קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

אשכולות דומים

1. [שאלה] [ייעוץ] לקדם עניינים משיחה בוואטסאפ ..
    על ידי חסוי ביותר בפורום אימון אישי - קואצ'ינג
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 20-11-2012, 00:07
  2. [ייעוץ] איך לקדם עניינים בזמן שיעור ?
    על ידי stokstok בפורום פיקאפ ושיפור עצמי
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 21-03-2012, 21:35
  3. שאלה|כדאי לקדם עניינים???
    על ידי משתמש אנונימי בפורום פיקאפ ושיפור עצמי
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 30-05-2011, 15:29
  4. [ייעוץ] הדרך הנכונה לקדם עניינים
    על ידי TOM91 בפורום פיקאפ ושיפור עצמי
    תגובות: 12
    הודעה אחרונה: 02-03-2011, 13:30
  5. [שאלה] איך לקדם עניינים עם ידידות
    על ידי Benb בפורום פיקאפ ושיפור עצמי
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 04-07-2010, 10:33
נושא נעול
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרון >>
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 25

[ייעוץ] לקדם עניינים משיחה בוואטסאפ ..

ברירת מחדל [ייעוץ] לקדם עניינים משיחה בוואטסאפ ..

ילדה מהכיתה (סיימתי לימודים לפני חצי שנה) שלחה לעצמה תמונה של החומר בלימדוים ומאז ישלי אותה בוואטסאפ , עד עכשיו אמרתי לעצמי שבגלל שנגמר הלימודים אז
    אין טעם לנסות איתה משהו , אבל החלטתי לשלוח לה הודעה.
    (יש לה תמונה של כלב יפה בוואטסאפ , אז מזה התחלתי שיחה , בצורה לא משהו אבל זה הפתיח היחידי שלא היה מוציא אותי עוד יותר נידי)

אני - 16:02
    אחד הכלבים היפים יש בתמונה!
    את צילמת ?

היא - 16:39
    לא
    חח

(פה נדפק לי האנטרנט אז לקח לי זמן לענות)

אני - 18:32
    אה חח איזה מבאסץ את, לא גייסו אותך כבר ?

היא - 18:34
    לא מתגייסת
    מי זה דרך אגב

אני - 18:36
    למה לא ? זה X מה לא מזהים בתמונה ? חח חוצפנית

היא -
    אין לך תמונה
    חחחח
    איזה X ?

אני-
    (שם משפחה), ומה אין תמונה בטח שיש

היא-
    הא
    חחחח ואי (:

לא זוכרת מתי פעם אחרונה דיברתי עם מישהו מהכיתה

אני-
    כן אה
    אני מתגעג לבצפרר
    אפילו ל(מורה מעצבן בבצפר) אני לא מאמין על עצמי

היא-
    איכ אני מזה לא מתגעגעת
    אני עושה עכשיו לשון ב'
    צריכה להוציא מלא כסף על מורה עכשיו

אני
    מהה

היא-
    אני לא מצליחה להשתחרר מהלימודים האלה

אני -
    חח חשבתי את חכמה
    איך לא סיימת עבר חצי שנה

היא-
    ואללה לא בלשון
    חחח

אחרי 6 דקות ,היא שלחה לי הודעה במקום לחברה שלה :
    שרלילההה זה מה שאת חחח3>

אני -
    תודה

היא-
    אפוססססס
    לא לך

חחחחח ><

אחרי 8 דקות בלי שיחה :

היא-
    יש לך בגרות מלאה ?

אני (עניתי אחרי 8 דקות)
    כןן, הכל בזכות X (המחכנת)
    אין עליה בעולם.

זהו כאן נגמרה השיחה, האמת אני מרגיש מטומטם שאני כותב את זה פה , אבל למה לא , אני לא מכיר פה אף אחד ואני צריך להתקדם.

לשאלה -
    1
    אחרי שעבר שבוע מאז השיחה , איך אני יכול לפתוח את השיחה שוב מבלי לצאת נואש ונידי ורודף ?
    2)
    איך אני יכול להפוך את השיחה הסתמית הזאת למשהו יותר רציני ?

2. קישורים ממומנים

מפקח ייעוץ, עזרה ובריאות האוואטר של rodney1
    לייקים
    2386
    נקודות
    150
    משפט מחץ
    אין אישה שלא נותנת, יש גבר שלא יודע לקחת :)

דבר ראשון- הנושא הזה לא מתאים לפורום הזה. זה פורום לאימון אישי, לא פיקאפ או מתבגרים ומתגברים. דע להבא.
    דבר שני- אם בזמן הבצפר הייתם מדברים ויש לך כימיה עם הבחורה הזאת, זתומרת שיחה יותר ארוכה מ3 דקות וחצי...אז אתה יכול להתחיל לקדם עיניינים כמו שאמרת.
    לפי מה שראיתי בשיחה, אתה יודע לדבר, וגם היא ניסתה לפתח שיחה (כשהיא שלחה לך הודעה אחרי כמה דקות בעצמה) אז לפי דעתי, אתה יכול לעשות צעד יותר בוגר ויותר "גברי" ולשאול אותה כזה בלי שום הקדמה או משו.. "בקיצר, XX, עזבי אותך בצפר עכשיו חח מתי באלך להפגש?"

