מאשר כל הכסף בעולם.

רוצה כסף? טוס לאמריקה "ארץ האפשרויות". למה מה אתה חושב שמי שבנה את המדינה היה לו את החיים שיש לך עכשיו? בכיף הוא הקריב ת'משפחה, את החיים והחברים שלו בשביל המדינה, כי זאתי היא מדינת ישראל, מדינת היהודים, אין לנו מקום אחר בעולם, ואם אתה רוצה שזה יהיה מקום טוב לילדים שלך ולנכדים שלך, תהיה כבר גבר, תיקח אחראיות, ותתרום למדינה.

לא רוצה קרבי? אין בעיה. אבל יש עוד אלף ואחד דרכים לתרום, וברגע שאתה בוחר לא-לתרום, אתה אפילו לא שווה את המסטיק שעל הנעל שלי.

זה לא עצוב, שאתה רוצה לתרום למדינה אבל לא רוצה לסכן את החיים שלך בדרך. זה עצוב שאין שום רצון לתרום למדינה בין אם החיים שלך בסכנה או לא.

ביזיון.
    פאק כמה רואים שעוד לא התגייסת זה כזה דיבור של ילד קטן וחמוד שרק אומרים לו שהצבא זה מקום חשוך ואפל שעושה רע לאנשים אבל הוא בוחר לא להבין את זה
    נראה לך שאני ישרת את המדינת מס הזאת שדלק עולה פה 7.14 שקל?? וזה שיש לנו חייל חטוף כבר כמה שנים טובות ולא באמת עושים עם זה משהו? זה רק מראה כמה המדינה שמה עליך את האשכים שלה

מדינה מזדיינת רק את המיסים שלי הם רוצים
    ולטוס לארצות הברית? כן זה יכול להיות חלק מהתכנון.. אני יותר חשבתי על אוסטרליה ולעזוב את המדינת גובי מיסים האלה שהאיכות חיים פה כל כך נמוכה ויקרה שזה לא אנושי כבר

יופי של רעל יש בך.. תראה שאת השירות הצבאי שלך אתה לא תסיים עם הרעל הזה.. יש כאלה שכל הרעל הזה נעלם להם כי הם עולים משפט על איזה שטות כמו זה שהם עלו לשמירה עם מיץ מנגו שהגדירו להם רק מים או חארטה בסיגנון..
    הינה לי במקרה הביאו משפט על השבוע חופש שלי ואני צריך לחזור יום רביעי לבסיס להישפט על שטות.. אחרי שאמרו לי את זה התחלתי להשתגע ומחר אני אצל קב"ן

רק סחר בקצינים יחזיר את גלעד!!!

מנהל ההתקנים האוואטר של rcl-nadav
    לייקים
    267
    נקודות
    6,593

רק בשביל עצמך, זה ישנה אותך ויעשה אותך אדם אחר.

מעטים האנשים יוצאי היחידות הקרביות שאני מכיר שהם לא בני אדם למופת,
    ההקרבה של ה 3 שנים, ההבנה שחבר זה חבר והקשרים שיוצרים לכל החיים...

רק בשביל עצמך כדאי להיות קרבי, היום המולדת לא שווה שנירק לכיוונה, וחי"ר זה לא בדיוק ההפך.

"Adults with imaginary friends are stupid"
    ...

לייקים
    990
    נקודות
    405
    פוסטים בבלוג
    4
    משפט מחץ

פאק כמה רואים שעוד לא התגייסת זה כזה דיבור של ילד קטן וחמוד שרק אומרים לו שהצבא זה מקום חשוך ואפל שעושה רע לאנשים אבל הוא בוחר לא להבין את זה
    נראה לך שאני ישרת את המדינת מס הזאת שדלק עולה פה 7.14 שקל?? וזה שיש לנו חייל חטוף כבר כמה שנים טובות ולא באמת עושים עם זה משהו? זה רק מראה כמה המדינה שמה עליך את האשכים שלה

מדינה מזדיינת רק את המיסים שלי הם רוצים
    ולטוס לארצות הברית? כן זה יכול להיות חלק מהתכנון.. אני יותר חשבתי על אוסטרליה ולעזוב את המדינת גובי מיסים האלה שהאיכות חיים פה כל כך נמוכה ויקרה שזה לא אנושי כבר

