קהילות פורומים, הורדות, יעוץ ותמיכה

אשכולות דומים

1. [חיזוק]השבת 3
    על ידי srvi12 בפורום יהדות
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 28-04-2011, 20:13
  2. [חיזוק]השבת 2
    על ידי srvi12 בפורום יהדות
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 27-04-2011, 23:15
  3. [הימורים] משחקי השבת
    על ידי Alonh בפורום הימורים ו-Winner
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 05-11-2005, 20:18
+ תגובה לנושא
מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך 7

{חיזוק]השבת 1

הקב"ה אני אוהב אותך!!! האוואטר של srvi12
    שם פרטי
    יעקב
    לייקים
    24
    נקודות
    0
    משפט מחץ
    מי שפוחד מאחד - לא פוחד מאף אחד!!!

ברירת מחדל {חיזוק]השבת 1

בס"ד
    תקראו את זה,אפילו שזה ארוך!זה חשוב!!
    בעז"ה נפרט את גדולתה של השבת ומה היא מסוגלת,למה טוב לשמור את השבת ,חומרת חילול השבת ועוד...

השבת!! "יום השישי ויכלו השמים והארץ וכל צבאם ויכל אלהים ביום השביעי מלאכתו אשר עשה וישבת ביום השביעי מכל מלאכתו אשר עשה ויברך אלהים את יום השביעי ויקדש אתו כי בו שבת מכל מלאכתו אשר ברא אלהים לעשות" כבר מספר בראשית,אנחנו רואים שהקב"ה סיים את בריאת העולם ביום השישי ונח ביום שבת,אם נסתכל מהאות י' שבסוף המילה שישי ונספור שבע אותיות נגיע לש' נספור עוד שבע אותיות נגיע לר' נספור עוד שבע אותיות נגיע לא' נספור עוד שבע אותיות נגיע לל',עוד מספר בראשית מרומז שהשבת תינתן לישראל.

מה הטוב בשבת? לפעמים שאלתם את עצמכם מה טוב בלשמור את השבת,למה צריך לשמור את השבת,ואם זה מנוחה אז למה אסור לשחק במחשב או להדליק אור?על הכל נענה בעז"ה.

שמירת השבת,כשאנחנו שומרים את השבת אנחנו בעצם מעידים על כך שאנחנו מאמינים שהקב"ה ברא את השמים ואת הארץ,אנחנו מעידים על מעשה בראשית שבאמת התחרש ושהקב"ה שבת מכל מלאכה ביום השביעי.

"ושמרו בני ישראל את השבת לדורותם בירת עולם ביני ובינכם אות היא לעולם כי ששת ימים עשה ה' את השמים ואת הארץ וביום השביעי שבת וינפש" ברית עולם!מי ששומר מקיים את הברית בין הקב"ה,השבת היא אחת מ3 האותות,ומי שלא שומר שבת לא מקיים את הברית וכאילו הוא לא יהודי.כמה חשוב שמירת השבת!

עוד ששמירת השבת היא מקור הברכה כולה!כל הברכה של השבוע תלויה בשבת!

מה רע בקצת מנוחה?מנוחה לגוף ולנפש.להתנתק מעולם ליום אחד,מהטלוויזיה מהאינטרנט ומהמחשב,אתם תרגישו יותר טוב שיש יום אחד של מנוחה.

עכשיו נבאר את משמעות "שבת היא מקור הברכה"
    על פי סיפור.(לקוח מקונטרס "שבת המלכה")

עשרה דירים דרים בבנין אחד,"טנק" של מים מונח על גב בתיהם המספק מים לכל אחד מהם דרך צינור התקוע בו,וממנו זורם לבתים.במשך הזמן התישנו הצינורות,העלו סדקים,חלודה ולכלוך ואבן נצטבר בהם.חלק מהדירים החליפו את הצינורות לחדשים,וכמובן שהמים שזרמו לבתיהם שבו להיות נקיים וזכים.אולם חלק מהדירים נשארו עם הצינורות הישנים וברור שהתוצאות היו בהתאם.מים רבים התבזבזו שברחו מהחורים שבצינורות,וגם מה שירד לביתהם היה מלוכלך ,הפתרון היחיד הוא להחליף את הצינורות לצינורות חדשים.

הקב"ה הוא טוב,וכנאמר "טוב ה' לכל ורחמיו על כל מעשיו",והינו זן את העולם כולו,נותן לחם לכל בשר בחן בחסד ברוח וברחמים רבים,וכמו שאנחנו אומרים בברכת המזון,אולם לא תמיד רואים בני האדם את הטוב של הקב"ה כמו שהוא באמת טוב,והסיבה לכך פשוטה - תלוי איזה צינור מכין האדם כדי להוביל את הטוב של הקב"ה עד ביתו.מאת הקב"ה יוצא רק טוב,מים זכים וטובים,ורק דבר אחד תלוי במקבלים.אם המקבל מכין צינור חדש ונקי,הרי ישנה ברכה גדולה בכל טיפה וטיפה שיורדת אליו מאת הקב"ה,אולם אם המקבל משתמש בצינור ישן וחרור עם חלודה,ישן ומעופש כמו כן השפע היורד אליו מתקלל וגם חלק בורך דרך החורים ואין בו ברכה כלל.
    ובכן דע לך,ידידי שהצינור הוא "השבת"!
    שבת מקור הברכה!יהודי ששומר שבת כהילכתה מכין לעצמו צינור טוב לקבל את טובו של הקב"ה.לעומת זאת יהודי שמחלל שבת מכין לעצמו צינור סדוק ישן ומעופש.אם אתה מחפש את טובו של הקב"ה,שמור את השבת!כי היא מקור הברכה!!
    בעז"ה המשך בחלק הבא,נבאר אם שבת זה מנוחה למה אסור להדליק אור?מה כוחה של השבת ונביא סיפורים יפים על השבת!

2. קישורים ממומנים

מנהל ראשי האוואטר של Old Lady
    שם פרטי
    Oshri
    לייקים
    1115
    נקודות
    550
    משפט מחץ
    Sometimes you have to serve to lead

אני אתייחס לפסקה האחרונה,כשאם היהודי שומר את השבת יגיע אליו צינור של שפע.
    השאלה שלי היא,איך יש עשירים גדולים (יהודים) שהם חילוניים ויש להם הון מטורף כזה בעוד שכל החרידים שומרים שבת ולומדים תורה ואין לה חצי מזה?
    הרי אם זה מבורך זה אמור "לזרום בצינור" ללא כל עמל קשה(פיזית) כי העמל שלהם הוא כביכול בלימוד התורה ובשבת.
    אני כבר אגיד לך את התשובה שתגיד לי ומתוך כך תישאל שאלה אחרת:" אין לדעת חשבונות שמיים"
    אז מה קורה לאותו עשיר חילוני שכל החיים שלו לא שמר שבת ולעומת זאת מחזיק עמותות שלמות ותורם להם?מציל חיים כמעט כל יום ,כתוב הרי:" המציל נפש אחת כאילו הציל עולם מלא" משמע מגיע לו מינימום גן עדן על כל הפעולה והכרת הטוב לעם.
    מה קורה במצב הזה?

עריכה: אני לא זוכר בדיוק את השם שלו אבל הוא עשיר מאוד גדול בארץ,הוא בנה את בית חולים רמ"בם החדש עכשיו,איזה אינטרס יש לו?אתה יודע מה? סה"כ שינציחו את השם שלו על המגדל של הבית החולים.
    התרומה הזאת שלו מלבד הבניין,תכלול מיטות אשפוז וציוד מתקדם שיציל כאן הרבה אנשים וישפר את תוכלת החיים והתמותה.
    למה בן אדם כל כך דגול שלא שומר שבת אבל מציל כל יום בתרומה שלו מאות יגיע לגיהנום?
    נערך לאחרונה על ידי Old Lady; 27-04-2011 בשעה 01:38.

הקב"ה אני אוהב אותך!!! האוואטר של srvi12
    שם פרטי
    יעקב
    לייקים
    24
    נקודות
    0
    משפט מחץ
    מי שפוחד מאחד - לא פוחד מאף אחד!!!

ציטוט נכתב במקור על ידי אושרי צפיה בהודעה
    אני אתייחס לפסקה האחרונה,כשאם היהודי שומר את השבת יגיע אליו צינור של שפע.
    השאלה שלי היא,איך יש עשירים גדולים (יהודים) שהם חילוניים ויש להם הון מטורף כזה בעוד שכל החרידים שומרים שבת ולומדים תורה ואין לה חצי מזה?
    הרי אם זה מבורך זה אמור "לזרום בצינור" ללא כל עמל קשה(פיזית) כי העמל שלהם הוא כביכול בלימוד התורה ובשבת.
    אני כבר אגיד לך את התשובה שתגיד לי ומתוך כך תישאל שאלה אחרת:" אין לדעת חשבונות שמיים"
    אז מה קורה לאותו עשיר חילוני שכל החיים שלו לא שמר שבת ולעומת זאת מחזיק עמותות שלמות ותורם להם?מציל חיים כמעט כל יום ,כתוב הרי:" המציל נפש אחת כאילו הציל עולם מלא" משמע מגיע לו מינימום גן עדן על כל הפעולה והכרת הטוב לעם.
    מה קורה במצב הזה?

עריכה: אני לא זוכר בדיוק את השם שלו אבל הוא עשיר מאוד גדול בארץ,הוא בנה את בית חולים רמ"בם החדש עכשיו,איזה אינטרס יש לו?אתה יודע מה? סה"כ שינציחו את השם שלו על המגדל של הבית החולים.
    התרומה הזאת שלו מלבד הבניין,תכלול מיטות אשפוז וציוד מתקדם שיציל כאן הרבה אנשים וישפר את תוכלת החיים והתמותה.
    למה בן אדם כל כך דגול שלא שומר שבת אבל מציל כל יום בתרומה שלו מאות יגיע לגיהנום?
    בס"ד
    אני לא יודע חשבונות שמיים,גם גיהנם זה לא כל כך דבר רע,כי אם יש לו זכויות והוא סתם לדוגמא ילך לגיהנם זה יכול לנקות לו את החטאים והוא יכול לזכות לגן עדן.
    ושוב אני לא יודע ולא יכול לדעת חשבונות שמיים ובגלל זה אי אפשר לענות על השאלה.

משתמש כבוד
    שם פרטי
    אמיר
    לייקים
    22
    נקודות
    489
    משפט מחץ
    אל תתחיל אם אתה לא מסוגל לסיים!

יש תשובה קצרה ויש תשובה ארוכה אני כרגע אתן לך את הקצרה ואם ישרו לך שאלות אני אתן גם את הארוכה
    כאן התשובה חשבונות שמיים לא נכנסת מכיוון שזאת שאלה פילוסופית ישנה מאוד שחז"ל התמודדו איתה מאז ומעולם.
    הרעיון הוא שבבריאת העולם היו שני עולמות העולם הזה והעולם הבא שניהם היו ביחד אך מכיוון שראה הקב"ה שבני האדם ימרדו הפריד את העולמות ושמר את העולם הבא לצדיקים וכאן השאיר את העולם החומרי שמי שיזכה כאן יזכה שם ומי שלא לא.
    עכשיו בפשטות הסיבה שיש אנשים שהם לא שומרי תורה ומצוות עשירים זה יכול להיענות בכמה וויריאציות ואני אתן לך את חלקן.

.1 ה' משלם לרשעים (מי שלא מקיים תורה ומצוות נחשב רשע לפי הגדרת ההלכה אז אני משתמש במונחי ההלכה ושלא תחשוב שאני חושב שההלכה טועה במונחים שלה אני פשוט חושב שהיא יותר מידי עדינה בביטויים כי האמת היא שאדם שאינו שומר תורה ומצוות הוא לא רק רשע הוא גם אכזרי!) את פרי עמלם כאן כלומר הרי כל אדם זוכה לעשות מצוות כל הזמן כל חייו בלי לשים לב כי התורה היא כל הוויתו של האדם זה מגיע מפקיחת העיניים בבוקר איך האדם צריך לישון במיטתו ליאזה כיוון באיזה תנוחה ולכן בגלל שהתורה כל כך רחבה והרשע לא מעניין אותו תורה ומצוות וה' לא מקפח שכר אף בריה לכן הוא משלם להם כאן את כל שכרם ולעתיד לבוא לא יזכו לעולם הבא וצדיק אחר יקבל גם את חלקו של אותו יהודי רשע. בנוסף אותו רשע יקבל את עונשו מלא בלי לזכות למנוחה כמו הצדיקים ולכן זאת הסיבה למה רשע יכול להיות עשיר.

2. לפעמים ישנם אנשים שהם מזרע צדיקים כמו רבי יהודה הנשיא ודומים לזה שבגלל זכות האבות נגזר על כל השושלת להיות עשירה עד סוף הזמן בין אם יהיו צדיקים בין אם יהיו רשעים.

3. ה' נותן נסיונות לאדם כפי יכולותיו וידוע שניסיון העושר גדול מניסיון העוני (כך מעידים חז"ל) כי הביטחון שמקנה העושר לעשיר גורם לו שיחזק את ליבו ולא יאמין שה' הוא זה שנותן את הפרנסה לאדם אלא פעולותיו ועסקיו. ולא רק, מעידים עוד חז"ל שעשיר יתבע בבית דין של מעלה ע"י עניי אותו דור שלא נתן להם את פרנסתם ושמר את פרנסתם לעצמו לכן מצוות הצדקה כל כך חשובה ביהדות. ואם תישאל אבל הרי הם נותנים! בונים כאן, ועושים כאן. אבל אתה לא מבין שהם צריכים לעשות כפי העושר ולא כפי הדעת וזה אומר שהם היו צריכים לתת פי כמה וכמה יותר ממה שהם נותנים כיום וחוץ מזה לרוב הם עושים זאת בשביל ענייני עסקים ולא בגלל שבאמת הם חושבים על העזרה לאחרים כמו סמי עופר שמרוויח הנחות ענק במיסים מהמדינה בעסקים אחרים שלו על זה שהוא בונה את רמב"ם רק לידיעתך.

4. דבר נוסף הוא שה' רוצה לתת את שכר הצדיקים מושלם ולכן הוא רוצה שיהנו כמה שפחות מהעולם הזה על מנת שלא יתבזבז שכר מצוותיהם על ענייני כבוד ועושר בעולם הזה ויקבלו את המקסימום האפשרי לעולם הבא ועל זה אמרו חז"ל שיחידי סגולה היו בעולם שזכו לשתי שולחנות שזה שולחן העושר בעולם הזה ושולחן התורה לעולם הבא כמו רבי יהודה הנשיא, יוסף הצדיק וכו'.

מקווה שנתתי מספיק סיבות לעניינים ששאלת ואם לא סיפקתי את הסחורה אני אכנס יותר לעומק אם תרצה אבל זה יצריך הרב יותר זמן וסבלנות לענות מעל דפי הפורום.

יום טוב.
    Intel Core 2 quad q6600 | Asus maximus formula | 2X2GB OCZ Reaper-X 800MHZ CL4 | Asus 9800GTX | 6x500GB WD YS | Corsair HX620 |Antec 1200

כנסו לאתגרים החדשים שלנו זאת הדרך הפשוטה ביותר להשיג נקודות!
    אתגר זהה את החומרה!
    אתגר הכן את המפרט!

מנהל ראשי האוואטר של Old Lady
    שם פרטי
    Oshri
    לייקים
    1115
    נקודות
    550
    משפט מחץ
    Sometimes you have to serve to lead

ציטוט נכתב במקור על ידי lemongrass צפיה בהודעה
    יש תשובה קצרה ויש תשובה ארוכה אני כרגע אתן לך את הקצרה ואם ישרו לך שאלות אני אתן גם את הארוכה
    כאן התשובה חשבונות שמיים לא נכנסת מכיוון שזאת שאלה פילוסופית ישנה מאוד שחז"ל התמודדו איתה מאז ומעולם.
    הרעיון הוא שבבריאת העולם היו שני עולמות העולם הזה והעולם הבא שניהם היו ביחד אך מכיוון שראה הקב"ה שבני האדם ימרדו הפריד את העולמות ושמר את העולם הבא לצדיקים וכאן השאיר את העולם החומרי שמי שיזכה כאן יזכה שם ומי שלא לא.
    עכשיו בפשטות הסיבה שיש אנשים שהם לא שומרי תורה ומצוות עשירים זה יכול להיענות בכמה וויריאציות ואני אתן לך את חלקן.

.1 ה' משלם לרשעים (מי שלא מקיים תורה ומצוות נחשב רשע לפי הגדרת ההלכה אז אני משתמש במונחי ההלכה ושלא תחשוב שאני חושב שההלכה טועה במונחים שלה אני פשוט חושב שהיא יותר מידי עדינה בביטויים כי האמת היא שאדם שאינו שומר תורה ומצוות הוא לא רק רשע הוא גם אכזרי!) את פרי עמלם כאן כלומר הרי כל אדם זוכה לעשות מצוות כל הזמן כל חייו בלי לשים לב כי התורה היא כל הוויתו של האדם זה מגיע מפקיחת העיניים בבוקר איך האדם צריך לישון במיטתו ליאזה כיוון באיזה תנוחה ולכן בגלל שהתורה כל כך רחבה והרשע לא מעניין אותו תורה ומצוות וה' לא מקפח שכר אף בריה לכן הוא משלם להם כאן את כל שכרם ולעתיד לבוא לא יזכו לעולם הבא וצדיק אחר יקבל גם את חלקו של אותו יהודי רשע. בנוסף אותו רשע יקבל את עונשו מלא בלי לזכות למנוחה כמו הצדיקים ולכן זאת הסיבה למה רשע יכול להיות עשיר.

2. לפעמים ישנם אנשים שהם מזרע צדיקים כמו רבי יהודה הנשיא ודומים לזה שבגלל זכות האבות נגזר על כל השושלת להיות עשירה עד סוף הזמן בין אם יהיו צדיקים בין אם יהיו רשעים.

3. ה' נותן נסיונות לאדם כפי יכולותיו וידוע שניסיון העושר גדול מניסיון העוני (כך מעידים חז"ל) כי הביטחון שמקנה העושר לעשיר גורם לו שיחזק את ליבו ולא יאמין שה' הוא זה שנותן את הפרנסה לאדם אלא פעולותיו ועסקיו. ולא רק, מעידים עוד חז"ל שעשיר יתבע בבית דין של מעלה ע"י עניי אותו דור שלא נתן להם את פרנסתם ושמר את פרנסתם לעצמו לכן מצוות הצדקה כל כך חשובה ביהדות. ואם תישאל אבל הרי הם נותנים! בונים כאן, ועושים כאן. אבל אתה לא מבין שהם צריכים לעשות כפי העושר ולא כפי הדעת וזה אומר שהם היו צריכים לתת פי כמה וכמה יותר ממה שהם נותנים כיום וחוץ מזה לרוב הם עושים זאת בשביל ענייני עסקים ולא בגלל שבאמת הם חושבים על העזרה לאחרים כמו סמי עופר שמרוויח הנחות ענק במיסים מהמדינה בעסקים אחרים שלו על זה שהוא בונה את רמב"ם רק לידיעתך.

4. דבר נוסף הוא שה' רוצה לתת את שכר הצדיקים מושלם ולכן הוא רוצה שיהנו כמה שפחות מהעולם הזה על מנת שלא יתבזבז שכר מצוותיהם על ענייני כבוד ועושר בעולם הזה ויקבלו את המקסימום האפשרי לעולם הבא ועל זה אמרו חז"ל שיחידי סגולה היו בעולם שזכו לשתי שולחנות שזה שולחן העושר בעולם הזה ושולחן התורה לעולם הבא כמו רבי יהודה הנשיא, יוסף הצדיק וכו'.

מקווה שנתתי מספיק סיבות לעניינים ששאלת ואם לא סיפקתי את הסחורה אני אכנס יותר לעומק אם תרצה אבל זה יצריך הרב יותר זמן וסבלנות לענות מעל דפי הפורום.

יום טוב.
    הבנתי את התשובות ואפשר להגיד שמי שמאמין יראו את התשובות כהגיוניות,אז אני אתייחס לפסקה 3 שאמרת שסמי עופר לא באמת חשוב לו הרפואה והעזרה(שנוי במחלוקת)
    כמו שאתה יודע כתוב בתורה,מתוך שלא בא לשמה(ע) בא לשמה(ע), אז גם אם נגיד והוא עושה את זה בשביל האינטרס שלו העבודה עצמה לא משתנית,בנוסף לבניינים שהוא בנה כמו שציינתי קודם הוא תרם הרבה כסף לציוד חדש,מיטות אשפוז,מימון רופאים בשביל שלא ישבתו כל שני חמישי,ובכל זאת,הוא עשיר גדול ולא שומר מצוות ועדיין אי אפשר להתעלם שבזכות הכסף שלו הוא מציל הרבה נפשות בישראל.
    אני לא יודע איך לשאול את זה כי אתה לא אלוהים ואתה לא יודע חשבונות שמיים,אך מה נראה לך שדינו יהיה?

משתמש מתחיל
    לייקים
    0
    נקודות
    0

'הקב"ה ברא את העולם בשביל להיטיב עם ברואיו'.. העולם הזה מלא הנאות רק צריך לדעת איך להשתמש בהם. אם נוכל להפסיק ולשחק בצעצועים אולי אז נזכה לקבל את השפע האמיתי..עד אז השי"ת ימנע להביא אותו כי לא נוכל לעמוד בזה. בעל הסולם אמר שבשביל להרגיש את ההנאה רוחנית הכי פשוטה אדם נורמאלי היה מוכן שיחתכו לו את 2 הידיים ו2 הרגליים בלי הרדמה (ובעל הסולם לא מדבר בדרך גוזמה....) =]

משתמש כבוד
    שם פרטי
    אמיר
    לייקים
    22
    נקודות
    489
    משפט מחץ
    אל תתחיל אם אתה לא מסוגל לסיים!

אחחח אמרתי לך שאנחנו צריכים לשבת ואתה מדבר כמו החסרי דעת האלה שמציגים את עצמם כאתאיסטים וזה לא מתאים לך בשיט...
    אתה משתמש במשפטים של חז"ל בלי להבין את תוכנם ומהותם (מתוך שלא לשמה בא לשמה מדבר על בניית האדם היהודי ולא על מעשי רשע) אני לא מוצא את ההקשרים לצערי במה שכתבת. (אל תיפגע או תיקח אותי אישית אני מעריך אותך מאוד בור אדם עם שכל והבנה ולא חסר דעת כמו הבורים האלה שם לכן אני חייב לעורר אותך על זה)
    וזה שהוא עושה את זה מתוך אינטרס זה ידוע אתה פשוט לא מבין בכלכלה מדינית לכן אתה מפספס כאן נקודות חשובות הוא תורם את הכל! זה שזה נראה יפה וטוב אין לזה שום קשר לטוב ליבו זה פשוט משתלם לו! אתה יכול להיות תמים ולהאמין לזה שזאת תרומה נטו בלי שום אינטרס ואם אתה רואה זאת כך אתה פשוט לא מבין איך אנשי עסקים עושים כסף...
    וגם אם הוא מציל הרבה נפשות (אני לא יודע עד כמה הבית חולים חבר של האנשים החיים או לחילופין של בית "החיים") זה בטוח לא הופך אותו לצדיק התורה לא מאפשרת לבן אדם לבוא ולחשוב שכשהוא עושה כמה מצוות הוא עושה טובה למישהו התורה מחייבת אותך לעשות את המצוות ואת החסדים האלה כל הזמן כל חייך! כמו מצוות בין אדם לחברו הוא גם חייב במצוות בין אדם למקום ובית דין של מעלה לא ניתן לחפף ובטח שלא ניתן לשחד.
    חוץ מזה מי אמר לך שהוא לא עשיר ונישאר בעשירותו רק בגלל המצוות חסד האלו כלומר הוא מקבל את שכרו מושלם כאן ויקבל את עונשו מושלם למעלה?
    דבר נוסף אני לא אוהב את משפטי החשבונות שמיים בדיוק כמוך אני פשוט מביא לך את מה שחז"ל מסבירים ואומרים אני לא ממציא לך כאן דברים והם מסבירים מהם העקרונות של חלק מהדברים שמתנהלים בעולמינו תרצה תקבל לא תרצה אתה יכול לדחות על הסף אבל יש דין ויש דיין כולנו מגיעים בסוף לאותו המקום מי שהכין צידה לדרך ירקיע שחקים מי שלא זה כבר סיפור אחר...

רק שתדע בכלליות ביהדות כל מצוות חסד מחייבת כוונה אחרת אין לה דין של מצווה אלא מעשה טוב בעלמא והשכר הוא שונה לחלוטין לכן אני לא מתרשם בכלל מהמצוות של העשיר הזה כי אין בהם לא טעם ולא ריח חוץ מעניינים עסקיים וגם אם יש זה בטל בשישים ולא רק, הוא מקבל את שכרו ע"י הכבוד שניתן לו בהנצחת שמו על הבניין או ההטבות העסקיות שהוא מקבל בגין זה לכן אין כאן כלום. זה היה רק במאמר מוסגר כדי שתבין אולי קצת על קצה המזלג איך בנויה היהדות והמצוות המעשיות.
    Intel Core 2 quad q6600 | Asus maximus formula | 2X2GB OCZ Reaper-X 800MHZ CL4 | Asus 9800GTX | 6x500GB WD YS | Corsair HX620 |Antec 1200

כנסו לאתגרים החדשים שלנו זאת הדרך הפשוטה ביותר להשיג נקודות!
    אתגר זהה את החומרה!
    אתגר הכן את המפרט!

+ תגובה לנושא

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך

כל הזמנים הם לפי GMT +3. השעה כרגע היא 15:21.
מופעל על ידי vBulletin™ © גרסה 4.1, 2011 vBulletin Solutions, Inc. כל הזכויות שמורות.
פעילות הגולשים
אומנות וגרפיקה
מוזיקה
ספורט
סדרות טלוויזיה
סרטים וקולנוע
קנייה ומכירה
רשתות חברתיות
הבורר 3
פורומי פנאי ובידור
סרטים
סדרות
משחקים
דיבורים
אקטואליה
בעלי חיים
בדיחות והומור
משחקי ספורט
הבורר
מחשבים וטכנולוגיה
תמיכה טכנית
חומרה ומודינג
תוכנות להורדה
סלולארי וגאדג'טים
רקעים למחשב
ציוד הקפי למחשב
אבטחת מידע
תכנות ובניית אתרים
כסף ברשת
אייפון
בריאות ואורח חיים
כושר ופיתוח גוף
דיאטה
צבא וגיוס
יעוץ מיני
מה שבלב
אומנות הפיתוי
יהדות
מיסטיקה ורוחניות
אתאיזם ודתות

נושאים: 1,864,671 | הודעות: 7,562,962 | משתמשים: 315,624 | המשתמש החדש ביותר: upizijoj | עיצוב גרפי: סטודיו עודד בביוף | קידוד: rellect