Maccabi Haifa F.C

לייקים
    547
    נקודות
    77

כמו שאמרו לך למעלה זה לא הפורום המתאים, וכדאי שתדע שזה לא נראה כאילו הקשר שלכם להיט. היא לא זכרה מי אתה והיית איתה בכיתה. עבר כבר מלא זמן מאז השיחה הקודמת.

מה שאתה יכול לעשות זה לדבר איתה עוד פעם, לעבור לאט לאט לטלפון, ולהזרים את זה משם. אם תנחית עליה מכה שאתה רוצה להיפגש... קשה לי להאמין שהיא תרצה. בכל מקרה, תנסה לחזק איתה את הקשר קודם ולדבר איתה יותר. אח"כ תתקשר אליה ותקבעו להיפגש. משם לא צריך להסביר.

משתמש משקיע
    שם פרטי
    הקיפוד העוקץ
    לייקים
    455
    נקודות
    7
    משפט מחץ
    קח נקודה למחשבה: .

אחלה שיחה בהתאם למצב שתיארת.
    מצא כמה נקודות עניין ביניכם (בעיקר נושא משותף או שניים), תעביר את זה לפייסבוק ומשם תתחיל לחתור לפגישה.

באופן כללי לא ממליץ לך לתלות תקוות על מקרה ספציפי או בחורה ספציפית, עדיף שתנסה למצות את המיטב מהסיטואציה הזאת (בדגש על ללמוד ממנה לפעמים הבאות) בזמן שאתה משקיע בבחורות נוספות במקביל, אם אין, צא להכיר כמה.
    נערך לאחרונה על ידי XsonicX; 20-11-2012 בשעה 21:10.

ציטוט נכתב במקור על ידי rodney1 צפיה בהודעה
    דבר ראשון- הנושא הזה לא מתאים לפורום הזה. זה פורום לאימון אישי, לא פיקאפ או מתבגרים ומתגברים. דע להבא.
    דבר שני- אם בזמן הבצפר הייתם מדברים ויש לך כימיה עם הבחורה הזאת, זתומרת שיחה יותר ארוכה מ3 דקות וחצי...אז אתה יכול להתחיל לקדם עיניינים כמו שאמרת.
    לפי מה שראיתי בשיחה, אתה יודע לדבר, וגם היא ניסתה לפתח שיחה (כשהיא שלחה לך הודעה אחרי כמה דקות בעצמה) אז לפי דעתי, אתה יכול לעשות צעד יותר בוגר ויותר "גברי" ולשאול אותה כזה בלי שום הקדמה או משו.. "בקיצר, XX, עזבי אותך בצפר עכשיו חח מתי באלך להפגש?"
    אוקי , פשוט לא ידעתי איפה זה כן מתאים .
    אני חושב שלזרוק עכשיו רעיון לפגישה הוא מוקדם מידי , אבל אתה די צודק בקטע של צעד בוגר .
    עכשיו אחרי שעברו יותר מ7 ימים מאז השיחה איך אני פותח אותה שוב ? אני לא רוצה להראות רודף או נידי . ואני לא מצליח לחשוב איך אני יכול לפתוח שיחה מחדש, אזה ניראה כאילו רציתי להתחיל איתה והפסקתי באמצע - מבאס אותי אבל זה כבר קרה ..
    ציטוט נכתב במקור על ידי -ToM- צפיה בהודעה
    כמו שאמרו לך למעלה זה לא הפורום המתאים, וכדאי שתדע שזה לא נראה כאילו הקשר שלכם להיט. היא לא זכרה מי אתה והיית איתה בכיתה. עבר כבר מלא זמן מאז השיחה הקודמת.

מה שאתה יכול לעשות זה לדבר איתה עוד פעם, לעבור לאט לאט לטלפון, ולהזרים את זה משם. אם תנחית עליה מכה שאתה רוצה להיפגש... קשה לי להאמין שהיא תרצה. בכל מקרה, תנסה לחזק איתה את הקשר קודם ולדבר איתה יותר. אח"כ תתקשר אליה ותקבעו להיפגש. משם לא צריך להסביר.
    הקשר באמת לא להיט , והיא לא זיהתה אותי כי היא לא רואה תמונה בוואטסאפ ואני כן כי היה לי אותה והיא החליפה מכשיר
    ציטוט נכתב במקור על ידי XsonicX צפיה בהודעה
    אחלה שיחה בהתאם למצב שתיארת.
    מצא כמה נקודות עניין ביניכם (בעיקר נושא משותף או שניים), תעביר את זה לפייסבוק ומשם תתחיל לחתור לפגישה.

באופן כללי לא ממליץ לך לתלות תקוות על מקרה ספציפי או בחורה ספציפית, עדיף שתנסה למצות את המיטב מהסיטואציה הזאת (בדגש על ללמוד ממנה לפעמים הבאות)
    בזמן שאתה משקיע בבחורות נוספות במקביל, אם אין, צא להכיר כמה.
    לגבי לתלות תקווה , אתה מאוד צודק .. זה מה שגורם לי לחשוב פעמיים וזה לא טוב אני מניח

תודה על התגובות , אבל הבעיה היא כמו שאמתי למעלה :
    "אחרי שעברו יותר מ7 ימים מאז השיחה איך אני פותח אותה שוב ? אני לא רוצה להראות רודף או נידי ."

Maccabi Haifa F.C

לייקים
    547
    נקודות
    77

פשוט תגיד לה "היי" מה הבעיה? אם היא לא תרצה לדבר היא תסנן יופי.

לייקים
    2386
    נקודות
    150
    משפט מחץ

"היי"
    "מה קורה?"
    "מה המצב?"
    אם באלך לדפוק משפט אז אפשר "מהה..לאן נעלמת??"

ציטוט נכתב במקור על ידי -ToM- צפיה בהודעה
    פשוט תגיד לה "היי" מה הבעיה? אם היא לא תרצה לדבר היא תסנן יופי.
    ואללה צודק, תודה

אני יודע שאני חפרתי בנושא אבל אני פשוט חסר ידע וניסיון לכן השאלות המפגרות שלי …

אחרי שעברה חצי שנה מהלימודים דיברתי איתה לראשונה בוואטסאפ , ואחרי השיחה עברו 20 ימים.
    איך אני יכול לפתח שיחה שוב אחרי הזמן הזה מבלי לצאת נידי , מחזר , רודף ??
    אני יודע שזה לא סיפור ואני לא אמור לאכול סרטים אבל זה מה שקורה לי סעמק חח

Maccabi Haifa F.C

לייקים
    547
    נקודות
    77

אם אתה יכול להיפגש איתה דרך חברים זהה יהיה יותר טוב. אם לא אז עדיף את זה מאשר כלום.

לייקים
    2386
    נקודות
    150
    משפט מחץ

ציטוט נכתב במקור על ידי חסוי ביותר צפיה בהודעה
    אני יודע שאני חפרתי בנושא אבל אני פשוט חסר ידע וניסיון לכן השאלות המפגרות שלי …

אחרי שעברה חצי שנה מהלימודים דיברתי איתה לראשונה בוואטסאפ , ואחרי השיחה עברו 20 ימים.
    איך אני יכול לפתח שיחה שוב אחרי הזמן הזה מבלי לצאת נידי , מחזר , רודף ??
    אני יודע שזה לא סיפור ואני לא אמור לאכול סרטים אבל זה מה שקורה לי סעמק חח
    \

אתה צודק. אם תשלח עכשיו שוב הודעה, אתה באמת תצא נודניק ונידי. היא פשוט תשמע את הצליל של ההודעה, תסתכל על המסך ותראה תשם שלך מופיע שם והיא תגיד לעצמה "עוד פעם החפרן הזה..? מה הוא רוצה ממני עכשיו?" אתה לא רוצה את זה.
    עדיף באמת שתגיע אליה דרך המעגל החברתי שלך (חברים) או שפשוט תנסה לדבר איתה בדרך אחרת - פייסבוק למשל.

לא היתה זרימה בשיחה, זאת שיחה סתמית, מצטער אחי אבל ככה קשה לקדם עניינים. הבחורה עצמה זורמת שזה כבר טוב..
    אני בניגוד לרודני חושב שאתה צריך לשלוח הודעה בוואטסאפ, זה בטח עדיף על פייסבוק. אם אתה מכיר חבר שלומד לשון ב' תשאל אותה אם הם באותה כיתה שאל אותה איך הולך תעקוץ אותה שבדוק היא לא עוברת דיסלקט כותב יותר טוב חח.. ומשם תזרום אבל אל תעצור אחרי 2 דקות שיחה כי אז זאת שוב תהיה שיחה סתמית, תנסה שזאת תהיה שיחה קלילה ולא מאולצת.

אתה מתעסק ביותר מדי "נידי" וכל מיני מילים כאלה, זאת סתם אמונה מגבילה. תנסה לשלוח הודעה כמו שאמרתי אני מאמין שהיא תענה לך ואם תהיה זרימה טובה אין סיבה בעולם שהיא תגיד שאתה נואש וכל מיני חארטות כאלה, ואם לא? על הזין היא הפסידה.
    נערך לאחרונה על ידי levental; 28-11-2012 בשעה 08:14.

מה יש לך לדבר עם המטומטמת, אפילו בגרות אין לה...

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחח

לייקים
    2386
    נקודות
    150
    משפט מחץ

ציטוט נכתב במקור על ידי levental צפיה בהודעה
    אתה מתעסק ביותר מדי "נידי" וכל מיני מילים כאלה, זאת סתם אמונה מגבילה. תנסה לשלוח הודעה כמו שאמרתי אני מאמין שהיא תענה לך ואם תהיה זרימה טובה אין סיבה בעולם שהיא תגיד שאתה נואש וכל מיני חארטות כאלה, ואם לא? על הזין היא הפסידה.
    וואלה? אם בחורה שנראית סבבה מינוס, זתומרת לא הכי מציאה בעולם מבחינתך מתחילה לשלוח לך אסמסים ומראה לך התעיינות, אתה זורם איתה בהתחלה אבל לא מראה כל כך הדדיות כלפיה (היא רוצה, אתה לא) ואז לאט לאט הבחורה מתחילה לשלוח יותר ויותר אסמסים ומתחילה באיזה שהוא שלב לשגע אותך עד שאתה מדבר עם חבר שלך ויוצא לך מהפה משהו כזה "בואנה אחי...זוכר את X? היא התחילה לשגע אותי באסמסים..אין לי כח אליה, היא לא עוזבת אותי! מה אני עושה איתה עכשיו? איך אני מוריד אותה?" מה אתה אומר על זה? זה אמיתי וזה יכול לקרות. זה מה שאני לא רוצה שיקרה לבחור שלנו כאן. אם הוא ישגע את הבחורה יותר מידי היא תשים אותו פשוט "בצד" מבחינתה.
    ציטוט נכתב במקור על ידי D@nIeL צפיה בהודעה
    מה יש לך לדבר עם המטומטמת, אפילו בגרות אין לה...
    מאיפה אתה יודע שהיא מטומטמת? נו אז מה שאין לה בגרות? גם לי אין. רק בגלל שאתה קורא לבחורה שאתה לא מכיר אותה מטומטמת ואתה לוקח את החלק של הבגרות ברצינות, כבר מראה עליך דברים לא טובים..תחשוב טוב לפני שאתה כותב.
    נערך לאחרונה על ידי rodney1; 28-11-2012 בשעה 14:36.

ציטוט נכתב במקור על ידי rodney1 צפיה בהודעה
    וואלה? אם בחורה שנראית סבבה מינוס, זתומרת לא הכי מציאה בעולם מבחינתך מתחילה לשלוח לך אסמסים ומראה לך התעיינות, אתה זורם איתה בהתחלה אבל לא מראה כל כך הדדיות כלפיה (היא רוצה, אתה לא) ואז לאט לאט הבחורה מתחילה לשלוח יותר ויותר אסמסים ומתחילה באיזה שהוא שלב לשגע אותך עד שאתה מדבר עם חבר שלך ויוצא לך מהפה משהו כזה "בואנה אחי...זוכר את X? היא התחילה לשגע אותי באסמסים..אין לי כח אליה, היא לא עוזבת אותי! מה אני עושה איתה עכשיו? איך אני מוריד אותה?" מה אתה אומר על זה? זה אמיתי וזה יכול לקרות. זה מה שאני לא רוצה שיקרה לבחור שלנו כאן. אם הוא ישגע את הבחורה יותר מידי היא תשים אותו פשוט "בצד" מבחינתה.
    .
    מאיפה אתה יודע שהוא נראה סבבה מינוס? ובנות זה לא גברים אומנם יופי כן חשוב אבל כימיה וזרימה חשובים יותר ואם מבחינתה היופי גורם משפיע יותר אז וואלה היא לא בחורה ברמה כנראה אם היא תפסול רק ע"פ יופי.
    שוב, אין סיבה בעולם שיהיה לה דיבור כזה אם כיף לדבר עם הבנאדם. זה יכול לקרות לו וזה תלוי איך האינטראקציות שלו עם אנשים.

אני חושב שהוא צריך להמשיך לדבר איתה בוואטסאפ ובמקביל להוסיף אותה בפייס אבל את האינטראקציה עדיף שימשיך בואטסאפ, לא יודע איך זה אצל אחרים אני בד"כ לוקח טלפון ופייס ביחד, אבל לדעתי אם אתה לוקח גם פייס וגם טלפון ומדבר בעיקר בפייס זה סוג של הליכה לאחור.

נושא נעול
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרון >>

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 00:51.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 916,075 | הודעות: 6,590,882 | משתמשים: 291,741 | המשתמש החדש ביותר: smoveateets | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect