"רייבאק ... זה השם!"
-ארינת בורנס , אוהיו , יום חמישי ה19.1.12-
צבעי האולם משתנים לצבע חום , פתאום נשמע המנגינה הבאה:

-המנגינה של רייבאק נשמעת ברחבי האולם-
הקהל מגיב בפופים לכניסתו של הביג מן החדש , רייבאק. הקהל מופתע לראות פנים חדשים באולם. רייבאק נכנס לאולם עם ווסט שחור שכתוב עליו בענק רייבאק , עם מכנס ג'ינס שחור וכפפות אגרוף שחורות שהקצה שלה בצבע לבן. רייבאק עומד ליד הגדר המפריד בינו לבין הקהל וצועק בקול רם "עידן חדש". רייבאק מחלק לקהל כיפים ומחייך לעבר המצלמה , הוא פוסע באיטיות לעבר הזירה ומתקבל בפופים מטורפים. רייבאק נכנס לזירה ומבקש מהצוות מיק'. רייבאק מחכה שהתגובות של הקהל יפסקו והוא פוצח בדיבור.

{רייבאק}

"רייבאק זהו שמי , זהו השם שנבחר בשבילי , שהגורל נתן לי. אולי עכשיו השם ישמע משונה , מוזר , לא רגיל , אל בעוד כמה חודשים , תכירו אותי כרייבאק הגדול , בעוד כמה חודשים השם הזה כבר לא ישמע מוזר , כבר לא יהיה יוצא דופן , השם הזה יהיה שם שידובר בחדשות , בשיאי גינס , בבית הספר , בעבודה , בתחנות אוטובוס , בכל מקום! הכל יתחיל ברצף ניצחונות , שימשך לאליפות , ואז עוד אליפות ואז עוד אחת , לאחר מכן היה האלוף הראשי של הארגון הזה, אני יהיה ה-שם!"

הקהל מגיב בפופים מטורפים שלא נפסקים , רייבאק מרים את שני ידיו ומחייך. רייבאק מחכה שהקהל יפסיק עם תגובותיו , וממשיך לדבר.

{רייבאק}

"אוקי אז הגעתי לכאן לא כדי להיות עוד מתאבק , לא כדי להיות עוד שם , באתי לכאן כדי שידעו מי זה רייבאק , מיהו הדמות שמאחורי השם הגדול. באתי לכאן כדי להגיע לפסגה , כדי לשלוט , כדי לפזר פחד על אחרים , כדי להוכיח מיהו רייבאק , מיהו המנהיג הגדול והמתאבק הגדול ביותר , רייבאק! יש לי רק דבר אחד להגיד לכם. דבר אחד שארצה שתזכרו ותדעו: רייבאק ... זה השם!"

הקהל מגיב בפופים מטורפים וענקים ללא הפסק. רייבאק מרוצה מדבריו אך עדיין לא סיים את מה שברצונו להגיד.

{רייבאק}

"בואו נדבר על הקרב שלי , ועל היריבים שלי. סטיב אוסטין וג'ון סינה. כל אחד מהם היה מנהיג בתקופה אחרת. סטיב אוסטין , המתאבק הגדול ביותר של השנים 1998 עד 2001. ג'ון סינה מתאבק העשור , מ2005 ועד 2011. עכשיו אנו בשנת 2012 , בשנה זו , תתחיל תקופה חדשה , יקום מנהיג חדש , דם חדש , שם חדש , או בקיצור רייבאק! סטיב אוסטין , אתה בקטע של בירות וחגיגות נכון? אז השבוע , הפעם לא תחגוג , כי מתאבק אחר ינצח. ג'ון סינה , אתה בקטע של אהבת הקהל נכון? אז הפעם הקהל יאהוב מתאבק אחר , את המתאבק שינצח בקרב ותאמין לי שזה לא אתה! סינה , אוסטין , דם חדש נלחם מולך , תכירו את יריבכם לקרב רייבאק! אז סינה , סטיב , חשוב לי שתדעו דבר אחד , יעמוד מולכם יצירת אומנות ורייבאק .... זה השם!"
רייבאק מפיל את המיק' שלו על הזירה ויוצא מהזירה לקולות הפופים! רייבאק חוגג את הדיבוט שלו עם הקהל , רייבאק עומד ליד הכניסה לאולם , מבצע את הטאונט שלו ונעלם מהאולם כלא היה!