יופי של רעל יש בך.. תראה שאת השירות הצבאי שלך אתה לא תסיים עם הרעל הזה.. יש כאלה שכל הרעל הזה נעלם להם כי הם עולים משפט על איזה שטות כמו זה שהם עלו לשמירה עם מיץ מנגו שהגדירו להם רק מים או חארטה בסיגנון..
    הינה לי במקרה הביאו משפט על השבוע חופש שלי ואני צריך לחזור יום רביעי לבסיס להישפט על שטות.. אחרי שאמרו לי את זה התחלתי להשתגע ומחר אני אצל קב"ן

רק סחר בקצינים יחזיר את גלעד!!!
    תגיד לי, למה אתה חושב שאני רוצה להתגייס לשירות קרבי פעיל?למה לי לתרום למדינה?
    מה אני נראלך עושה את זה בשביל שמחיר הדלק ירד? או שגלעד שליט יחזור? או אולי בגלל שאני חושב שזה 'פאן'?

חד-משמעית לא, אני מתגייס בשביל להוכיח לעצמי שאני יכול לעשות דברים שנראים לך אולי, דברים לא רגילים. בשביל להגן על המשפחה, חברים וקרובים אלי, ובשביל שהילדים שלי או אפילו לנכדים שלי יהיה מקום 'טיפה' יותר טוב לחיות בו.
    כי מה לעשות, זה לא אמריקה ולא אוסטרליה פה, זאתי המדינה היחידה בעולם שפועלת בדרכים מוסריות בעת מלחמה, אך עדיין מאשימים אותה בפשעי מלחמה, כשבאותו הזמן מתבצע רצח עם באפריקה. ואני לא יודע מה איתך, בשביל מדינה כזאת? כדאי להילחם.

העולם שלך הוא פשוט שחור על גבי לבן, או שאתה פראייר או שאתה ווינר. ומה לעשות אחי, יש בעולם יותר מזה.

חוץ מזה, ממש לא כדאי להעביר את ה-3 שנים בלשבת על התחת. מילא לעשות משהו, איך אתה חיי עם עצמך ככה שנתיים של פשוט לא לעשות כלום? חח הייתי מתאבד.

One Shot - One Kill

תגיד לי, למה אתה חושב שאני רוצה להתגייס לשירות קרבי פעיל?למה לי לתרום למדינה?
    מה אני נראלך עושה את זה בשביל שמחיר הדלק ירד? או שגלעד שליט יחזור? או אולי בגלל שאני חושב שזה 'פאן'?

חד-משמעית לא, אני מתגייס בשביל להוכיח לעצמי שאני יכול לעשות דברים שנראים לך אולי, דברים לא רגילים. בשביל להגן על המשפחה, חברים וקרובים אלי, ובשביל שהילדים שלי או אפילו לנכדים שלי יהיה מקום 'טיפה' יותר טוב לחיות בו.
    כי מה לעשות, זה לא אמריקה ולא אוסטרליה פה, זאתי המדינה היחידה בעולם שפועלת בדרכים מוסריות בעת מלחמה, אך עדיין מאשימים אותה בפשעי מלחמה, כשבאותו הזמן מתבצע רצח עם באפריקה. ואני לא יודע מה איתך, בשביל מדינה כזאת? כדאי להילחם.

העולם שלך הוא פשוט שחור על גבי לבן, או שאתה פראייר או שאתה ווינר. ומה לעשות אחי, יש בעולם יותר מזה.

חוץ מזה, ממש לא כדאי להעביר את ה-3 שנים בלשבת על התחת. מילא לעשות משהו, איך אתה חיי עם עצמך ככה שנתיים של פשוט לא לעשות כלום? חח הייתי מתאבד.
    כן מישהו צריך לעשות את העבודה השחורה של הצבא החרא הזה אחרי הכל
    אני אומר שיתחילו לשלם לחיילים לפי שעה.. אחר כך נראה מה זה ג'ובניקים שיוצאים בשעה 7 בערב או קרביים שסוגרים 35.. רק ככה אולי חיילים יקומו בבוקר עם חיוך

לפני שאתה הולך לקרבי לך תחפש קצת סיפורים על לוחמים שהאשימו אותם בפשעי מלחמה על זה שהם השתמשו בילד ערבי שזורק עליהם אבנים בתור מגן אנושי או עוד סיפורים בסיגנון.. יש אין ספור סיפורים כאלה שהצבא מעניש את החייל שנלחם בשביל המדינה הזאת כי מה שהוא עשה לא נראה טוב בעיניי העולם(שזה בעצם כל המהות של הצבא הזה.. שיסתכלו עלינו בעין יפה)

משתמש כבוד האוואטר של Flash
    לייקים
    390
    נקודות
    586

אל תקשיב לטאקו
    הוא קוקסינל שעושה שבוע שבוע שמירות במקום 5-9 סגור ונטחן עם מצלמות בבוטקה ואסור לו להביא מנגו\מחשב\טלווזיה לבוטקה
    רק ג'ובניקים הומאים מסכימים לדברים כאלה ובגלל זה הוא סובל
    אבל הוא משתפר לאט לאט הולך לקבן
    ואם הוא לא יהיה הומו הוא יוציא כמה שובעות גימלים נפשיים ויתחיל להיות חייל לעניין

ציטוט נכתב במקור על ידי Flash צפיה בהודעה
    אל תקשיב לטאקו
    הוא קוקסינל שעושה שבוע שבוע שמירות במקום 5-9 סגור ונטחן עם מצלמות בבוטקה ואסור לו להביא מנגו\מחשב\טלווזיה לבוטקה
    רק ג'ובניקים הומאים מסכימים לדברים כאלה ובגלל זה הוא סובל
    אבל הוא משתפר לאט לאט הולך לקבן
    ואם הוא לא יהיה הומו הוא יוציא כמה שובעות גימלים נפשיים ויתחיל להיות חייל לעניין
    אתה עוקב אחריי ההודעות שלי נכון?

לייקים
    390
    נקודות
    586

אתה עוקב אחריי ההודעות שלי נכון?
    כל פעם שאתה שולח הודעה בפורום זה שולח לי SMS לפלאפון

לייקים
    990
    נקודות
    405
    פוסטים בבלוג
    4
    משפט מחץ

חח איזה מצחיקים אתם...וואלה פלאש, לא הבנתי מילה, אפילו לא מילה אחת מההודעה שלך.

טאקו שמחרבן גלידה....וואלה, ת'יודע כמה סיפורים שמעתי על דברים כאלה שסיפרת, ובאף אחד מהמקרים, אף פעם לא היה משפט, מהסיבה הפשוטה שאף פעם אף גורם צבאי לא שמע על אותם סיפורים. מה שנקרא מצד המפקדים - להעלים עיין.

אז אם אתה לא חכם, ומזמינים אותך לחקירה, ושואלים אותך "השתמשת באותתו ילד בתור מגן?" ואתה עונה " כן, אבל.........." אז יצאת אשם.
    אבל אם ת'בא ואתה עונה להם "ילד? איזה ילד, לא זכור לי שום ילד. לא זכור לי בכלל שהייתי שם, תזכיר לי באיזה תאריך כל זה התרחש?" ואתה מזיין להם ת'שכל בצורהמטורפת, אז אין מצב שיאשימו אותך במשהו - וזה בדוק.

קיצר, החלטנו שטאקו שמחרבן גלידה קיצוני מדיי בדעותיו, ואיכשהו הצליח לקשר בין מחירי הדלק, וגיוס לצבא.

One Shot - One Kill

חח איזה מצחיקים אתם...וואלה פלאש, לא הבנתי מילה, אפילו לא מילה אחת מההודעה שלך.

טאקו שמחרבן גלידה....וואלה, ת'יודע כמה סיפורים שמעתי על דברים כאלה שסיפרת, ובאף אחד מהמקרים, אף פעם לא היה משפט, מהסיבה הפשוטה שאף פעם אף גורם צבאי לא שמע על אותם סיפורים. מה שנקרא מצד המפקדים - להעלים עיין.

אז אם אתה לא חכם, ומזמינים אותך לחקירה, ושואלים אותך "השתמשת באותתו ילד בתור מגן?" ואתה עונה " כן, אבל.........." אז יצאת אשם.
    אבל אם ת'בא ואתה עונה להם "ילד? איזה ילד, לא זכור לי שום ילד. לא זכור לי בכלל שהייתי שם, תזכיר לי באיזה תאריך כל זה התרחש?" ואתה מזיין להם ת'שכל בצורהמטורפת, אז אין מצב שיאשימו אותך במשהו - וזה בדוק.

קיצר, החלטנו שטאקו שמחרבן גלידה קיצוני מדיי בדעותיו, ואיכשהו הצליח לקשר בין מחירי הדלק, וגיוס לצבא.
    יש לך מושג כמה שטויות דיברת עכשיו?

לייקים
    390
    נקודות
    586

כן מה המפקד יראה אותך עם לפטופ מאונן על פורנו
    ואתה תגיד במשפט לא זוכר דבר כזה הקצין היה בהזיות מהאוכל בחדר אוכל :|
    באמת?

+ תגובה לנושא
עמוד 1 מתוך 4 123 ... אחרון >>

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 04:05.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 1,805,762 | הודעות: 7,503,282 | משתמשים: 315,626 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect